بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

آخرین قیمت بلوک دیواری سبک در بازار

بلوک دیواری سبک با کیفیت عالی و ساختاری استاندارد با قیمت های فوق العاده مناسب در مراکز تولیدی و عمده فروشی این کالا ارائه می گردد. کیفیت این مصالح ساختمانی توسط کارشناسان و متخصصین این حرفه تایید شده می باشد. این بلوک ها عایق در برابر حرارت، سر و صدا می باشند.

آخرین قیمت بلوک دیواری سبک در بازار

مقدار انسجام بلوک دیواری های سبک

مقدار انسجام بلوک دیواری های سبک بلوک سبک دیواری  یکی از محصولات کاربردی در ساختمان سازی می‌باشد. کاربرد این بلوک‌ها که در مرتبه مصالح از نوع عایق شمرده می‌شوند در دیوارهای جدا کننده در ساختمان است.  مواد تشکیل دهنده بلوک سبک دیواری، دانه‌های لیکا، سیمان، ماسه و آب می باشد که در قالب‌های ویژه به شکل تو خالی ایجاد می گردد. این بلوک‌ سبک ساختمانی دارای تاییدیه استاندارد می باشد.

بلوک‌های سبک دیوار به علت راحتی در انجام دیوارچینی در اندازه‌های مختلفی تهیه می‌شونند؛ این نوع بلوک سبک به صورت ته پر ساخته می‌شوند و برخلاف بلوک نوع سیمانی می باشند که ته باز هستند.

ناحیه بسته بلوک سبک رو به سمت بالا بوده و قسمت باز آن رو به پایین می باشد. شکل تو خالی بلوک دیواری باعث محبوس شدن هوا میان جداره‌ها گشته که این ویژگی باعث افزایش کارایی و خواص عایق حرارتی و رطوبی این بلوک شده است. بلوک سبک دیواری دارای کاربردهای وسیعی در انواع دیوارها در پوشش خارجی، جدا کننده نما، عایق دیوار، ضد آتش کردن دیوار دارد.

از ویژگی های عمده این نوع بلوک می توان به انسجام آن اشاره کرد. سبک بودن این بلوک ها و داشتن وزن کم باعث کاهش بار مرده و از بین رفته سازه گشته و این امر باعث کاهش وزن اسکلت داخلی ساختمان می‌ باشد؛ وزن کم این بلوک، مقاومت و انسجام دیوار را در برابر زمین لرزه بالا می برد. 

بلوک سبک دیواری، عایق مناسبی را در برابر حرارت‌ و دمای بالا ایجاد می‌ نماید که عایق بودن این بلوک‌ها توسط مراکز نظارتی نیز تایید شده است. انسجام بلوک دیواری نیز تضمین شده می باشد.

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم بلوک‌ سبک عایق صوتی بودن آن می باشد که این روزها با توسعه آپارتمان نشینی بسیار ضروری است واجب است. کافی است مهندسین جهت ساخت دیواره ها  از بلوک سبک دیواری استفاده نمایند.

بازار خرید بلوک دیواری سبک ارزان

بازار خرید بلوک دیواری سبک ارزان بازار خرید بلوک دیواری سبک ارزان در داخل کشور بسیار پر رونق می باشد. این مصالح ساختمانی به صورت عمده در بازار توزیع می شوند و از کیفیتی عالی برخوردار می باشند. این محصولات از قیمت های فوق العاده ارزان نسبت به بقیه برخوردار بوده و مقاومت بالایی دارند‌. این محصولات به صورت عمده و کلی توسط شرکت های ساخت و ساز خریداری می گردد. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید