بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

ارائه دهنده بلوک لیکا اصل

ارائه دهنده بلوک لیکا اصل مدل‌ های مختلفی از این بلوک های ساختمانی را در اندازه های مختلفی در بازار عرضه می نماید. این ارائه دهنده از مراکزی در زمینه تولید این بلوکها فعالیت می‌ کنند، مدل‌ های مختلفی از این بلوک ها را خریداری کرده و آنها را به دست مشتری می ‌رساند. در واقع ارائه دهنده به عنوان واسطه میان تولید کننده و مشتری می باشد. این ارائه دهنده ها در اکثر استان های کشورمان فعالیت می کنند.

ارائه دهنده بلوک لیکا اصل

ابعاد و وزن بلوک لیکا

ابعاد و وزن بلوک لیکا بلوک های سبک لیگا لیکا یکی از مهمترین فرآورده‌ هایی است که در کارخانه های تولید لیگای ایران تولید می ‌شود. این بلوک ها معمولاً از ترکیب سیمان و آب به دست می آیند و برای اینکه این قطعات سبک باشند معمولاً ریز دانه هایی که به صورت طبیعی در بتن وجود دارد را حذف می ‌کنند و کالایی که در نهایت تولید می شود تخلخل بالاتری نسبت به نیمه سنگین دارد که عمدتاً در وزن ها و اندازه های مختلف این بلوک ها وجود دارند.

وزن فضایی بلوکه اغلب از ۱۱۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب پایین ‌تر است. مقاومت آنها حدود ۳۰ کیلوگرم است ولی می توان با طرح اختلاط متناسب با مقاومت ‌های تا ۱۰۰ کیلومتر بر سانتی متر مربع را نیز بر روی این بلوک ها پیاده سازی کرد.

همچنین در سایز ها و ابعاد مختلفی این بلوک ها نیز وجود دارند. سایز 49*19* 20 کیلوگرم از پرفروش ترین بلوک های لیکا می باشند که در اکثر استان های کشورمان در بسیاری از مراکز عرضه می شوند.

بازار فروش بلوک لیکا اصل

بازار فروش بلوک لیکا اصل امروز استفاده از بلوک لیکا اصل به دلیل اینکه وزن پایین ‌تر و ویژگی‌ های بسیار منحصر به فردی دارد در صنایع ساختمانی بسیار رواج پیدا کرده است. این بلوک ها در اندازه ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند و متناسب با اینکه برای چه نوع ساختمانی این بلوک ها استفاده می شوند وزن آنها با یکدیگر فرق دارند.

بلوک لیکا از بهترین و پرفروش ترین محصولات لیکا ایران است که توانسته است کیفیت بسیار بالایی را به ثبت برساند. تولیدکنندگانی که در این زمینه فعالیت می ‌کنند بهترین نوع و با کیفیت ترین نوع این بلوک ها را در اندازه های مختلفی به بازار عرضه کرده‌ اند.

بازار فروش بلوک لیکا اصل امروز بازار بسیار قوی می باشد زیرا کیفیت مقاومت بالای این بلوک ها در صنعت ساختمان سازی بسیار به درد می خورد و همواره هنگامی که افراد به دنبال یک بلوک مناسب برای ساختمان سازی می گردند این نوع از بلوکهای ساختمانی را انتخاب و خریداری می ‌کنند.

بهتر است هنگامی که این بلوک ها خریداری می ‌شوند به وزن بلوک لیکا توجه شود و متناسب با نیاز وزن مناسب خریداری شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید