بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

ارائه دیوار پیش ساخته فوق سبک صادراتی

دیوار پیش ساخته فوق سبک از دیوارهای جدیدی است که با فناوری روز و علوم پیشرفته ساخته شده و مزایای زیادی برای سازنده و مصرف کننده دارد و از خرید و فروش بالایی نیز برخوردار می باشد. مراکز فروش و تولیدی های زیادی نیز در سطح کشور هستند که در کار ارائه انواع نمونه های این دیوار در کیفیت های عالی و صادراتی هستند.

ارائه دیوار پیش ساخته فوق سبک صادراتی

مزایای دیوار های پیش ساخته سبک

مزایای دیوار های پیش ساخته سبک از جمله مزایای دیوار سبک پیش ساخته شامل گزینه های زیر است:

  • دیوارهای پیش ساخته سبک دارای وزن فوق العاده سبکی بوده و از وزن ۳۵ تا ۶۰ کیلویی در متر مربع برخوردار بوده که کاهش ۲۵ درصدی مصرف میلگرد و بتن را به همراه دارد و وزن ساختمان نیز کم خواهد شد.
  • با استفاده از این دیوارها سازه سبک شده و در برابر زلزله نیز مقاوم خواهد شد که علاوه بر کاهش وزن ساختمان بر هزینه ها، انرژی، زیان های ناشی از حوادث طبیعی مانند زلزله خواهد کاست چون در این روش وزن تیغه های جدا کننده سبک می شود.
  • دیوار پیش ساخته دارای لایه پلی استایرن بوده و عایق حرارتی محسوب می شود و جداره های بیرونی دارای کامپوزیت معدنی بوده و در برابر آتش مقاوم است.
  • به دلیل اینکه در آن از شبکه توری استفاده شده دارای استحکام جداره بوده و لذا جدا سازی آن از هسته مرکزی سخت می باشد و در نتیجه در برابر زلزله مقاوم بوده و ریزش نخواهد کرد.
  • در فرایند تولید آن از مواد مضر برای انسان و محیط زیست استفاده نشده و تولید داخل کشور بوده و استفاده از آن هم سو با اقتصاد مقاومتی است و دارای سهولت و سرعت در نصب بوده که دارای صرفه اقتصادی می باشد.

فروشنده دیوار پیش ساخته فوق سبک درجه 1

فروشنده دیوار پیش ساخته فوق سبک درجه 1 فروشنده دیوار پیش ساخته فوق سبک درجه ۱ در بازار فعالیت گسترده ای داشته و با شناخت مشتریان و شناسایی کم و کیف بازار به ارائه انواع این دیوار ها پرداخته و با ارتباطی که با تولید کنندگان آن دارد به رفع نیاز مشتریان به بهترین نحو ممکن می پردازد.

دیوارهای پیش ساخته ایرانی در انواع مختلف سفالی، بلوک لیکا، بلوک AAC، بلوک CLC، تریدی پنل، کناف، XPS و … است که هر کدام دارای کیفیت ها و قیمت های مختلف می باشد. در نتیجه این دیوار بسته به نوع، مدل، جنس دارای قیمت های متنوعی است و قیمت های عمده آن نیز از خرده ارزانتر می باشد.

دیوار پیش ساخته فوق سبک در انواع ساختمان های دولتی، خصوصی، بزرگ، کوچک و … مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل مزایای زیادی که دارد از خریداران زیادی نیز برخوردار است که به دلیل تنوع گسترده ای که در طیف های آن نیز وجود دارد مشتریان زیادی پوشش داده می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید