بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

استعلام قیمت زئولیت معدنی مشهد

یکی از کانی هایی که به وفور در کره خاکی پیدا می شود، زئولیت ها هستند. البته در سال های اخیر، به دلیل مزایای زیاد این نوع از سنگ، آن را به صورت مصنوعی نیز می سازند. در هر حال، از این کانی، در صنایع مختلفی استفاده می کنند. جهت استعلام قیمت زئولیت معدنی مشهد، بهتر این است تا به این مرکز فروش مراجعه کنید.

استعلام قیمت زئولیت معدنی مشهد

کاربرد زئولیت معدنی در کشاورزی

کاربرد زئولیت معدنی در کشاورزی در کشت و زرع به شکل وافری از زئولیت ها استفاده می نمایند؛ اما دقیقاً کاربرد زئولیت معدنی در کشاورزی چیست؟ موارد متعددی را می توان بیان نمود، به ویژه این که از آن کود تولید می نمایند. این محصولات باعث می شوند تا گیاه به خوبی رشد کرده و مواد مغذی را به درستی دریافت کند. از طرفی به این کود، هوشمند نیز می گویند.

اما خواص زئولیت در این صنعت، خلاصه به این موضوع نمی شود، بلکه مزایای دیگری هم دارد که در زیر بیان می کنیم: 

  • شوری آب را به شدت کاهش می دهد.
  • فلزات و مواد شیمیایی سمی آب را جذب می کند و نمی گذارد تا به ریشه گیاه برسد.
  • با استفاده از این زئولیت ها، صرفه جویی زیادی در مصرف آب خواهد شد.
  • در برخی از مکان ها برای تصفیه پساب های شهری استفاده در زمین های کشاورزی، از زئولیت استفاده می کنند.

با این حساب، می توان گفت که زئولیت های مرغوب، باعث می گردند تا محصولات ویتامین های بیشتری جذب نمایند، پوسته شان با کیفیت گردد، وزن خوبی پیدا کنند، ریزش شکوفه های درختان کاهش بیاید و کمتر دچار آفت گردند.

صادرات بهترین زئولیت معدنی به خاورمیانه

صادرات بهترین زئولیت معدنی به خاورمیانه در ایران، معادن گوناگونی وجود دارد که از آن زئولیت به شکل سنگ های کلوخه به دست می آید. این محصولات را پس از فرآوری به شکل گرانولی و پودری در می آورند و عرضه می کنند. قابل ذکر است که صادرات بهترین زئولیت معدنی به خاورمیانه را نیز بازرگانان متعددی انجام می دهند.

این کانی، در امور متفاوتی به کار گرفته می شود که ما تنها به مسئله کشاورزی اشاره کردیم؛ اما خوب است بدانید که در صنایع تصفیه آب، ساخت انواع مصالح ساختمانی، در صنایع پتروشیمی و حتی امور منزل نیز از آن کار می گیرند و به همین دلیل یک ماده معدنی بسیار پرمصرف محسوب می شود.

باید بیان داشت که صادرات زئولیت معدنی به کشورهایی همچون عراق، سوریه، لبنان و ممالک حاشیه خلیج فارسی صورت می گیرد. این چنین مواد معدنی ای را در کیسه هایی که وزن های مختلفی دارند جای می دهند. مهمترین مسئله در این زمینه، کیفیت زئولیت است که درصد خلوص آن هر چه بالاتر باشد، بازار بهتری خواهد داشت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید