بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

استعلام قیمت پرلیت ساختمانی در نمایندگی

پرلیت، یکی از مصالح ساختمانی است و عواملی که باعث گردیده است، این محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد، سرعت عمل بالا در حین اجرای ساخت و ساز، عایقی تاثیرپذیر برای حرارت و صدا و همچنین سبب سبک سازی در  امر ساختمان سازی است. برای اطلاع از قیمت پرلیت ساختمانی، می توان از نمایندگی های معتبر استعلام نمود و با مقایسه کردن قیمت ها، بهترین قیمت همراه با کیفیت بالا را انتخاب کرد. 

استعلام قیمت پرلیت ساختمانی در نمایندگی

خصوصیات و انواع مختلف پرلیت ساختمانی

خصوصیات و انواع مختلف پرلیت ساختمانی پرلیت ساختمانی، علاوه بر داشتن وزنی سبک، عایق مناسبی برای گرما و صدا است.  همین خصوصیات باعث شده است، که به طور گسترده ای در ساخت و ساز ساختمان مورد استفاده قرار گیرد و همچنین، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. به طور کل، می توان پرلیت را با سیمان ترکیب نمود و در نتیجه بلوک های سبک را تولید کرد. همچنین، اگر در ترکیب موردنظر به جای سیمان، از گچ استفاده گردد، صفحات پرلیتی به وجود آمده و در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی، شرایط را برای رفاه و آرامش خانواده فراهم می کند. حال به شرح انواع پرلیت ساختمانی و ویژگی های آن می پردازیم. 

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این محصول، معیوب و فاسد نشدن آن است.  از آنجایی که یک عایق حرارتی بسیار عالی است، در برابر حرارت و آتش سوزی از مقاومت بالایی برخوردار است.  به همین خاطر استفاده این مصالح در سقف ساختمان بسیار زیاد است و به دلیل نفوذ ناپذیری عالی، امکان ورود حشرات و موریانه به داخل آن نیست. این محصول وزن بسیار پایینی دارد و دوام و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف بالاست.  به کار بردن پرلیت در بین دیوار های ساختمانی امروزه افزایش یافته است.  زیرا از انتقال صدا به طور قابل ملاحظه ای جلوگیری می کند.  همچنین صدای جریان عبوری آب، از درون لوله ها شنیده نمی شود.  پرلیت ساختمانی دارای انواع مختلفی است، از جمله، می توان به پرلیت ریزدانه، پرلیت درشت دانه، پرلیت مخلوط و غیره اشاره کرد.  هر کدام از این محصولات، عملکرد ها و مزایای مخصوص به خود را دارند. 

مراکز فروش پرلیت ساختمانی درجه 1

مراکز فروش پرلیت ساختمانی درجه 1 مراکز فروش پرلیت ساختمانی درجه1، با توجه به استاندار های کیفی و کارآیی محصول، اقدام به عرضه پرلیت ساختمانی به طور گسترده  می کنند.  ویژگی و مزایای خاص این محصول، باعث شده است که این متریال ساختمانی تقاضای زیادی داشته باشد و روز به روز به شمار افراد متقاضی افزوده گردد.  خرید به صورت عمده برای ساختمان ها در حال ساخت، مزایای ویژه ای دارد.  یکی از این مزیت ها، مناسب تمام شدن قیمت نهایی می باشد. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید