بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

بازار تولید پرلیت ریز دانه درجه 1

پرلیت، یک ماده شیشه ای آتشفشانی و از طرفی انبساط یافته است که دارای ترکیبات آتشفشانی می باشد.

پرلیت ریز دانه، معمولا در محیط آب و یا مرطوب تشکیل می‌شود. در واقع پرلیت با زبری ذاتی خود، تداخل ذره ای فوق العاده مناسبی را فراهم می کند که تهویه بسیار خوب و بازدهی بالاتر مخلوط خاک را موجب می شود و باعث بهبود استفاده از آب می شود.

 در ایران نیز بازار تولید پرلیت ریز دانه درجه1 بسیار رونق گرفته است؛ چرا که کمبود آب بیش از پیش احساس می شود.

بازار تولید پرلیت ریز دانه درجه 1

خصوصیات بارز پرلیت ریز دانه

خصوصیات بارز پرلیت  ریز دانه  

آب یک ماده حیاتی است که در زمینه های بسیاری از آن استفاده می شود. در واقع پرلیت ها باعث کم تر شدن مصرف آب در بسیاری از بخش ها می شوند و از طرفی هم بخاطر داشتن ناحیه سطحی وسیع در آن، معمولا رطوبت قابل ملاحظه ای را در خود نگه می دارد و آن را در موقع نیاز به به محصول تزریق می کند.

خصوصیات پرلیت نسبتا بالا است و می توانیم بگوییم که  پرلیت دارای چگالی بسیار کمی است و همچنین رسانایی الکتریکی آن بسیار پایین می باشد و یک ماده خنثی است.

 از وبژگی های بعدی پرلیت می توان به مواردی همچون غیر قابل احتراق بودن، سختی کم، درخشندگی خوب، قابلیت جذب و مقاومت بالا اشاره کرد که در صنایع مختلف از آن استفاده می کنند..

اما پرلیت دارای کاربردهای بسیار بالایی است که از مهم ترین کاربردهای فرآوری شده آن می توان به استفاده از آن در مصالح ساختمانی به صورت قطعات پیش ساخته، پلاسترهای معمولی ساختمان، عایق های پرکننده، آجرهای عایق صدا و… اشاره کرد.

اما در باغبانی هم کاربردهای زیادی را دارا می باشد که به صورت هیدروپونیک، اصلاح خاک و چمن، عامل رشد گیاهان و رشد و پرورش بذر در مصارف صنعتی به صورت پرکننده، عایق های حرارتی، نسوزها، موادمنفجره، جذب کننده ها، محصولات پیش ساخته و گل حفاری در کمک صافی ها و فیلترها استفاده می شوند.

در صنایع شیمیایی هم بسیار کاربردی است و از آن برای تولید و تصفیه شکر، داروسازی، نوشیدنی ها و تصفیه آب استفاده می شود.

خرید عمده پرلیت ریز دانه در اصفهان

خرید عمده پرلیت ریز دانه در اصفهان گفته می شود که پرلیت از سرد شدن سریع یک توده ی خروجی در سطح زمین و تحت فشار اتمسفر حاصل شده است. 

همانطور که اشاره شد، از پرلیت ها در موارد بسیار زیادی استفاده می شود و همین کاربردی بودن آن عاملی شده است تا بسیاری از تولید کنندگان و بازرگانان در این حوزه وارد شوند. 

در واقع کار روی پرلیت ها عاملی شده است که به بسیاری از افراد سود بالایی برسد. 

در بسیاری از استان های کشورمان از جمله استان اصفهان، خرید عمده پرلیت رایج است و افراد برای تامین نیاز خود به شرکت های بسیاری در این زمینه مراجعه می کنند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید