بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

بازار تولید پرلیت ریز دانه در ایران

در کشاورزی مواد جانبی مختلفی استفاده می‌ شود که هر کدام می ‌تواند مزیت ‌های زیادی به دنبال داشته باشند. یکی از انواع آن، پرلیت ریز دانه است.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره نحوه استفاده از آن و همچنین تهیه آن از بازار تولید در ایران، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ 

بازار تولید پرلیت ریز دانه در ایران

روش استفاده از پرلیت ریز دانه

روش استفاده از پرلیت ریز دانه پرلیت ‌ها، دارای ساختار شیشه مانند بوده و در اطراف آتشفشان ‌ها یافت می‌شوند، چرا که از محصولات فوران و مواد مذاب موجود در آن هستند. 

رنگ آنها تقریبا سفید بوده و دانه ‌های بسیار ریز و فشرده‌ای دارند. 

روش استفاده از پرلیت به این شکل است که ابتدا زمین زراعی مورد نظر را باید شخم زد تا خاک به خوبی زیر و رو شود و علف‌های هرز موجود در آن، حذف شوند. 

سپس پرلیت ‌ها را روی کل زمین کشاورزی به ضخامت یک الی چهار سانتی‌متر پهن کرد و در صورت لزوم و به دلخواه کشاورز روی پرلیت ‌ها می‌توان از انواع کود های مغذی و گیاهی استفاده کرد. 

از دیگر روش‌ های استفاده از آن، مخلوط کردن پرلیت با کود های کشاورزی و سپس اضافه کردن آن به زمین است. در این صورت ضخامت آن باید بین پنج الی ده سانتی متر باشد.

دلیل استفاده از پرلیت‌ها در خاک ‌های کشاورزی، مرطوب نگه داشتن خاک و صرفه جویی در مصرف آب است. 

در واقع زمین‌هایی که نزدیک بیابان هستند و یا در برابر تابش نور مستقیم خورشید هستند. به سرعت آب از دست می ‌دهند و زمین خشک می ‌شود و ممکن است محصول از بین برود و کشاورز مجبور است از آب بیشتری استفاده کند. 

در حالی که پرلیت ‌ها می ‌توانند آب را در خود نگه دارند و در مواقع لزوم به گیاه بدهند. 

همچنین سرشار از اکسیژن بوده و می‌تواند در مواردی که خاک دارای تهویه مناسب نیست، به گیاه اکسیژن برساند و از خشک شدن ریشه آن جلوگیری نماید. 

خرید پرلیت ریز دانه با قیمت ویژه

خرید پرلیت ریز دانه با قیمت ویژه با توجه به مزایای زیاد استفاده از آن و همچنین سهولت به کار بردن آن، میزان استفاده از آن بالا رفته و به این ترتیب با توجه به افزایش نیاز بازار به آن، تولید آن بیشتر شده است. 

مجموعه ما اقدام به تولید این محصول و همچنین عرضه آن با قیمت ویژه، کرده است و در واقع مجموعه ما یکی از بهترین بازارهای تولید این محصول در ایران است  که به دلیل مرغوبیت بالا، رضایت خریداران عزیز جلب شده است. 

متقاضیان محترم می‌توانند جهت اطلاع از قیمت پرلیت دانه ریز، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه کرده و پس از ارتباط با مشاوران سایت ما و همچنین مقایسه قیمت ‌ها، در صورت تمایل اقدام به خرید پرلیت نمایند. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید