بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

بازار فروش بلوک بتنی نمادار درجه یک

امروزه ساخت و سازها نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است از همین رو نیازها به مصالح ساختمانی متنوع بسیار بیشتر شده است یکی از پر کاربردترین مصالح ساختمانی بلوک های سیمانی هستند که در قسمت های مختلف ساختمان به کار می روند، بلوک ها در انواع مختلفی ساخته می شوند یکی از انواع این بلوک ها بلوک بتنی نمادار درجه یک است این محصول در مکان هایی به کار می رود که در دید بیشتری قرار دارند.

بازار فروش بلوک بتنی نمادار درجه یک

مشخصه های بلوک بتنی باکیفیت

مشخصه های بلوک بتنی باکیفیت بلوک ها همانند سایر مصالح ساختمانی ممکن است به صورت با کیفیتی تولید شوند و یا اینکه دارای کیفیت خوبی نباشند، این محصول در انواع مختلف تو پر و توخالس وجود دارد ضمن اینکه این محصول در سایز های مختلفی تولید می شود اما عموما به شکل مستطیلی وجود دارد.

بلوک ها از مواد اولیه مختلفی همچون سیمان، شن و ماسه، آب و انواع سنگدانه های ریز تولید می شود.

یک بلوک با کیفیت باید به نسبت مجاز مواد اولیه آن ترکیب شوند تا بلوک کیفیت بالایی داشته باشد برای تولید بلوک باکیفیت به ازای یک پیمانه سیمان باید سه و نیم پیمانه شن، دو و نیم پیمانه ماسه و ۱۳۰ تا ۱۸۰ لیتر آب استفاده شود اگر بلوک به صورت لرزشی تهیه شود می توان تا ۱۸۰ لیتر آب استفاده اگر اما اگر به صورت لرزشی تهیه نشود می توان از ۱۳ تا ۱۵۰ لیتر آب برای تهیه بلوک استفاده شود.

از دیگر مشخصه های بلوک با کیفیت می توان به وضعیت ظاهری آن اشاره کرد به طور کلی یک بلوک با کیفیت باید بدون عیب و نقص و پریدگی باشد همچنین سطح آن به گونه ایی باشد که ملات را به خوبی به خود جذب کند.

استفاده از بلوک مزایای بسیار زیادی دارد برای مثال استفاده از این محصول در ساخت و ساز ها باعث می شود در وقت صرفه جویی شود همچنین هزینه ها کاهش یابند علاوه بر این موضوع حمل و نقل بلوک ها آسان می باشد یکی دیگر از مزایای آن مقاومت بالای آن است.

ارائه دهنده بلوک بتنی نمادار درجه یک

ارائه دهنده بلوک بتنی نمادار درجه یک بلوک های بتنی نمادار در دیوارهایی به کار می روند که در دید هستند ارائه دهنده بلوک انواع مختلف این محصول به خصوص نوع نمادار آن را تولید می کند.

مقدار سیمان به کار رفته در بلوک های طرح دار و نمادار بیشتر است زیرا مقدار سیمان بالا باعث می شود سطح بلوک صاف تر شود و نقش پذیری آن بیشتر شود.

سایز بلوک های نمادار متفاوت است تا در مکان های مختلف و بر حسب نیاز ما به کار گرفته شوند، از این محصول برای انواع دیوارهای توکار، سقفی، ستونی، پیاده رو و … استفاده می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید