بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

توزیع کنندگان بلوک سیمانی سبک فوم دار

امروزه با وجود هزینه های بالا انرژی و سوخت های فسیلی سازندگان مجبور به استفاده از مصالحی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی شده اند که محصولاتی نیز در این زمینه تولید شده اند. بلوک سیمانی سبک فوم دار از جمله محصولاتی است که به عنوان بلوک عایق در ساختمان سازی از آن استفاده می شود. این نوع بلوز نوعی از بلوک های سیمانی میباشد که دارای وزن بسیار کم بوده و در ساختمان ها به عنوان عایق حرارتی صوتی و برودتی استفاده میشود. توزیع کنندگان بلوک سیمانی سبک فوم دار محصولات خود را از طریق نمایندگی‌ های معتبر که در سراسر شهر فعالیت دارند به دست مصرف کنندگان می رسانند. برای خرید انواع بلوک سیمانی میتوانید به این مراکز مراجعه کنید.توزیع کنندگان بلوک سیمانی سبک فوم دار

آشنایی با کاربردهای رایج انواع بلوک

آشنایی با کاربردهای رایج انواع بلوک بلوک فوم دار از دو لایه ملات سبک سازهای که به عنوان سبکدانه مصرفی شناخته شده‌ اند در طرفین و همچنین یک لایه فوم پلی استایرن نسوز در وسط آن تولید شده‌ است. همچنین جهت اتصال بهتر این سلاح و جلوگیری از جدا شدن آنها چهار قطعه مفتول فولادی با قطر های سه میلیمتر به کار رفته است
از کاربردهای این محصول می‌ توانیم به احداث دیوارهای پیرامونی با ضخامت پانزده سانتیمتر اشاره کنیم. بلوک فوم دار به دلیل وجود یک لایه پلی استایرن به ضخامت حداقل پنج سانتیمتر در وسط بلوک عایق حرارتی صوتی و رطوبتی خوبی را در ساختمان ایجاد می‌ کند.
یکی از مهم ترین کاربرد های استفاده از بلوک فوم دار در دیوار چینی ساختمان می باشد که باعث جلوگیری حداکثری در پرتو انرژی سرمایش و گرمایش می شود. همچنین استفاده از این محصولات باعث حذف هزینه ایزوگام به خصوص در شمال کشور خواهد شد.
یکی دیگر از کاربردهای رایج انواع بلوک مانعی برای جلوگیری از انتقال صوت میباشد. با مصرف این بروکا و افزایش سرعت دیوارچینی بسیار کمک خواهید کرد. مصرف این محصولات باعث کاهش ملات مصرفی در روند ساخت ساز خواهد شد همچنین این محصولات قابلیت کاربرد فیزیکی و برش با سنگ فرز را نیز به خود اختصاص دادند.
محصولات دارای مقاومت بالا در برابر زلزله می باشند همچنین استفاده از این محصول باعث کاهش وزن مرده ساختمان که باعث عدم تخریب در زلزله می شود خواهد شد. به طور کلی این محصولات دارای کاربردهای زیادی هستند و استفاده از آنها مزایای فراوانی او را با خود به همراه خواهد داشت
بلوک سیمانی نمادار یکی از انواع این محصولات می باشد که دارای نمای خاصی می باشد و از آن ها برای نمای بیرونی ساختمان های ویلایی استفاده میشود. همچنین لازم است که بدانید که اجرای نیمکت در پارکها نیز توسط این بلوکها صورت می گیرد.
بلوک های سیمانی نمادار دارای ظاهری خاص و زیبا هستند و مصرف کنندگان با استفاده از این محصول دیگر نیازی به نما کاری نخواهند داشت. بلوک سیمانی پازلی یکی دیگر از انواع بلوک های تولید شده در صنعت ساخت و ساز می باشد که دارای حفره هایی است در وسط آن تعبیه شده.
این محصولات در استان‌ های شمالی قابل استفاده هستند و همچنین در دیوار چینی های ساختمان و دور زمین استفاده قرار می‌ گیرند. بلوک سیمانی کارخانه ای از دیگر انواع بلوک ها می باشد که در کارخانه های صنعتی و تجهیزات خاصی تولید شده و به دست مصرف کنندگان می رسد.

عدم نفوذ سرما به سازه با بلوک فوم دار

عدم نفوذ سرما به سازه با بلوک فوم دار استفاده از بلوک فوم دار در ساز دارای مزایای زیادی می باشد که از جمله آن ها می توانیم به ذخیره سازی گرمای ایجاد شده اشاره کنیم و همچنین مصرف کنندگان می توانند با به کارگیری این محصول در سازه ها باعث عدم نفوذ سرما به داخل سازه شوند.
همانطور که میدانید یکی از مهمترین موارد در ساختن یک سازه تامین حرارت و گرما در ساختمان ها می باشد مصرف کنندگان می توانند با استفاده از این محصول حرارت و گرما که یکی از عوامل تأمین آسایش در خانه ها به شمار می رود را ذخیره کرده و از هدر رفت آن جلوگیری کند.
این بلوک ها از پلی استایرن ساخته می شوند و همچنین ساختار آنها به صورت سلول بسته باشد که این موضوع باعث شده ویژگی های منحصر به فردی را به خود اختصاص دهند بکارگیری این محصول در تولید بلوک فوم دار باعث شده که به عایقی بسیار مناسب و چند منظوره در حوزه ساختمان سازی تبدیل شود.
بلوک فوم دار جایگزین مناسبی برای دیگر عایق محسوب می‌ شود. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از این نوع بلوک از صرف هزینه های اضافی برای عایق کاری های ساختمان جلوگیری کند. از مهمترین ویژگی‌ های این قایق مقاومت فشاری یکنواخت آن در تمام سطوح می باشد و همین دلیل است که در برابر خش و فشارها را تحمل بالایی در مقایسه با سایر عایق ها از خود نشان نداده است.
این محصول یکی است بهترین عایق ها برای مکان های مرطوب با دمای پایین است زیرا امکان نفوذ آب و رطوبت در آن وجود ندارد در نتیجه قارچ و کپک ایجاد نمی شود. مناسبترین و کاربرد ترین نوع عایق برای کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی در ساختمان بلوک فوم دار می باشد. استفاده از این نوع محصول در سازه ها باعث کاهش مصرف انرژی و به حداقل رساندن میزان سر و صدای ورودی و خروجی از آن می‌ شود.

مرکز عرضه بلوک سیمانی سبک فوم دار

مرکز عرضه بلوک سیمانی سبک فوم دار مرکز عرضه بلوک سیمانی سبک فوم دار محصولات خود را با کیفیت های عالی و قیمت های بسیار مناسب مصرف کنندگان میرساند. برای خرید مرغوب ترین بلوک سیمانی می توانید به به صورت آنلاین اقدام به فروش این محصولات کرده‌ اند مراجعه کنید.
گفتنی است که بلوک های سبک فوم دار موجود در بازار به دو گروه تقسیم بندی می شوند. یکی از این گروه آنهایی هستند که در ایران توسط کارخانه های تولیدکننده داخلی عرضه می‌ شود و گروه دیگر بلوک سیمانی سبک است که در کشور های دیگر تولید و به ایران ارسال شده است.
لازم است بدانید که بلوک های سیمانی سبک فوم دار که در داخل کشور تولید شده اند از کیفیت و کارایی بیشتری برخوردار هستند. برای خرید این محصولات می توانید با مدیریت فروش آنها در ارتباط باشید تا بتوانید انواع و اندازه های مختلف موجود در بازار را ببینید و هر مدل را که مد نظر دارید با قیمت‌ های مناسب خریداری کنید.

فروش تضمینی بلوک سیمانی سبک فوم دار

فروش تضمینی بلوک سیمانی سبک فوم دار فروش تضمینی بلوک سیمانی سبک که توسط عرضه کنندگان این محصول صورت می گیرد. برای هر مدل از این محصول تضمین کیفیت داده شده است و این بلوک های سیمانی سبک فوم دار به نحوی طراحی شده اند که خریداران را راضی نگه داشته و آنها را به مشتریان دائمی تبدیل کرده است.
با خرید از عرضه کنندگان مستقیم این محصول می توانید از کیفیت بلوک سیمانی خریداری شده اطمینان حاصل کنید. چرا که این محصولات به صورت تضمینی به فروش میرسند. در صورتی که قصد خرید انواع بلوکها را دارید ابتدا باید اطلاعاتی در زمینه کاربرد آنها به دست آورده سپس اقدام به خرید این محصولات کنید.
خریداران می‌ توانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی یا بی کیفیت بودن محصول، محصولات را به مرکز عرضه ارجاع دهند. برای تهیه این محصولات می توانید به وب سایت های فروش مراجعه کنید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید