بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

تولیدکنندگان بهترین بلوک سیمانی بدون فوم

یکی از مصالح ساختمانی مورد نیاز در ساخت ساختمان ها بلوک سیمانی است، این محصول توسط تولید کنندگان بخصوصی تولید می گردد، بلوک سیمانی دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله آنها می توانیم به نوع بدون فوم و دارای فوم آن اشاره کنیم. مرکز پخش بلوک سیمانی بدون فوم این بلوک را در انواع مختلف حتی به صورت سفارشی طبق نظر مشتری عرضه می نماید، در مرکز پخش این محصول می توانید تعداد بسیار بالایی از انواع بلوک های سیمانی مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنید و کاملا از خرید خود مطمئن باشید.بلوک سیمانی پازلی مدل زیادی دارد بلوک سیمانی طرح دار طرفداران زیادی دارد بلوک سیمانی دیواری کارایی زیادی دارد این محصوب بسیار زیبا است و دررنگ های مختلفی وجود دارد در ادامه شما را با این محصول آشنا می کنیم.

تولیدکنندگان بهترین بلوک سیمانی بدون فوم

مقایسه بلوک سیمانی بدون فوم و فوم دار

مقایسه بلوک سیمانی بدون فوم و فوم دار همانطور که گفته شد بلوک ها دو نوع سفالی و سیمانی دارند. شما درباره بلوک سیمانی چه می دانید؟ در این بخش درباره ویژگی ها، مزایا و معایب بلوک سیمانی صحبت می کنیم. این بلوک ها چه سفالی و چه سیمانی دو نوع فوم دار و بدون فوم دارند. یکی از انواع مصالح ساختمانی بلوک سیمانی است که در سایز های مختلف وجود دارد. این نوع بلوک تنوع زیادی دارد که ما باید با توجه به نوع کاری که داریم آن را انتخاب کنیم و هر نوع آن مناسب برای یک مکان و اقلیم است. تفاوت انواع بلوک سیمانی در وزن یا به عبارتی چگالی محصول می باشد. که با چگالی های زیاد، کم و متوسط وجود دارند.

همچنین این بلوک ها از نظر ظاهری هم با هم فرق دارند. بعضی از آن ها داخلشان خالی و بعضی دیگر تو پر هستند. از این بلوک ها فقط در ساختمان سازی استفاده نمی شود بلکه در جدل های خیابان، بعضی از دودکش ها و انواع پیاده رو ها کاربرد دارد. یکی از مزایای استفاده از این نوع بلوک هزینه نسبتا ارزان آن است. استفاده از این بلوک ها در ساختمان سازی باعث صرفه جویی در زمان می شود زیرا سرعت کار را افزایش می دهد. همچنین مقاومت محصول زیاد است. هر چقدر چگالی آن بیش تر باشه هم مقاومتش در برابر ضربه و فشار افرایش می یابد. بلوک سیمانی سبک در حمل و نقل و همچنین هنگام استفاده باعث می شود کار به راحتی انجام شود. از‌معایب استفاده از بلوک سیمانی بدون فوم می توان به کم بودن استحکام آن در ارتفاعات زیاد و دوام کم بلوک در برابر نم و رطوبت اشاره کرد. در نهایت استفاده از این محصول مزایای بیش تری دارد و در اکثر ساختمان سازی ها از این نوع بلوک استفاده می شود.

از بلوک های ساختمانی چه می دانید؟

از بلوک های ساختمانی چه می دانید؟ بلوک سیمانی یکی از انواع ابزار و لوازمی است که بدون وجود آن ساخت و ساز انواع ساختمان میسر نیست این کالا معمولا دارای وزنی عالی و سبک است زیرا از انواع پوکه های معدنی بسیار محکم و کم وزن تولید شده است این محصول بیشتر برای جدا سازی دیوار های اصلی سازه در نظر گرفته می شود و شما می توانید توسط این کالا دیوار چینی و جدا سازی را در سازه انجام دهید. معمولا بلوک سیمانی بدون فوم را میان تهی می سازند

تا به این ترتیب سبب شود تا وزن سازه تا حد بسبار زیادی کاهش پیدا کند اندازه بلوک سیمانی در ابعاد کاملا استاندارد و در اندازه مختلف تولید و در اختیار مصرف کننده است با استفاده از این محصول بی نهایت مهم شما می توانید کار جدا سا ی و بالا بردن دیوار را در مدت زمانی بسبار کوتاه انجام دهید واز طرفی از استحکام سازه اطمینان کامل پیدا کنید.

صادرات انواع بلوک سیمانی بدون فوم

صادرات انواع بلوک سیمانی بدون فوم همه ما قبل از هر خریدی کنجکاو می‌شویم که بدانیم کالایی که خریداری میکنیم چه مشخصاتی را به همراه دارد مثلاً اگر قصد خرید بلوک سیمانی فوم دار را دارید ولی از مشخصات آن اطلاع ندارید ما برای شما توضیح میدهیم مهمترین مشخصات فنی بلوک سیمانی فوم دار مواد سازنده این بلوک می باشد برای ساخت بلوک فوم دار از چند مواد استفاده میشود. هر کدام از مواد اولیه بلوک های فوم دار و تولید کننده برای ساختن آن به کار می برد وزن بلوکه فوم دار باید سبک باشد بهتر است بدانید بلوک فوم دار سبک و کم وزن ضد زلزله می باشد به همین بلوک سیمانی فوم دار را کیفیت بالا درجه یک در کارخانه تولید می کنند

که این بلوک ها بتوانند به امنیت ساختمان در هنگام وقوع زلزله کمک بسزایی کند. اگه توجه داشته باشید معماران در ساخت خانه های امروزی از بلوک سیمانی فوم دار استفاده کرده اندازه که برای ساختمان نشین‌ها خیلی کاربرد دارد مثلاً جلوگیری هوای بیرون به داخل خانه یا بلعکس بلوک فوم دار سیمانی سبک می باشد اما چنان مجهز ساخته شده است که وقوع زلزله و ریزش ساختمان جلوگیری می‌کند.

شرکت عرضه برترین انواع بلوک سیمانی بدون فوم

شرکت عرضه برترین انواع بلوک سیمانی بدون فوم افرادی که در ساختمان سازی مشغول به فعالیت هستند به خوبی با خصوصیات مهم هر کدام از مصالح ساختمانی آشنایی لازم را دارند، همانطور که گفتیم یکی از مصالح ساختمانی بلوک سیمانی بدون فوم است که اطلاع از خصوصیات مهم این محصول برای شما مفید خواهد بود، در این بخش مهم ترین خصوصیات بلوک سیمانی بدون فوم را ذکر خواهیم کرد. انواع بلوک سیمانی تولید شده توسط کارخانه های تولید کننده این محصول با استفاده از پوکه های معدنی تولید می گردند، این بلوک ها می توانند دارای وزن سبک یا سنگین باشند، وزن آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

انواع بلوک های سیمانی مورد عرضه در بازار می توانند در تعداد جداره های مختلف عرضه گردند، از رایج ترین انواع بلوک های سیمانی بدون فوم می‌ توانیم به بلوک های سه جداره و دوجداره اشاره کنیم، بلوک های سه جداره وزن بیشتری نسبت به بلوک های دو جداره دارند. پوکه معدنی مورد استفاده در ساخت بلوک سیمانی به صورت دانه بندی شده می باشد، این پوکه های معدنی توسط کارخانه های مختلف با نام های گوناگون تولید می گردند، هر کدام از آنها نیز موارد مصرف مخصوص به خود را دارند زیرا از لحاظ ویژگی با هم متفاوت می باشند، یکی از مهمترین و پرفروش انواع پوکه های معدنی پوکه تبریز است. از دیگر خصوصیاتی که بلوک های سیمانی نوع بدون فوم دارند آن است که این بلوک ها در برابر آتش سوزی مقاومت لازم را ندارند اما در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی را نشان می دهند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید