بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

تولید انواع بلوک سیمانی فوم دار

لازم به ذکر است بدانید که آشنایی با انواع بلوک سیمانی را ما در این بخش از محتوا قصد داریم برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دهیم و چند مطلب را برای شما عزیزان ارائه دهید تا شما عزیزان بیشتر با این محصول کاربردی آشنا شوید و به همین دلیل به تمامی شما عزیزان توصیه می‌کنیم با این بخش از محتوا همراه شوید؛ یکی از انواع بلوک سیمانی مورد استقبال مشتریان بسیار زیادی قرار گرفته است در بلوک سیمانی سبک می‌باشد چون به دلیل وزن کمی که دارد در بخشی از نقاط ساختمان به کار می رود.بلوک سیمانی فوم دار مدل زیادی دارد

تولید انواع بلوک سیمانی فوم دار

اطلاعاتی خواندنی درباره بلوک سیمانی فوم دار

اطلاعاتی خواندنی درباره بلوک سیمانی فوم دار بلوک سیمانی پازلی از دیگر انواع بلوک مورد استفاده ساختمان سازان می باشد که به طور استاندارد در کشور ایران توسط افراد خبره تولید می شود و اینگونه بلوک های صنعتی کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان سازی دارند و تمامی مشتریان می توانند از این محصول خارق العاده استفاده ی درست یا به انجام برساند. بلوک های معدنی جزء بلوک های خارق ‌العاده و استانداردی است که در کشور ایران با رعایت تمامی استانداردهای موجود تولید می شوند.

انواع مختلف بلوک سیمانی فوم دار در بازار به افراد خریدار فروخته می شوند که باید بگوییم که هر کدام از این محصولات ساختمانی دارای کاربرد ویژه مختص به خود می باشند و درقسمت های مخصوصی از ساختمان سازی نیز به کار می روند. کسانی که در صدد خرید این نوع از کالاها هستند نیز قبل از خرید ابتدا باید با انواع مختلف بلوک سیمانی فوم دار آشنا گردند تا به این ترتیب بتوانند خریدی مطلوب از بلوک مورد نیاز خودشان را خاتمه دهند.

برخی از این نمونه های منحصر به فرد بلوک فوم دار که در داخل ایران به مردم ارائه می گردند به عبارت زیر می باشند: بلوک های سیمانی سنگین نمونه های بلوک نیمه سنگین بلوک سیمانی سبک و فوم دار لازم به ذکر است که هر یک از نمونه های بلوک نام برده شده فوم دار در اندازه های مختلفی نیز تولید می شوند و مردم می توانند اندازه مورد پسند خود از این محصولات سیمانی و فوم دار را برای خرید در نظر داشته باشند.

بلوک های ساختمانی از چه جنسی هستند؟

بلوک های ساختمانی از چه جنسی هستند؟ بلوک سیمانی یکی از متریال های ضروری و مهم در ساخت ساختمان ها می باشد که به دلیل کاربرد و دوام و ماندگاری بالایی که دارد از قدیم و تا به الان از آن استفاده می کنند و تنها تفاوت آن در نوع شکل و مواد تشکیل دهنده آن است که هر کدام دارای نام های مختلفی است که انواع آن را تشکیل می دهد؛ بلوک ها به دلیل مزایای زیادی که دارد توانسته جایگزین متریال های سنگین و پرهزینه شوند که با توجه به نوع های مختلف آن می توانید آن را انتخاب کنید؛ انواع بلوک سیمانی درجه یک به شرح زیر است: بلوک سیمانی: این نوع بلوک که از اولین و استاندارد ترین بلوک شناخته شده است

که دو نوع می باشد که نام آن بلوک باربر و بلوک غیرباربر می باشد. بلوک سیمانی معمولی: این بلوک ها هم از ترکیب شن و ماسه تولید می شود و از جمله بلوک های سنگین می باشد که به آن بلوک ماسه ای نیز می گویند و برای تولید بلوک دیواری و بلوک سقفی از آن استفاده می کنند. بلوک سیمانی سبک: این نوع در مقایسه با بلوک معمولی، سبک تر. می باشد که به آن بلوک پوکه ای نیز می گویند و بر حسب چگالی در سه رده می باشد

که شامل رده یک، دو، سه تقسیم بندی می شود و بر این رده بندی میزان سبک و سنگین بودن آن مشخص می گردد. بلوک لیپر: جز بلوک های سبک می باشد که از پرلیت که نوعی پوکه صنعتی است استفاده می کنند.

فروشگاه عرضه بلوک سیمانی فوم دار

فروشگاه عرضه بلوک سیمانی فوم دار همان طور که می دانید ساختمان هایی که در ان ها زندگی می کنیم نیز باید دارای مقاومت بسیار بالایی باشند تا در هنگام رخ دادن حوادث طبیعی مثل طوفان های شدید و سیل ها و زمین لزره های بسیار قوی دارای مقاومت بسیار زیادی باشد. به همین دلایل بیش تر در مناطقی که خطر سیل و زمین لرزه بیش تر است و حتی در همه ی مناطق کشور از وسایلی استفاده می کنند که دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی باشد و در مدت زمان کم دچار اسیب و فرسودگی نشود. استفاده از بلوک های سفالی می تواند یکی از این وسایل باشد که دارای کیفیت و مقاومت بسیار زیادی است و در گذر زمان دچار خرابی نمی شود.

تولید این بلوک ها در سراسر کشور و بیش تر توسط چند نوع دستگاه انجام می شود که یکی از این دستگاه ها بلوک ها را قالب می زند و به اندازه های مساوی تقسیم می کند. بیش تر مواد اولیه ی ساخت این بلوک ها در داخل کشور تولید می شود و بیش تر از این مواد اولیه از منابع طبیعی گرفته و به کار می رود. به مرور زمان تولید کننده گان برای افزایش مقاومت این نوع از بلوک ها ان ها را با موادی دیگر مخلوط و بلوک فوم دار را تولید و به بازار ها و عرصه ی ساخت و ساز انتقال داد.

مرکز پخش بلوک سیمانی فوم دار

مرکز پخش بلوک سیمانی فوم دار برخی از شرکت ها در فصل های مختلف سال تخفیفات ویژه ای دارند که بسیار به نفع مشتری است. فروش ویژه بلوک سیمان بدون فوم معمولا در فصل هایی وجود دارد که ساخت و ساز کمی صورت می گیرد و بازار فروش مصالح کساد است. برای مثال در فصل زمستان به دلیل سرما زیاد ساخت و سازی وجود ندارد پس برخی از شرکت ها مصالح خود را با تخفیف و فروش ویژه به فروش می رسانند. معمولا در بلوک ها جداره هایی وجود دارد که بعضی از آن ها را با نوعی فوم مخصوص می پوشانند.

هدف از این کار هم عایق بودن در برابر حرارت و صدا است. ولی این کار هیچ تاثیری ندارد. بلوک سیمانی بدون فوم از نظر عایق بودن بهتر عمل می‌کند نسبت به نوع فوم دار. این کار مانند پنجره های دو جداره عمل می کند. در پنجره های‌ دو جداره فضایی بین دو شیشه قرار دارد که اون فضا یا خلأ به تنهایی مانند عایق عمل می کند و نیازی به قرار دادن فوم یا وسیله اضافی ندارد. از این رو گسترش بسیاری در استفاده از آن ها روی داده است.

بلوک سیمانی ضدحریق مدل زیادی دارد بلوک سیمانی صنعتی بسیار زیبا است بلوک سیمانی عایق صدا کارایی زیادی دارد بلوک سیمانی فشاری رنپ بدی کختلفی دارد

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید