بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

خرید دیوار پیش ساخته بتنی سبک به صورت عمده

با توجه به اینکه صنایع مختلف پیشرفت کرده‌اند و به دنبال آن صنعت ساختمان سازی نیز متحول شده، استفاده از مصالح و مواد پیش ساخته بسیار بیشتر شده است. 

یکی از این مصالح، دیوار پیش ساخته بتنی سبک است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع دیوار و همچنین خرید آن به شکل عمده، اطلاعاتی تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خرید دیوار پیش ساخته بتنی سبک به صورت عمده

نصب آسان دیوار پیش ساخته بتنی

نصب آسان دیوار پیش ساخته بتنی دیوارهای بتنی پیش ساخته، همان طور که از اسم‌شان پیداست، نوعی دیوار هستند که از قبل در ابعاد مختلف به وسیله بتن ساخته شده‌اند و آماده استفاده هستند. 

یکی از مزیت‌های استفاده از آن، نصب آسان دیوار پیش ساخته است. 

دلیل آن این است که این نوع دیوار با اینکه از بتن ساخته شده است، ولی به دلیل اینکه کاملا فشرده است، وزن بسیار سبکی دارد و می‌توان به راحتی آن را جابه جا کرده و به وسیله قالب‌هایی که دارند، در کنار هم محکم چفت کرد. 

با اینکه وزن سبکی دارد، ولی به دلیل اینکه بسیار فشرده است و فضای بین ذرات ریز آن بسیار اندک است، دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و در برابر ضربه و فشارهای مکانیکی بسیار مستحکم است. 

این دیوارها به نحوی ساخته می‌شوند که در برابر رطوبت، سایش و همچنین نور خورشید نیر مقاوم باشند. 

دیوارهای دیگر به راحتی با نفوذ آب خراب می‌شدند و فرو می‌پاشیدند،در حالی که نوع بتنی در برابر فرسایش دارای استحکام بالایی است تا فرو نپاشد. 

این نوع دیوارها دارای یک قسمت رویی است که به وسیله قالب و با کنده کاری نقش و نگارهای متفاوتی دارد و دارای یک قسمت زیرین است که همان بخش اصلی است. 

از این دیوارها می‌توان در در دور تا دور باغ‌ها، محوطه‌ها، مناطق نظامی، کنار جاده‌ها و غیره استفاده کرد. 

همچنین از آن‌ها می‌توان حتی در مناطق شیب‌دار نیز استفاده کرد. 

فروش دیوار پیش ساخته بتنی سبک بدون واسطه

فروش دیوار پیش ساخته بتنی سبک بدون واسطه این روزها با توجه به اهمیت افزایش سرعت ساخت و سازها و همچنین کاهش هزینه‌ها، بسیار از دیوارهای بتنی پیش ساخته استقبال کرده‌اند و فروش دیوار پیش ساخته افزایش یافته است. 

در صورتی که این نوع دیوار به صورت عمده خریداری شود، به دلیل خرید مقدار بالای محصول در یک جا، قیمت آن نسبت به خرید تکی، کاهش می‌یابد. 

همچنین در صورتی که به شکل مستقیم خریداری شود، به دلیل حذف واسطه‌ها، قیمت مقرون به صرفه‌ای خواهد داشت. 

مشتریان گرامی می‌توانند جهت خرید عمده دیوار سبک پیش ساخته بتنی بدون واسطه، به سایت اینترنتی و معتبر ما مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید