بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

خرید دیوار پیش ساخته درجه 1حیاط

دیوار پیش ساخته حیاط کاربرد بسیاری در مصارف ساختمانی به خود اختصاص داده است. هم اکنون بیش از یک قرن است که از دیوارهای پیش خواسته استفاده می شود. از این دیوارها برای انبوه سازی و ساخت و ساز استفاده می کنند. با توجه به موارد استفاده و محیط پیرامون از جنس بتنی، پلی استایرنی، گچی و … می باشند. با خرید دیوار پیش ساخته درجه 1 حیاط علاوه بر حفظ زیبایی محیط، می توانید دکوراسیون مورد نظر خود را به راحتی پیاده سازی کنید. 

خرید دیوار پیش ساخته درجه 1حیاط

مشخصات و ویژگی دیوار پیش ساخته حیاط

مشخصات و ویژگی دیوار پیش ساخته حیاط هر یک از پنل ها و دیوارهای آماده دارای ویژگی های مشخصی هستند. از مشخصات دیوار حیاط هم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. این محصولات از موادی ساخته می شوند که با محیط زیست سازگاری کامل دارند. 
  2. سبک و کم وزن بودن دیوارها از ویژگی های مهم این نوع دیوار به شمار می رود و موجب شده تا بتوان آنها را به راحتی جا به جا نمود.
  3. در شرایط مختلف آب و هوایی کیفیت و مرغوبیت خود را حفظ می نمایند.
  4. در صورتی که بخواهید بخشی از محصول را تعویض کنید، این کار به راحتی امکان پذیر است.
  5. برای نصب این دیوارها نیاز به نیروی انسانی زیاد و ماشین آلات مختلف نخواهید داشت.
  6. از مواد اولیه مختلفی مانند بتن، کناف، چوب و … تهیه می گردند، به همین دلیل قابل استفاده در نواحی مختلف هستند. 

برای اینکه دیوارهای گچی پیش ساخته حیاط، تهیه شوند، از مراحل مختلفی استفاده می شود. این مراحل شامل، قرارگیری پنل ها در کنار یکدیگر و اتصال آنها توسط مواد اتصال دهنده مانند ملات است. ملات موجب می گردد تا دیوار سطح یکنواختی داشته باشد.

این دیوارها خود دارای انواع مختلفی مانند توپر، ضد آب، سوراخ دار و … هستند، که هر یک کاربرد مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال دیوارهای گچی سوراخ دار برای کاهش وزن بنا مورد استفاده قرار می گیرد. این دیوارها استحکام فوق العاده ای دارند، زیرا در ساخت آنها از پشم شیشه و پلی یورتان استفاده شده است. ضخامت این محصولات بین 50 تا 150 میلی متر است و ارتفاع آنها حداکثر به 1000 میلی متر می رسد.

مرجع فروش دیوار پیش ساخته حیاط در کشور

مرجع فروش دیوار پیش ساخته حیاط در کشور فروش دیوار پیش ساخته با قیمت های استثنائی و تخفیفات ویژه همراه است. مرجع فروش دیوار های پیش ساخته در کشور انواع محصولات خود را به صورت عمده ارائه می کند.

با استفاده از این محصول، بنای مورد نظر خود را سریع تر خواهید ساخت و زیبایی بیشتری به محیط پیرامون خواهید بخشید. این دیوارها در ابعاد مختلف به فروش می رسند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید