بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

خرید عمده بلوک سبک فوم دار یوکا

بلوک نام یک نوع مصالح ساختمانی است که از آن در ساخت قسمت های مختلف یک سازه ساختمانی مانند دیوار ها و پی آن استفاده می شود و این وسیله دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد.

شرکت های خرید و فروش عمده بلوک سبک فوم دار یوکا این محصولات را در حجم خیلی زیادی خریداری می کنند تا بتوانند آن ها را در بازار های مصرف عرضه کرده و به دست تمامی مصرف کننده ها برسانند.

خرید عمده بلوک سبک فوم دار یوکا

موارد مؤثر بر قیمت بلوک

موارد مؤثر بر قیمت بلوک اگر با وسیله ای تحت عنوان بلوک آشنایی ندارید باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این وسیله در اصل یک مدل از مصالح ساختمانی است که شکل ظاهری آن تا حدودی به آجرهای سوراخ دار شبیه می باشد، اما سایز و ضخامت آن خیلی بیشتر است و موارد استفاده متفاوت هم نسبت به آن ها دارد.

بلوک ها دارای مدل های مختلفی هستند که هر کدام از آن ها در بازار های خرید و فروش سطح دنیا با نرخ متفاوتی قیمت گذاری می شوند و عواملی که بر روی این قیمت گذاری یا تعیین بهای این محصولات موثر می باشند، در ادامه این مطلب به اختصار مورد بررسی قرار خواهند گرفت، لطفا با ما همراه باشید:

  • یکی از مهم ترین و بارز ترین دلایلی که بر اساس آن یک بلوک را قیمت گذاری می نمایند، نوع مواد اولیه ای است که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته اند و این مساله تاثیر زیادی بر روی میزان دوام بلوک خواهد داشت و مصرف کننده ها در زمان خرید محصول حتما آن را در نظر می گیرند.
  • دومین موضوع این است که میزان مرغوبیت و کیفیت بلوک و سطح استحکام و مقاومت آن را بسنجیم که تا حد زیادی به روش تولید کردن آن بستگی دارد.
  • وزن بلوک های ساختمانی که مستقیما بر روی وزن کلی سازه های ساختمانی موثر خواهد بود، یکی دیگر از فاکتور های تعیین نرخ این محصولات می باشد.
  • ابعاد بلوک های ساختمانی هم از این نظر هائز اهمیت می باشند و در تعیین قیمت مورد توجه قرار می گیرند، چون بر روی حجم مورد نیاز آن ها تاثیر دارد.
  • میزان آب گریزی یک بلوک ساختمانی اهمیت خیلی زیادی دارد و تا حد زیادی به متریال های به کار رفته در ساخت آن وابسته است چرا که مشخص می کنند یک بلوک تا چه حد خلل و فرج در سطح خود دارد و در نهایت بر روی دوام ساختمان تاثیر می گذارد.

مشخصات بلوک سیمانی فوم دار یوکا

مشخصات بلوک سیمانی فوم دار یوکا بلوک های سیمانی دارای مدل های مختلفی هستند و امروزه با هدف کم کردن وزن کلی آن ها که از متریال سنگین سیمان تولید شده اند راه حل های جدیدی را به کار می برند، که یکی از آن ها این است که این بلوک ها را به صورت فوم دار طراحی کنند.

اگر بخواهیم در مورد بلوک سیمانی شرکتی فوم دار یوکا برای شما توضیحاتی ارائه دهیم، باید بگوییم که این مصالح به این صورت ساخته شده اند که دو طرف آن ها تیغه ای محکم و ضخیم از جنس سیمان قرار دارد و بخش میانی آن ها را با فوم سبک پر کرده اند و به هم متصل نموده اند.

به این ترتیب این مصالح در عین حال که وزن کمتری دارند، بسیار مستحکم هستند و هیچ آسیبی در برابر وارد آمدن ضربه، فشار و فرسایش نمی بینند.

مهم ترین ویژگی های بلوک سیمانی ارزان فوم دار شامل موارد زیر هستند:

  • این بلوک ها این ویژگی را برای ساختمان ها ایجاد می کنند که در مقابل بلایای طبیعی مانند زلزله از خودشان بیشتر مقاومت نشان دهند، چون وزن ساختمان کم می شود و در اثر زلزله به اطراف خم شده و پایین نمی ریزد.
  • این بلوک ها به علت اینکه خلل و فرج میانی آن ها خیلی زیاد است می توانند به خوبی ساختمان ها را در برابر صوت و حرارت عایق سازی کنند و جلوی انتقال پیدا کردن آن ها را بگیرند، در نتیجه یک ساختمان در هوای سرد زمستان کاملا گرم باقی می ماند.

فروش مستقیم بلوک سبک فوم دار یوکا

فروش مستقیم بلوک سبک فوم دار یوکا شرکت های برتری که در زمینه پخش عمده مدل های مختلف بلوک سیمانی صادراتی در کشور ما فعالیت می کنند، به همکاری با واحد های صنعتی می پردازند و این مصالح پرمصرف را در حجم خیلی زیادی از جلوی درب این کارخانه ها خریداری می کنند و به انبار های خود وارد می سازند.

سپس بلوک های ساختمانی را به وسیله ماشین های حمل کننده بار به شعبه ها و فروشگاه های متعدد خود در سطح کشور انتقال می دهند تا بتوانند آن ها را به صورت کلی یا جزئی به خریداران محترم در هر شهری که هستند ارائه دهند.

این شرکت ها به فروش مستقیم بلوک فوم دار سبک یوکا در سطح داخلی ایران می پردازند و با این کار تا حد زیادی از میزان سود دریافتی آن ها برای فروش محصول کاسته خواهد شد و این موضوع به نفع تمام خریداران تمام می شود و تا حد زیادی از هزینه های آن ها کم می کند.

پس توصیه ما به تمام عزیزانی که در امر ساخت و ساز فعالیت می کنند این است که مدل های مختلف بلوک سیمانی پرسی را از همین شرکت های عمده فروشی خریداری نمایند تا به این طریق از مخارج آن ها کاسته شود.

چون کم شدن از قیمت مواد اولیه ممکن است باعث شود کمی از تورم بازار مسکن هم کاسته گردد.

قیمت خرید انواع بلوک سبک فوم دار یوکا

قیمت خرید انواع بلوک سبک فوم دار یوکا به روز ترین قیمت انواع بلوک سبک فوم دار یوکا بر اساس چندین عامل مختلف تعیین می شود که مهم ترین آن ها به برند این محصولات و شرکت سازنده آن ها بستگی دارد، البته اگر بلوک ها را از واحد های پخش اصلی خریداری کنید تا حد زیادی از قیمت آن ها کاسته می شود.

خرید و فروش بلوک های ارزان قیمت از راه های مختلفی برای هم میهنان ما امکان پذیر می باشد، که این راه ها ممکن است به صورت حضوری و با مراجعه به درب فروشگاه های حقیقی صورت بگیرند یا اینکه به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی باشند.

خرید اینترنتی به علت اینکه از هر جایی برای تمام مردم امکان پذیر است و موجب از بین رفتن حد و مرزها می شود، بیشتر مورد توجه مصرف کننده ها قرار می گیرد و ما هم با در نظر گرفتن شرایط کرونا در کشور مردم را به استفاده از همین روش تشویق می کنیم.

چون به این ترتیب از خانه های خود خارج نمی شوند و قانون فاصله گذاری اجتماعی بهتر رعایت می گردد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید