بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

خرید پرلیت عایق از فروشگاه های معتبر

پرلیت عایق یکی از انواع عایق های قوی و سبک با قدرت چسبندگی و مقاومت بالاست که در بسیاری از پروژه های ساختمانی مانند خانه های مسکونی، بلوک های سنگ تراشی بتنی، و انواع دیوارهایی که دارای حفره هستند مورد استفاده قرار می گیرد.
در حال حاضر بسیاری از فروشگاه های معتبر انواع این عایق ها را با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسانند و شما می توانید جهت خرید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام نمایید.

خرید پرلیت عایق از فروشگاه های معتبر

مزیت های استفاده از پرلیت در عایق حرارتی

مزیت های استفاده از پرلیت در عایق حرارتی پرلیت عایق حرارتی دارای مزایای زیادی است به همین دلیل روز به روز بر میزان کاربرد آن افزوده می شود. از مزایای استفاده از پرلیت در عایق حرارتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پرلیت عایق حرارتی دارای وزن کم و حجم زیادی است که این امر سبب می شود به راحتی در پر کردن فضاهای بسیار بزرگ نیز کاربرد داشته باشد.
این ماده در برابر نوسانات دمایی و تغیرات جوی آب و هوا مقاومت بالایی دارد و پایداری خود را حفظ می کند.
پرلیت حرارتی اشتعال ناپذیر است و استفاده از آن در ساختمان به گونه ای ساختمان را در برابر آتش سوزی بیمه می کند.
خاصیت آکوستیکی بالایی دارد.
هم به صورت سرد و هم گرم قابل اجراست و می توان از آن ها برای مصارف فوق گرم و یا فوق سرد نیز استفاده کرد.
سمی نیست و هیچ گونه خطری برای سلامتی ایجاد نمی کند.
قابلیت اجرایی آن بسیار آسان است.
قیمت بسیار مناسبی دارد.
همین عوامل سبب شده که کاربرد وسیعی داشته باشد. این ماده در فضای خالی بلوک ها و آجرهای مشبک، سردخانه ها، خطوط انتقال گاز، یخچال ها، ترکیبات بتن، صنایع کشاورزی، صنایع تولید صابون، پلاستیک سازی، انواع تمیز کننده ها، صنایع غذایی و مواردی از این دست کاربرد دارد.

تولیدکنندگان پرلیت عایق در کشور

تولیدکنندگان پرلیت عایق در کشور تولیدکنندگان پرلیت عایق در کشور با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و در نظر گرفتن نیاز روز بازار و رضایت مشتری اقدام به تولید این ماده در سطح گسترده نموده و آن ها را به صورت مستقیم و کاملا بی واسطه به سراسر کشور عرضه می کنند.
تمامی این مواد با استفاده از تکنولوژی روز ساخته شده و همان طور که مشاهده کردید مزایا و کاربردهای استفاده از آن ها به قدری زیاد است که در کنار قیمت مناسب هر فردی را ترغیب به خرید این محصول می نماید.
پرلیت های تولیدی در کشور با تضمین کیفیت به فروش می رسند و علاوه بر تامین نیاز داخلی به بسیاری از کشورهایی که در همسایگی کشور ما واقع شدند نیز صادر می شوند. این امر سبب رونق اقتصادی کشور ما گشته است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید