بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

سفارش انواع بلوک سبک معمولی

بلوک های ساختمانی یک نوع از مصالح بسیار پرکاربرد و رایج در امر ساختمان سازی هستند، که در مدل های مختلفی تولید می شوند و از هر کدام از آن ها برای یک منظور خاص استفاده می گردد.

برای ارائه دادن سفارش خرید انواع بلوک سبک معمولی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها به کار گیری شعبه های مختلف پخش عمده این محصولات در سطح کشور ما می باشند، که مصالح را با نرخ مناسبی عرضه می کنند.

سفارش انواع بلوک سبک معمولی

بلوک سنگین برای چه شرایطی بهتر است؟

بلوک سنگین برای چه شرایطی بهتر است؟ بلوک های ساختمانی که محصولاتی شبیه به آجر هایی مشبک و نسبتا بزرگ هستند، یکی از پرکاربرد ترین انواع مصالح ساختمانی می باشند که از آن ها می توان در اجرای هر چه بهتر یک پروژه عمرانی بهره برد و بخش های مختلف یک ساختمان را به کمک این بلوک ها راه اندازی نمود.

بلوک ها بر اساس موادی که در تولید کردن آن ها به کار می رود و ابعادی که دارند، به دو دسته بلوک های سنگین یا سبک تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آن ها برای استفاده کردن در یک موقعیت و شرایط خاص مناسب هستند و دارای کاربرد های متفاوتی می باشند.

با توجه به همین مساله ما می خواهیم در این قسمت در مورد موارد استفاده کردن از بلوک سنگین ساختمانی با شما عزیزان صحبت کنیم و شما را با این مصالح بیشتر آشنا سازیم و از شما هم دعوت به عمل می آوریم که با ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید.

  • بلوک های سنگین ساختمانی مصالحی هستند که در ساخت آن ها از موادی مانند بتن، سیمان و در مواردی هم سنگ استفاده می شود و به همین دلیل هم این مصالح خیلی سنگین وزن و نسبتا بزرگ می باشند و ضخامت یا قطر آن ها نیز نسبت به بلوک های معمولی سبک خیلی بیشتر می باشد.
  • باید به این نکته توجه کنید که این محصولات با توجه به نوع موادی که در تولید آن ها به کار رفته است، دارای تراکم و چسبندگی سطحی خیلی بیشتری هستند، میزان خلل و فرج های موجود در بافت آن ها کمتر است و در نتیجه مقاومت و دوام آن ها نسبت به عواملی مثل فشار، ضربه و فرسایش بالاتر می باشد.
  • از این رو این مصالح برای ساختن دیوار های بیرونی ساختمان ها و خانه های ویلایی، ساختن پی یا زیر بنای سازه های ساختمانی، راه اندازی حصار در اطراف باغ ها، کارخانه ها و سالن ها و یا پیاده سازی کردن گارد ریل و بلوار در خیابان ها خیلی مناسب تر هستند.

مرغوب ترین بلوک ها چه مشخصاتی دارند؟

مرغوب ترین بلوک ها چه مشخصاتی دارند؟ تولید کننده های مصالح ساختمانی برای تولید کردن بلوک ها از مواد مختلفی استفاده می کنند، که ممکن است بتن، سیمان، سرامیک، مواد پلیمری یا پوکه های معدنی باشند و هر مدل از این محصولات دارای یک درجه کیفی و مرغوبیت خاص خود هستند و بر این اساس هم قیمت گذاری می شوند.

اما اگر بخواهیم در مورد ویژگی های بلوک سبک مرغوب و باکیفیت با شما صحبت کنیم، باید به برخی از مشخصات این محصولات بپردازیم که در ادامه این مطلب خدمت شما بیان خواهند شد:

  • اولین موضوعی که شما باید در این محصولات به آن توجه کنید سالم بودن سطح بلوک ها و عدم وجود خط و خش، ترک، شکستگی یا لب پریدگی در آن ها است.
  • شما باید به نوع متریال هایی که در ساخت این محصولات مورد استفاده قرار گرفته اند نیز توجه کنید، چون تاثیر مستقیم بر مرغوبیت بلوک ها می گذارند.
  • میزان ضخامتی که هر بلوک دارد می تواند یکی از عوامل مهم در تعیین کردن میزان کیفیت و دوام آن باشد.
  • دقت کنید که بلوک باید خاصیت ضد آب بودن داشته باشد و رطوبت را به راحتی در خودش جذب نکند، برای تست این ویژگی می توانید سطح آن را کمی خیس کنید و سرعت جذب شدن آب در آن را بسنجید.
  • بلوک ها باید بتوانند ضربه و فشار زیاد را تحمل کنند و به راحتی نشکنند یا خم نشوند، برای تست این موضوع می توانید یک بلوک را محکم بر روی زمین بکوبید.

فروش مرغوب ترین بلوک سبک معمولی

فروش مرغوب ترین بلوک سبک معمولی شرکت های پخش کننده مصالح ساختمانی انواع و اقسام بلوک سبک دیواری معمولی را از کارخانه های صنعتی فعال در زمینه تولید کردن این محصولات خریداری می کنند و آن ها را به صورت عمده یا جزئی در واحد های فروش خود عرضه کرده و به دست مصرف کننده ها می رسانند.

این شرکت ها مرغوب ترین و بهترین مدل های بلوک سبک طرح دار یا ساده را از راه های مختلفی در سطح کشور ما عرضه می نمایند، تا بتوانند آن ها را راحت تر و سریع تر در اختیار تمام مصرف کننده ها قرار دهند و با این کار به تامین هر چه بهتر نیاز های داخلی کمک نمایند.

این راه ها معمولا به دو صورت هستند، که یکی از آن ها استفاده کردن از دفاتر و شعبه های مختلف وابسته به این شرکت ها برای فروش حضوری می باشد و دیگری نیز خرید و فروش بلوک از طریق درگاه های اینترنتی و به شکل غیر حضوری.

با توجه به وجود شرایط کرونایی در کشور و به منظور رعایت بهتر قانون فاصله گذاری اجتماعی برای دور ماندن از این بیماری، ما به همه شما توصیه می کنیم که تا حد امکان از همین روش دوم برای خرید بلوک بهره ببرید.

توزیع کنندگان بلوک سبک معمولی

توزیع کنندگان بلوک سبک معمولی توزیع کنندگان و فروشندگان اصلی و بزرگ انواع بلوک سبک کاربردی معمولی، با توجه به اینکه مراجع و نمایندگی های رسمی و مجازی هستند که از سوی تولید کننده ها مسئول پخش کردن این محصولات در سطح ایران می باشند، پس بهترین مرکز برای خرید بلوک ساختمانی می باشند.

چرا که این واحد ها محصولات مورد نظر را به صورت مستقیم و بی واسطه و با احتساب کمترین میزان ارزش افزوده که منجر به کاهش نرخ آن ها می شود به دست تمامی مصرف کننده های عزیز می رسانند و به این ترتیب موجب کاهش هزینه های آن ها می شوند.

پس مراجعه کردن به یکی از این مراجع در داخل کشور ما می تواند راه حل بسیار مقرون به صرفه ای برای فروشنده های مصالح ساختمانی هم تلقی شود و موجب گردد که آن ها بتوانند بار مورد نیاز واحد فروش خود را ارزان تر تهیه کنند.

با این کار تا حد زیادی از نرخ تورم داخلی کشور کاسته خواهد شد و قدرت خرید تمام مردم ما بالاتر می رود و بازار این محصولات نیز رونق بیشتری پیدا می کند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید