بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

سفارش عمده بلوک پلی استایرن

بلوک های سیمانی یکی از انواع مصالح ساختمانی است که در ساخت دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک سیمانی سنگین یکی از انواع این بلوک ها بوده که نسبت به دیوارهای آجری هزینه مناسب تری داشته و لذا در دیوار کشی های مربوط به محوطه سازی یا دیوار های نگهدارنده می توان از آنها استفاده نمود.

توزیع کننده بلوک سیمانی سنگین را در کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار استثنایی در سراسر کشور عرضه می‌کنند قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و از آنجا که تخفیفات ویژه‌ای را نیز مشمول می گردد به همین دلیل شما می‌توانید این قیمت‌ها را بسیار منحصر به فرد تر از قیمت های موجود در سطح بازار بیابید.بلوک پلی استایرن مدل زیادی دارد بلوک سیمانی سفید مدل زیاید دارد بلوک یونولیتی بسیار زیبا است بلوک یو شکل مدل مختبلفی دارد در ادامه به همه چیز درباره فرآیند تولید بلوک پلی استایرن و دیوار چینی در کمترین زمان با بلوک می پردازیم.

سفارش عمده بلوک پلی استایرن

همه چیز درباره فرآیند تولید بلوک پلی استایرن

همه چیز درباره فرآیند تولید بلوک پلی استایرن همانطور که اشاره شد در اجرای روش سقف تیرچه بلوک، بعد از نصب تیرچه های فرعی ، لابلای این تیرچه ها یا از بلوک سیمانی ضدحریق، یا از آجرهای سفالی برای پر کردن فضا استفاده می شود. یونولیت سبک تر از همه بوده و بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد ولی مشکل آن هنگام آتش سوزی هاست که دود بسیار بدی تولید می کند. آجرهای سفالی نیز مقرون به صرفه نیستند. و اما بلوک که در اینجا نیز مورد بحث ما اغلب بلوک می باشد، در بسیاری از سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این بلوک‌ها تو خالی بوده و بار مرده ساختمان را کاهش میدهند.

همچنین توخالی بودن داخل بلوک ها و هوای موجود در داخل آنها باعث عایق بندی صوتی و گرما و سرما میشود. در مرحله بعد، کار بتن ریزی روی بلوک ها آغاز می شود. در این مرحله بلوک ها آب پاشی شده و سپس روی آنها به ضخامت حداقل ۵ سانتی متر بتن ریزی می شود. این بتن ریزی درواقع حالت دیوار افقی ایجاد می‌کند. این مراحل که اشاره شد درواقع کلیات مراحل اجرای سازه تیرچه بلوک بود که به اختصار بیان شد. و اما سازه تیرچه بلوک مزایای مهمی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم: سهولت اجراء این روش، سبک بودن سازه، عایق بودن سقف از نظر سرما، گرما و رطوبت و صدا از مزایای سازه تیرچه بلوک هستند و همچنین در این روش به دلیل یکنواختی زیر سقف، از خاک و گچ کمتر استفاده می شود. علاوه بر اینها، مقاومت سازه در برابر لرزه‌های افقی و یا باد و آتش سوزی نسبتاً زیاد می باشد.

دیوار چینی در کمترین زمان با بلوک

دیوار چینی در کمترین زمان با بلوک بلوک سبک سیمانی بلوکی است که بتنی می باشد و سیمان به عنوان ماده اصلی به کار رفته در ین نوع محصولات می باشد و در ساخت آن سعی بر این بوده است تا وزن بلوک با حفظ مقاومت فشاری کاش داده شود تا از بار های اضافه ی ساختمان ها کم بشود . استفاده از پوکه های صنعتی و معدنی و یا پوکه های طبیعی باعث می شود تا وزن بلوک های بتنی کم بشود. پوکه های معدنی استفاده شده در بلوک های سبک تولیدی از معدن های مختلفی تولید می شوند که عمده آنها در بستان آباد تبریز و قروه واقع در کردستان و از دل کوه های آتشفشان بیرون کشیده می شوند

بجز این دو معادن بسیار دیگری در سراسر کشور دیده می شود که یا به مرحله استخراج نرسیده اند یا استخراج آنها صرف اقتصادی ندارد. به غیر از این مکوارد و مکان هایی که ذکر کردیم معادن زیادی در دماوند ساوه بسیاری دیگر از جاهای دیگر وجود دارند که فعال نیز می باشند و همواره مورد استفاده قرار می گیرند. انواع بلوک های سبک از سنگدانه ها تهیه می شوند استفاده از این نوع مواد باعث به دست آمدن وزن های سبک در سایز های مختلف و بهبود کیفیت این نوع از محصول نسبت به محصولات قدیمی و با کارایی مشابه خواهد شد. از انواع بلوک سبک می توان اسامی زیر را نام برد: بلوک سیمانی بلوک پرلکس بلوک سفالی بلوک سبک بلوک گچی بلوک سقفی یونولیت بلوک لیکا بلوک پوکه معدنی و ….

تولیدکنندگان حرفه ای انواع بلوک پلی استایرن

تولیدکنندگان حرفه ای انواع بلوک پلی استایرن بلوک های سیمانی سنگین در بسیاری مکان ها مانند جدول ها و جوی خیابان، دیوار های محوطه باغ و ویلا و کانال های آبیاری و غیره کاربرد وسیعی داشته و مصالحی پر کاربرد و نسبتا ارزان هستند. حفره های موجود در این بلوک ها باعث می شود بتوان با استفاده از میلگرد به استحکام بیشتر آن ها کمک نمود. بلوک های سیمانی در دو نوع ته باز و ته بسته تولید می گردند همچنین این بلوک ها دارای دو یا سه حفره می باشند.

این بلوک ها هریک کاربرد مخصوصی دارند. بلوک های سیمانی که دو طرف باز هستند پس از قرار گیری با استفاده از بتن و سیمان پر شده و سپس لایه بعدی قرار می گیرد که همین امر به سنگین شدن دیوارها کمک می نماید. از این نوع از بلوک ها در فوندانسیون ساختمان می توان استفاده نمود. اما در بلوک های یک سر باز نحوه اجرا متفاوت بوده و بلوک ها از طرف بسته خود روی هم قرار گرفته و در نتیجه داخل آنها خالی باقی می ماند.بنابر این بسته به محل استفاده این بلوک ها از لحاظ مصرف مصالح مقرون به صرفه تر می باشند. البته حتما باید توجه نمود که مورد استفاده این بلوک ها کجاست تا بتوان نوع مناسبی از آن را استفاده نمود.

شرکت توزیع بلوک پلی استایرن

شرکت توزیع بلوک پلی استایرن قیمت بلوک سیمانی به عوامل متعددی بستگی دارد. از آنجا که عمده ترکیب ساخت این بلوک ها سیمان و ماسه است تغییرات قیمت سیمان و ماسه نقش اساسی در قیمت بلوک ها خواهد داشت. سبک یا سنگین بودن بلوک های ساخته شده، سایز و اندازه متفاوت بلوک ها همگی تحت تاثیر مقدار بتن مصرف شده در بلوک ها بوده و در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهند بود. ما با توزیع و فروش بلوک سیمانی،دیوار‌پیش‌ساخته‌بتنی، بلوک های فوم دار و بدون فوم ، بلوک های سبک و سنگین، تری دی پنل، دیوارهای slp و lcp ، تری دی پنل و … با برند پویا بلوک به صورت بی واسطه با تولید کننده در ارتباط بوده و انواع این مصالح ساختمانی پر کاربرد را با هزینه و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهیم. امکان خرید اینترنتی محصولات باعث شده با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت بتوانید به مصالح مورد نیاز خود دست یابید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید