بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

شرکت توزیع تری دی پنل سقفی

به تری دی پنل سقفی ساندویچ پنل نیز گفته می شود و به این نام معروف شده است و از اتفاقات نو و تازه در صنعت بناسازی می باشد که هسته و پوسته دارد و دو قسمت ورقه فلزی مش در اطراف و یک قسمت ورق فوم پلی استارین دیرسوز در بینابین این کالا تمامیت آن را متشکل می شود که با به کار گرفتن مفتول پهلویی در همجوار یکدیگر چسبیده به هم قرار گرفته اند.

شرکت توزیع تری دی پنل سقفی

همه آنچه باید درباره تری دی پنل بدانید

همه آنچه باید درباره تری دی پنل بدانید تری دی پنل اصل را از قبل به گونه ای پیش سازه تولید می کنند و به شکل حاضر و اماده ی نصب به محیط مورد نظر انتقال می دهند و دلیل تحکیم و ثبات این کالا آن می باشد که لاپه ی اریپ را توسط جوش به مش متصل می نمایند که این امر موجب می شود فشارهای احتمالی که ممکن است به آن بیاید تاثیر گذار نباشد و تحت کنترل این کالا باشد؛ بنابراین از مزایای بارز تری دی پنل ها پایداری و استواری آن ها می باشد، چون که به گونه ای سه بعدی طراحی می شود و متشکل است از لاپه هایی که در ذره به ذره ی پنل از طریق جوش بهم دیگر فیکس شده اند و تعداد بالای این تلاقی ها باعث نیرومندی این سازه شده است.

از آن گذشته هنگام متصل نمودن این محصول نگرانی بابت خرابی دیوارها و فروپاشی و ترک خوردگی آن ها نخواهیم داشت؛ چرا که فشار بالایی لازم داریم تا دیوارها را به آن صورتی که می خواهیم محافظت نماییم، سهولت در انتصاب درب ها و پنجره ها دیده می شود، برگماری این محصول آسان تر از اغلب کارهای انتصابی ساختمانی انجام می گیرد.

تری دی پنل دیواری و… ضد آتش سوزی می باشند و مقاومت آن ها در برابر حریق بستگی به کانالهای سیم و قطر بتن استفاده شده در تولید آن ها دارد بنابراین در استفاده از آنها خیال مصرف کنندگان از این بابت راحت می باشد و جزو مزیت های مهمی در زندگی روزمره هست و هر مقدار بتن به کار گرفته شده در این محصول ضخیم تر باشد پایداری آن رویاروی حرارت بالاتر می رود.

از ویژگی های دیگر راجع به این کالا می توان به وزن کم مقدار آن اشاره کرد، این فرآورده به خاطر این که کم وزن می باشد بنابراین روی وزن کلی ساختمان تاثیر آنچنانی نخواهد داشت، در نتیجه انتقال آن به فضاهای مورد نظر کار راحتی می باشد و در بناهایی که ارتفاع بیشتری دارند به سادگی می توان آن را به طبقه های بالاتر بالا برده و منتقل کرد، هم چنین دانستن این نکته ضروریست که بخاطر وزن کم به انجام کارهای مربوط به خود سرعت بیشتری می بخشد.

همان طور که در برابر آتش مقاومت بالایی دارد نزد آب و رطوبت نیز هم چنان استوار می باشد و بسیار به درد شهرهایی میخورد که درصد مرطوب بودن آن ها بیشتر است، این فرآورده عایق صداست و مقابل سرما هم از خود نقطه ضعفی نشان نمی دهد، حتی برابر بلای طبیعی مانند زلزله نیز از پایداری مناسبی برخوردار می باشد.

به این دلیل که در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده شده و ساختمان این فرآورده سرتاسر از بتن پوشیده شده پس هیچ سوراخ و درزی را باقی نمی گذارد که باعث جمع شدن انواع حشرات شود و بخاطر سبکی محصول به سادگی می توان در مناطقی که وضعیت حمل و نقل در آنجا دشوار است آن را منتقل کرد و از مزایای منحصربفردی که داراست بهره برد.

به خاطر تحکیم مناسب کالا هزینه مصرف بتن و آهن مورد نیاز ساختمان ها پایین می آید و هم چنین از وزن سبکی برخوردار می شود و به دلیل همین کاهش وزن و قطر پایین بتن موجود در آن بدست آوردن محیط های سودمند و کارآمد به سهولت انجام می شود؛ هم چنین بهتر است به این نکته دقت شود که قطعه های ریز این فرآورده منعطف می باشند، در نتیجه از آن ها می توان برای الگوهای گوناگون و زیبایی و ظاهر سازی داخلی و بیرونی سازه ها استفاده به عمل آورد.

در نصب این پنل ها هرگز خرابی و حفر کردن و حکاکی فضاها را مشاهده نخواهیم کرد، به این ترتیب لازم نیست که به فکر کثیف کاری و جمع نمودن اضافات و ضایعات آن باشیم چرا که به تمیزترین شکل ممکن امکان متصل کردن آن به اماکن وجود دارد و به همین علت به پایان رسیدن ساخت ساختمان ها کمک شایان توجهی می بخشد.

تری دی پنل چه انواعی دارد؟

تری دی پنل چه انواعی دارد؟ تری دی پنل هابر چند نوع می باشند که عبارت اند از:

  • تری دی پنل سقفی

راجع به این پنل ها باید بگویم که پهنای آن ها میانگین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می تواند باشد و مقیاس قطر یونولیت استفاده شده در این محصول ۱۰ تا ۱۵ سانتی برآورد می شود و قطر بتن در تری دی پنل سقفی از ۵ سانتی متر شروع می شود و تا ۷ سانتی متر نیز می رسد و شیوه متصل نمودن پنل به این شکل می باشد که تیرچه ها را جای گذاری کرده و سپس پنل هارو درون آن قرار داده و محکم کاری لازم را انجام می دهند.

  • تری دی پنل دیواری

این پنل خود به دو نوع دیگر تقسیم بندی می شود در ذیل اشاره شده است:

1. تری دی پنل دیواری_باربر: این پنل را می توان در ساختمان های یک طبقه و دوطبقه که از مصالح دیگری چون فلز و بتن و…در بناهای خود استفاده نکرده اند به ‌کار گرفت؛ هم چنین می توان روی دیوارهای سالن های بزرگ مانند سوله ها، مجتمع های هنروری، دیوارهای حیطه و مواردی از این قبیل از این محصول با کیفیت بهره مند گشت.

2. تری دی پنل دیواری_ غیر باربر:در تمامی عمارت هایی که در اسکلت بندی و ساختار آن ها از مصالحی هم چون فلز و بتن استفاده شده میتوان از این نوع پنل بهره برداری نمود؛ از این پنل اغلب در ساختمان های چندین طبقه و مرتفع نیز استفاده می کنند؛ زیرا بازدارنده و نارسانا از برخی موارد مهم می باشد و وزن کمی را دارا می باشد و به نوعی تری دی پنل دکوراتیو محسوب می شود.

  • متال فوم

تشکیل شده از میله گردهای محکم فولادی و یونولیت نسوز می باشد و به منظور افساربند عمودی_افقی به کار گرفته می شود که در چسباندن دیوار ها و سقف ها کنترل نمودن آن ها از آن استفاده می شود.

فروش انواع تری دی پنل سقفی

فروش انواع تری دی پنل سقفی اگر تحکیم فضاهایی که می خواهید این سازه را در آن به کار ببرید برایتان حائز اهمیت می باشد باید از کمپانی هایی با اعتبار بالا خرید نمایید تا کیفیت نهایی کار و دوام آن بالا برود؛ هم چنین اگر کسانی که می خواهند در این ساختمان ها ساکن شوند دیگر نگران سلامت و امنیت خود نخواهند بود و در آرامش و ایمنی می توانند در آن سکنه گزینند و در آرامش زندگی کنند؛ با خواندن مطالب بالا حال با این محصول عالی آشنا شده اید و با تعیین هدف از خرید می توانید به راحتی آن را تهیه نمایید و در بسیاری از امور خود صرفه جویی کنید.

قیمت انواع تری دی پنل سقفی

قیمت انواع  تری دی پنل سقفی قیمت تری دی پنل به موارد زیادی بستگی دارد، این که طول و عرض کالا به چه سایزی سفارش داده می شود، ابعادی که درخواست شده چقدر می بایست باشد، مقدار کانال های فولادی در آن استفاده شده چقدر خواهد بود چه تعداد کانال سیمی داخل آن در جریان باشد و… به همین خاطراین کالا قیمت ساکنی ندارد و برای تعیین قیمت نهایی آن بایدتمام موارد و مواد بکار رفته در آن درنظر گرفته شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید