بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

شرکت عرضه بلوک سیمانی سبک

بلوک یکی از مصالح ساختمان سازی مورد تایید مهندسین است است که امروزه از آن برای ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود و بسیار پر کاربرد و پر طرفدار است ،بلوک ها به سه دسته سنگین و سبک و نیمه سنگین تقسیم می شوند که نوع سبک آن ها محبوبیت بیشتری در بین مهندسین و ساختمان سازان دارد.

بلوک از ترکیب آب و ماسه ریز و سیمان به وجود می‌آید و عایق بسیار خوبی در مقابل سرما و گرما و صدا می باشد همچنین در مقابل وقوع زلزله مقاومت خیلی زیادی دارد. تولید کننده بلوک سبک استاندارد این بلوک سیمانی سبک فوق العاده با کیفیت پرکاربرد را در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت عرضه بلوک سیمانی سبک

مزایا استفاده از بلوک سیمانی سبک

مزایا استفاده از بلوک سیمانی سبک بلوک سیمانی عایق دار محصولی کاربردی است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و این بلوک در مناطق سردسیر می‌تواند در ساخت دیوار ساختمان کاربرد داشته باشد زیرا عایق مناسبی برای حرارت نیست اما در مناطق گرم می‌تواند به جای بلوک سیمانی فوم دار در دیوار ها مورد استفاده قرار بگیرد همچنین این بلوک در کلیه مناطق سرد و گرم می‌تواند در اندازه های کوچک تر آن به عنوان دیوار تیغه کاربرد داشته باشد و به این ترتیب در کمترین زمان ممکن امکان احداث تیغه ها فراهم می شود.

از دیگر کاربردهای این بلوک سیمانی می توان به استفاده وسیع از آن در ساخت دیوار حیاط اشاره کرد و این محصول می تواند در محوطه سازی کارخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد و برای مکان هایی که عایق بودن دیوارها چندان اهمیت زیادی ندارد مانند دامداری‌ها جهت احداث دیوارهای خارجی نیز در کلیه مناطق مورد استفاده است

بنابراین می‌توان متوجه شد که این نوع بلوک یکی از پرکاربردترین بلوک ها است و نسبت به نوع فوم دار قیمت ارزانتری دارد منتها باید در شرایط مناسب و مکان درست آن مورد استفاده قرار گیرد.

اجزای تشکیل دهنده بلوک های سیمانی

اجزای تشکیل دهنده بلوک های سیمانی بلوک سیمانی عایق صدا یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار هایی است که در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده می شود و دارای نمونه های گوناگونی می باشد که از کاربردی ترین آنها می توان به بلوک های سیمانی سبک اشاره کرد که این کالا دارای مشخصه های مختلفی می باشد

که توجه به آنها در زمان خرید بسیار ضروری است که این مشخصه ها به صورت زیر می باشند: یکی از اصلی ترین و مهمترین مشخصه های کیفی این محصول ارزشمند، دوام و مقاومت فیزیکی آن می باشد که باعث شده تا در برابر ضربه و رطوبت دوام بسیار زیادی را از خود نشان دهد.

از دیگر مشخصه هایی که می توان برای این کالا بیان کرد، وزن بسیار کم آن در مقایسه با دیگر نمونه های بلوک سیمانی است که موجب شده تا حمل آن بسیار راحت باشد.

این نوع بلوک سیمانی در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد و شیوه نصب آن بسیار ساده و راحت است و می توان از آن در قسمت های مختلف منزل استفاده کرد. یکی دیگر از ویژگی های کیفی این کالای ارزشمند و کاربردی شیوه نصب آن با متریال های مختلف می باشد که باعث شده تا استفاده از این کالا و ساخت ساختمان در سریع ترین زمان انجام شود.

توزیع کنندگان عمده بلوک سیمانی سبک

توزیع کنندگان عمده  بلوک سیمانی سبک بلوک سیمانی فوق سبک در تعداد بالا و خرید مستقیم آن می تواند برای خریداران عمده بسیار مناسب باشد زیرا در این نوع خرید از آنها هزینه کمتری برای این محصول پرداخت خواهند شد و به این ترتیب کمترین هزینه را در تهیه این محصول انجام خواهند داد.

در خرید مستقیم این بلوکه سیمانی هزینه ها به مقدار زیاد کاهش می‌یابد زیرا درخواست برای این بلوک به صورت اینترنتی انجام می‌شود و به دلیل نوع درخواست از طریق اینترنت و فضای مجازی می‌توان این محصول را از راه دور نیز درخواست داد و به این شکل کمترین قیمت بلوک بدون فوم را به دست آورد.

این نوع خرید مزایای فراوان دیگری نیز دارد از جمله این که باعث می شود دسترسی همیشگی به این محصول وجود داشته باشد زیرا فروش بلوک بدون فوم توسط تولید کننده و خرید مستقیم از آن صورت می‌گیرد و تولیدکننده نیز قادر به تامین نیاز خریداران برای هر مکان و در هر زمان است در حالی که این امر توسط واسطه ها مقدور نمی باشد.

از دیگر کاربردهای این بلوک سیمانی می توان به استفاده وسیع از آن در ساخت دیوار حیاط اشاره کرد و این محصول می تواند در محوطه سازی کارخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد و برای مکان هایی که عایق بودن دیوارها چندان اهمیت زیادی ندارد مانند دامداری‌ها جهت احداث دیوارهای خارجی نیز در کلیه مناطق مورد استفاده است بنابراین می‌توان متوجه شد که این نوع بلوک یکی از پرکاربردترین بلوک ها است و نسبت به نوع فوم دار قیمت ارزانتری دارد منتها باید در شرایط مناسب و مکان درست آن مورد استفاده قرار گیرد.

خرید آسان بلوک سیمانی سبک

خرید آسان بلوک سیمانی سبک امروز برای ساختمان سازی ها به دلیل مقاومت و کیفیت اکثراً از بلوک سیمانی استفاده می‌ شود و بسیار مقاوم و پر طرفدار می باشند . اگر شما هم قصد ساختمان سازی و تهیه و استفاده از بلوک سبک استاندارد را دارید می توانید به سایت ما که فعالیت آن پخش عمده بلوک استاندارد است مراجعه کنید و بلوک مورد نیاز خود را به هر مقدار که لازم دارید با بهترین کیفیت تهیه کنید. سایت ما با پخش بلوک سبک با بهترین قیمت و کیفیت کار شما را برای تهیه راحت کرده ، پس با خیال راحت از لحاظ کیفیت بلوک مورد نیاز خود را از سایت ما بخواهید.

برای خرید انواع بلوک سیمانی استاندارد راه های ارزان قیمتی وجود دارد که از این روش ها می توان خرید عمده را نام برد که این شیوه تهیه باعث ایجاد مزیت های متعددی برای مشتریان خواهد شد که این موضوع به رونق بازار این کالا نیز کمک خواهد کرد و باعث می شود تا توان اقتصادی افراد برای سفارش هر یک از مدل های این کالا افزایش پیدا کند.

قیمت خرید بلوک های سیمانی مرغوب و درجه یک از فاکتور ها و شاخص های بسیار مهم برای افراد می باشد و با کاهش قیمت تمام شده این کالا میزان خرید و سفارش آن نیز در بازار های داخلی بیشتر می شود که این امر باعث تولید هر چه بیشتر این نوع بلوک می شود و نقش مهمی در رفع نیازهای افراد خواهد داشت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید