بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

شرکت فروش تری دی پنل سه بعدی

تری دی پنل سه بعدی یک دیوار پیش ساخته است از دو قسمت ساخته می شود قسمت اول هسته عایق پلی استایرن نسوز و قسمت دوم از شبکه های پیش جوش فولادی تشکیل شده است به وسیله مفتول های فلزی و به صورت خرپا به یک دیگر متصل می باشد این پنل ها در ساختمان به صورت باربر و یا دیافراگم افقی سازه باربر ساختمان یا دیوار های جدا کننده غیر بارور به کار می آیند. شرکت تری دی پانل سعی در ساخت پنل های مقاوم برای ایجاد خاطره ی خوب با هدف افزایش کیفیت و کمیت برای شما عزیزان دارد .

شرکت فروش تری دی پنل سه بعدی

از تری دی پنل چه استفاده هایی می کنند؟

از تری دی پنل چه استفاده هایی می کنند؟ تری دی پنل ها در انواع ساختمان ها به صورت دیوار هایی که بار بر هستند و یا کلا بدون بار بر به عنوان جدا کننده انواع فضا ها سقف ها دیوار ها و‌… به کار می روند امروزه از تری دی پنل به جای مصالح سنتی در سازه های بلند استفاده می شود از مزایای تری دی پنل می توانیم حمل آسان پنل ها ، سرعت اجرای مناسب ، پرت کم ، عملکرد لرزه ی مطلوب ، حذف نعل درگاه ها و برای شیلر زنی آسان برای عبور لوله های تاسیسات استفاده می شود.

چرا باید از تری دی پنل استفاده کنیم ؟

در مواقع زلزله در ساختمانی که از ستون های فولادی و تیر ها ساخته شده هر قسمت از تیر ها و یا ستون ها یا تخریب شده است یا ریزش کرده یا مثلا ترک هایی برداشته است که هزینه و خطر های ناشی از آن بالا می باشد اما با استفاده از این نوع پنل های سه بعدی در ساختمان ها در هنگامی که زلزله رخ می دهد اتصال دیوار یا سقف یا کف تخریبی ایجا می شود اجزای دیگر فشار وارد شده را تجمل می کنند و از تخریب ساختمان جلو گیری می کنند از تری دی پنل ها برای سبک کردن سازه ها استفاده می شود علاوه بر اینکه سازمان مقررات ملی آن را تایید کرده ایمنی بالایی نیز دارد از مهم‌ترین خصوصیات این روش می توانیم سازه هایی که با این روش ساخته می شوند یکپارچه سازی اتصالات را نام ببریم.

دلیل دیگر استحکام دیوار های تری دی پانل خرپای مورب شکلی می باشد که از هر دو طرف با کمک جوش به مش محکم شده و امکان انتقال نیروهای وارده را به صورت عملی به هر طرف را برآورده می سازد یک ویژگی منحصر به فرد این نوع پنل ها استحکام بی نظیر آن است که منتج به طراحی مناسب سیستم سه بعدی در تحمل وزن و عملکرد صحیح نقطه های جوش در شبکه از طریق خرپا های کشیده شده که از هر نقطه به نقطه دیگر جوش شده و تعداد بالای این نوع نقطه های جوش باعث تقویت شبکه می شود.

معرفی جامع انواع تری دی پنل

معرفی جامع انواع تری دی پنل در بخش های شمالی کشور آمریکا بسیاری از مردم این کشور در اثر طوفان های شدید خانه های خود را تخریب شده می دیدند از بدترین طوفان ها در این کشور می توانیم از طوفان بیست اکتبر سال ۹۲ میلادی در فلوریدای جنوبی رخ داد پس از این اتفاق تنها ساختمان های پیش ساخته تری دی در برابر طوفان های آن اتفاق دوام آوردند که سرعت آن نزدیک به ۱۹۰ کیلومتر در ساعت بود و این ساختمان ها مقاومت کردند و هیچ گونه آسیبی ندیدند.

در تاریخ ۲۸ ژوئن همان سال در همین کشور زلزله ای نزدیک به ۷ ریشتر در کالیفرنیا لرزاند این زلزله به مدت یک دقیقه طول کشید و ساختمان دانشگاه که ۸۰ کیلومتر با مرکز این زمین لرزه فاصله داشت هیچ گونه آسیبی ندید . با این تعاریف به آسانی قابل درک است که این پنل ها مقاومت بسیار زیادی در برابر نیرو های جانبی و بلا های به این صورت از خود نشان می دهند.

دیوار های تری دی پنل همانطور که گفتیم استحکام بالایی دارند و این ویژگی عملیات نصب را آسان تر می کند آن هم به این علت که خم سدن و شکستن دیوار ها رخ نمی دهد برای اینکه دیوار ها در وضعیت مورد نظر حفظ شوند نیروی زیادی لازم است . نصب در ها و پنجره ها بسیار آسان می باشد نصب وسایل که مورد نیاز از تشکیل لوله های آب و برق و غیره ساده می باشد.

تری دی پنل دکوراتیو

این نوع پانل ها بک طرح مدرن و از سری طرح های کاملا ضد آب می باشد که جز طرحوهای خلوت محسوب می‌شود این نوع دیوار پوش ها با تنوع بالا در طرح و با ابعاد بسیار دقیق پنل ها وزن کمی دارند و قابل برش و رنگ آمیزی های مجدد می باشند بجز این ها این نوع پانل ها ده ها ویژگی های مثبت دیگری نیز دارند که سفید زنگ بوده و قابل رنگ آمیزی نیز می باشند.

انواع تری دی پنل دیواری نیز وجود دارند که شما عزیزان می توانید آنها را از مجموعه ی ما سفارش داده و از کیفیت آن رضایت کافی را داشته باشید.


توزیع کنندگان تری دی پنل سه بعدی

توزیع کنندگان تری دی پنل سه بعدی شما عزیزان همواره می توانید تری دی پنل های سه بعدی را از مجموعه ی بزرگ ما سفارش داده و از کیفیت آن رضایت کافی داشته باشید .

شرکت ما همواره با هدف افزایش کمیت و کیفیت کالا ها و با هدف رضایتمندی صد درصدی شما همراهان عزیز سعی در فروش و توزیع انواع محصولات خود کرده تا شما با خیالی راحت خرید خود را انجام بدهید و کسب و کار پر رونقی نیز داشته باشید چرا که شمایی که راه درست را انتخاب کرده اید لایق بدست آوردن بهترین محصول از مجموعه ی بزرگ ما می باشید

هم اکنون می توانید سفارشات خود را ثبت کرده و ما را با انتقادات و پیشنهادات خود مورد لطف قرار داده امید است رضایت شما را جلب کرده باشیم.

سفارش عمده تری دی پنل سه بعدی

سفارش عمده تری دی پنل سه بعدی شما عزیزان و همکاران گرامی می توانید همواره سفارشات عمده تری دی پنل سه بعدی را از مجموعه ی ما انجام داده و بابت کیفیت آنها با خیال راحت مطمئن باشید .

سفارشات خود را با همکاران ما هماهنگ کرده و با توجه به کیفیت و کارایی آنها کسب و کار خود را رونق داده و سود خوبی نیز کسب کنید .

امید است این مقاله به نظر شما مفید بوده باشد و توانسته باشید تا اطلاعات کافی از آن برده باشید و به طور کلی این مقاله نیاز های شما را برآورده کرده باشد .

سپاس از توجه شما.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید