بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

صادرات انواع بلوک دیواری پیش ساخته درجه 1

بلوک دیواری پیش ساخته از نظر شکل ظاهری مدل های مختلفی را شامل می شوند. امروزه سیر صعودی تولید این محصولات موجب شده تا روند صادرات آن نیز طی سالهای اخیر افزایش یابد. در این مقاله به معرفی انواع بلوک دیواری پیش ساخته درجه یک، ابعاد استاندارد تولیدی و مزایای کاربردی آن خواهیم پرداخت.

صادرات انواع بلوک دیواری پیش ساخته درجه 1

کاهش وزن دیوار با بلوک دیواری پیش ساخته

کاهش وزن دیوار با بلوک دیواری پیش ساخته برای تولید بلوک دیواری پیش ساخته از مواد اولیه ای مانند سیمان، شن دانه ریز، ماسه، آب و … استفاده می کنند. این محصولات از نظر شکل ظاهری به ارقامی مانند بلوک های توپر، آجرهای بتونی و انواع بلوک توخالی باربر و غیر باربر دسته بندی می شوند. بهترین نوع مورد استفاده با هدف کاهش وزن دیوار، بلوک های توخالی هستند.
از جمله مزایای استفاده از بلوک دیواری در صنعت ساختمان سازی که امروزه روند چشمگیری دارد، می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

  • صرفه جویی در مصرف مصالح
  • مقاومت نسبی بلوک ها در برابر حرارت
  • کاهش وزن بدنه ساختمان
  • مقاومت بلوک ها در برابر صدا
  • وزن سبک و امکان حمل آسان آنها

وزن دیوار و بلوک رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. به این معنا که اگر بلوک های توپر را استفاده کنید به همان میزان، وزن دیوار نیز افزایش خواهد یافت و بالعکس. بر اساس استاندارها وزن یکی بلوک سیمانی بین 18 تا 20 کیلوگرم می تواند متغیر باشد. البته اگر در ترکیبات اولیه بجای شن از پوکه استفاده شود، وزن بلوک ساخته شده بین 11 تا 13 کیلوگرم خواهد بود.

بهترین قیمت بلوک دیواری پیش ساخته در مشهد

بهترین قیمت بلوک دیواری پیش ساخته در مشهد اگر قصد خرید بلوک دیواری پیش ساخته در مشهد و دیگر مراکز استانها را دارید ابتدا باید به فاکتورهای کیفی آن دقت نمایید. این محصولات باید مکعب مستطیل شکل و کاملاً بدون عیب یا شکستگی باشند. سطح بلوک باید به گونه ای باشد تا انواع ملات ها به آنها بچسبند. انواع بلوک دیواری توخالی از نظر سایز به سه گروه بلوک های کوچک، متوسط و بزرگ دسته بندی می شوند.
ضخامت جداره ها و پوسته خارجی برای بلوک های سایز متوسط و بزرگ 4 سانتی متر در نظر گرفته می شود. در حالی که ضخامت جداره مدل های سایز کوچک بر اساس استاندارد باید 3 سانتی متر باشد.
فاکتور دوم که در هنگام خرید باید مدنظر گرفته شود، قیمت بلوک دیواری است. همانطور که متوجه شده اید کیفیت و ترکیبات مواد اولیه، سایز، ابعاد و ضخامت بلوک های دیواری در کنار شیوه تولید آنها عواملی هستند که در تعیین قیمت هر بلوک تاثیر مستقیم دارند.
در این مرکز بهترین انواع بلوک دیواری پیش ساخته با قیمت و نرخ رقابتی در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. حذف واسطه ها و ارسال مستقیم در کنار کاهش هزینه های جانبی از جمله مزایای خرید بلوک دیواری پیش ساخته از این مرکز به شمار می روند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید