بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

صادرات انواع بلوک سیمانی سنگین

یکی از مصالح ساختمانی مورد نیاز در ساخت ساختمان ها بلوک سیمانی است، این محصول توسط تولید کنندگان بخصوصی تولید می گردد، بلوک سیمانی دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله آنها می توانیم به نوع بدون فوم و دارای فوم آن اشاره کنیم. مرکز پخش بلوک سیمانی بدون فوم این بلوک را در انواع مختلف حتی به صورت سفارشی طبق نظر مشتری عرضه می نماید، در مرکز پخش این محصول می توانید تعداد بسیار بالایی از انواع بلوک های سیمانی مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنید و کاملا از خرید خود مطمئن باشید.بلوک سیمانی سنگین مدل زیادی دارد بلوک سیمانی پازلی کارایی زیاد یدارد بلوک سیمانی طرح دار مدل زیادی دارد بلوک سیمانی دیواری کارایی زیادی دارد

صادرات انواع بلوک سیمانی سنگین

بلوک های سیمانی سنگین چه کاربردی دارند؟

بلوک های سیمانی سنگین چه کاربردی دارند؟ افرادی که در ساختمان سازی مشغول به فعالیت هستند به خوبی با خصوصیات مهم هر کدام از مصالح ساختمانی آشنایی لازم را دارند، همانطور که گفتیم یکی از مصالح ساختمانی بلوک سیمانی بدون فوم است که اطلاع از خصوصیات مهم این محصول برای شما مفید خواهد بود، در این بخش مهم ترین خصوصیات بلوک سیمانی بدون فوم را ذکر خواهیم کرد. انواع بلوک سیمانی تولید شده توسط کارخانه های تولید کننده این محصول با استفاده از پوکه های معدنی تولید می گردند، این بلوک ها می توانند دارای وزن سبک یا سنگین باشند، وزن آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

انواع بلوک های سیمانی مورد عرضه در بازار می توانند در تعداد جداره های مختلف عرضه گردند، از رایج ترین انواع بلوک های سیمانی بدون فوم می‌ توانیم به بلوک های سه جداره و دوجداره اشاره کنیم، بلوک های سه جداره وزن بیشتری نسبت به بلوک های دو جداره دارند. پوکه معدنی مورد استفاده در ساخت بلوک سیمانی به صورت دانه بندی شده می باشد، این پوکه های معدنی توسط کارخانه های مختلف با نام های گوناگون تولید می گردند، هر کدام از آنها نیز موارد مصرف مخصوص به خود را دارند زیرا از لحاظ ویژگی با هم متفاوت می باشند، یکی از مهمترین و پرفروش انواع پوکه های معدنی پوکه تبریز است. از دیگر خصوصیاتی که بلوک های سیمانی نوع بدون فوم دارند آن است که این بلوک ها در برابر آتش سوزی مقاومت لازم را ندارند اما در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی را نشان می دهند.

تفاوت بلوک سفالی و سیمانی

تفاوت بلوک سفالی و سیمانی تمامی بلوک ها به عنوان یک قالب دائمی در ساختمان سازی استفاده می‌شود که برای قالب‌بندی گونه های زیرین بتن برای پوشش کردن آن استفاده می شود، این بلوک ها توخالی است. ما بلوکهای مختلفی داریم برای مثال بلوک های ۲۰ ته پر که بیشتر در ساختمان سازی ها استفاده می شود، این بلوک ها در اندازه ها ابعاد بسیار مختلفی است که هر فردی بنا به نیاز خودش این اندازه ها را انتخاب می کنند،

این بلوک ها مقاومت بسیار زیادی دارد یعنی کیفیت آن بسیار بالا است به جز کیفیت قیمت بلوک ها نیز مهم است و قیمت آنها بسیار مناسب است وزن بسیار مناسبی را دارند یکی از وسیله ی مهم در هنگام ساخت این بلوک ها بتن است که نقش بسیار مهمی در تهیه آن دارد. این بلوک های ۲۰ ته پر به دلیل کیفیت عالی که دارند طرفداران بسیار زیادی را به خودشان جذب می کنند و عکس را مهندسین دنبال این بلوک های ۲۰ ته پر هستند.

توزیع کنندگان بهترین بلوک سیمانی سنگین

توزیع کنندگان بهترین بلوک سیمانی سنگین گفتنی است بدانید که مزیت های عایق رطوبتی بلوک فوم دار بسیار زیاد و مختلف هستند که تمامی این مزیت ها باعث شده اند که مصرف این محصول در کشور ایران آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد و به همین دلیل ما در این بخش از محتوا قصد داریم چند نمونه از این مزیت ها را برای شما عزیزان نام ببریم که عبارتند از: یکی از مزیت های خارق العاده عایق رطوبتی بلوک فوم دار رطوبتی گیری سطوح می باشد یعنی شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول منحصر به فرد و خارق العاده به بهترین نحو ممکن جلوگیری کنید و این امر باعث به حرکت مشتریان در این زمینه روز به روز افزایش پیدا کنند.

تمامی افرادی که دوست دارند محیط دور از حشرات موذی و نمود داشته باشند می توانند با استفاده از بهترین نوع عایق رطوبتی فرم دار این امکان را برای خود به وجود بیاورند تا محیطی پاک بدون نم و عاری از هر آلودگی را برای خود به دست بیاورند و این از دیگر مزایای استفاده از این محصول منحصر به فرد است.انواع بلوک سیمانی تولید شده توسط کارخانه های تولید کننده این محصول با استفاده از پوکه های معدنی تولید می گردند،

این بلوک ها می توانند دارای وزن سبک یا سنگین باشند، وزن آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد. انواع بلوک های سیمانی مورد عرضه در بازار می توانند در تعداد جداره های مختلف عرضه گردند، از رایج ترین انواع بلوک های سیمانی بدون فوم می‌ توانیم به بلوک های سه جداره و دوجداره اشاره کنیم، بلوک های سه جداره وزن بیشتری نسبت به بلوک های دو جداره دارند. پوکه معدنی مورد استفاده در ساخت بلوک سیمانی به صورت دانه بندی شده می باشد،

این پوکه های معدنی توسط کارخانه های مختلف با نام های گوناگون تولید می گردند، هر کدام از آنها نیز موارد مصرف مخصوص به خود را دارند زیرا از لحاظ ویژگی با هم متفاوت می باشند، یکی از مهمترین و پرفروش انواع پوکه های معدنی پوکه تبریز است. از دیگر خصوصیاتی که بلوک های سیمانی نوع بدون فوم دارند آن است که این بلوک ها در برابر آتش سوزی مقاومت لازم را ندارند اما در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی را نشان می دهند.

قیمت انواع بلوک سیمانی سنگین

قیمت انواع بلوک سیمانی سنگین امروزه برای خرید بلوک سیمانی ته پر مراکز و فروشگاه‌های متعددی وجود دارد که میتوان به صورت حضوری و غیر حضوری به این مراکز مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را به بهترین شکل خریداری نمایید. چنانچه قصد خرید مستقیم بلوک سیمانی سنگین تحقیق را دارید و می خواهید این محصول را از بهترین و برترین فروشگاه عرضه کننده بلوک مرغوب سیمانی خریداری کنید پیشنهاد می کنم به وب سایت ما مراجعه نموده و با انتخاب محصول مورد نظر خود به صورت عمده و خرده طبق نیاز خود در بهترین و عالی ترین کیفیت انواع درجه یک را در ابعاد و سایزهای مختلف با قیمت تولیدی و کارخانه به صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه با صرف کمترین هزینه در سریعترین زمان ممکن دریافت و خریداری نمایید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید