بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

صادرات زئولیت پودری به خاورمیانه

برخی از مواد معدنی موجود در طبیعت از نظر کاربردی برای انسان ها اهمیت بسیار بالایی دارند که موجب می شود تامین و فروش آن ها در سطح جهانی ارزش پیدا کند. زئولیت پودری نیز از جمله محصولات معدنی است که در ایران و سایر کشور های جهان طریقه بهره مندی از آن را یافته اند. بنابراین تامین این محصول برای مصرف کنندگان ایرانی و صادرات آن به کشور های خاورمیانه و اروپایی می تواند درآمد زایی بسیار مناسبی به همراه داشته باشد.

صادرات زئولیت پودری به خاورمیانه

تأثیر زئولیت پودری در محصولات کشاورزی

تأثیر زئولیت پودری در محصولات کشاورزی این ماده معدنی که ابتدا به صورت سنگ از معادن استخراج می گردد بعد از پودر شدن قابل استفاده در حوزه های صنعتی، کشاورزی و دامی می گردد که برای هر یک از این حوزه ها کاربردهای متفاوتی نیز وجود دارد. برای مثال از زئولیت یکی از ماده های اساسی و مهم برای تصفیه آب به شمار می رود، علاوه بر آن از این ماده برای تولید پاک کننده های لباس نظیر اسپری های لکه بر یا پودر ماشین لباسشویی و پودر دستی نیز استفاده می کنند.

اما بیش از همه تأثیر زئولیت پودری در کشاورزی است. این کالا به دلیل داشتن مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم، فسفر، منگنز و غیره می باشد یکی از مهم ترین مکمل های غذایی برای تولید انواع کودهای کشاورزی و خوراک دام و طیور به شمار می رود. بنابراین زئولیت پودری یا خاکی می تواند نقش مهم و بسزایی در تولید چنین محصولات حیاتی که سبب رشد و نمو کشاورزی و دام ها می گردد داشته باشد.

قیمت فروش زئولیت پودری در ایران

قیمت فروش زئولیت پودری در ایران متخصصان این حوزه می دانند که زئولیت در مدل های مختلف تولید می شود که بیش از ده ها نوع برای این محصول در طبیعت یافت شده است. بنابراین در استفاده و ترکیب هر یک از این محصولات با خوراک دام و طیور یا کود های کشاورزی انتخاب درست و مهندسی شده داشت.

این محصول که بیش از همه در حوزه کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد تاثیرات قابل توجهی مانند افزایش ضریب جذب گیاه، تقویت و رشد گیاه، افزایش مقاومت گیاه در برابر فاسد شدن و بیماری و همچنین جلوگیری از سوختن ریشه گیاه دارد.

بنابراین تامین و فروش زئولیت پودری برای مصرف کنندگان و متخصصین این حوزه امری بسیار قابل توجه و مهم تلقی می گردد. زئولیت در ایران نیز تولید و تهیه می گردد که شرکت های مختلفی نیز در زمینه خرید و فروش آن فعالیت می کنند. بنابراین ممکن است قیمت فروش زئولیت پودری در ایران به خاطر وجود تامین کننده های مختلف دچار نوسانات یا حباب گردد.

مسلما خرید و تامین این محصولات از مکان هایی معتبر نه تنها باعث می شود این کالا را با قیمت واقعی خریداری کنید بلکه این اطمینان در شما ایجاد می شود که محصول خریداری شده خالص و با کیفیت خواهد بود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید