بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

صادرکنندگان انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

با گسترش استفاده از انواع دیوارهای پیش ساخته بتنی LCP در صنعت ساخت و ساز و مزایای بی شماری که این دیوار دارد صادر کنندگان مختلفی در ایران همزمان اقدام به فروش این دیوار پیش ساخته بتنی به کشورهای همسایه نموده اند و شرکت ما علاوه بر تولید و فروش سقف پیش ساخته و دیوار پیش ساخته بتنی LCP در سراسر ایران قصد دارد صادرات ارزنده به کشورهای بازار هدف نماید و سهم مهمی در عرضه دیوار استاندارد صادراتی را از آن خود کند.

صادرکنندگان انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

راهنمای خرید دیوار پیش ساخته LCP

راهنمای خرید دیوار پیش ساخته LCP برای خرید دیوار پیش ساخته ساختمانی LCP راهنمای نحوه نصب و حمل و نقل و اجزای تشکیل دهنده و میزان ظرفیت باربری از جمله مهم تربن نکات است که باید در هنگام استفاده در دیوارهای داخلی ساختمان توسط پیمانکار رعایت گردد و توجه به راهنمای خرید دیوار و مشخصات آن برای محاسبات ساختمان ضروری به نظر می رسد.

با توجه به کاربرد مختلف دبوار و سقف پیش ساخته در صنعت ساختمان و تنوع در کیفیت ساخت حتی المقدور از تولیدهای استاندارد و دارای اعتبار کیفیت خرید نمایید که دارای پروانه تولید در کیفیت هستند و ترجیحا از کارخانه خرید مستقیم انجام دهید و ارزانترین راه برای کاهش هزینه های پروژه استعلان از قیمت کارخانه است.

اگر به جای دیوارهای سفالی و معمولی در پروژه های بزرگ از پنل های پیش ساخته استفاده گردد در هزینه های کلی ساختمان صرفه جویی زیادی شده و علاوه بر مقاوم بودن و سبک سازی ساختمان دیگر متحمل خسارات و هزینه های بهساری ساختمان بر اثر فرو ریزش دیوار نخواهیم بود.

سرعت نصب بالای این دیوارها که به صورت متر مربع در بازار عرضه می گردند بسیار بالا است و نیروهای کمتری برای نصب مورد نیاز است و میزان مصرف سیمان با استفاده از دیوار جدید به حد پایینی میل خواهد کرد و مهم ترین عامل در تعین قیمت ضخامت دیوار و کیفیت در تولید است که در ابعاد و اندازه های مختلف می توان در بازار دست یافت و برای دپو این دیوارها در کارگاه باید پیش خرید از کارخانه را در دستور کار قرار دهیم.

از دیوارهای LCP چه می دانید؟

از دیوارهای LCP چه می دانید؟ از دیوارهای LCP چه می دانید؟ آیا می دانید که دیوار پیش ساخته ساختمانی LCP بسیار سبک و مقاوم است؟. ارزان تر از روشهای دیوار سنتی برای پیمانکار در پروژه به کار می رود و این دیوارها توسط مرکز تخقیقات ساختمان دارای تاییده است و از مصالخ مختلفی مانند سیمان و سنگدانه و میلگرد با مقاومت کششی بالا ساخته می شود.

دیوار پیش ساخته سیمانی با استفاده از سیمان تیپ یک و دو، شن های استاندارد و میلگرد با مقاومت کششی یالا در کارگاه تولید و در ابعاد مختلف قالب بندی و انبار می گردد و ضخامت آنها بین 10 تا 12 سانتیمتر است و برای افزایش کیفیت از انواع افزودنی ها در ساخت استفاده می گردد.

سبک وزن بودن یک عامل مهم در کاهش خسارت های لرزه ای است که در دیوارهای LCP مقاومت لرزه ای بیرون و درون صفحه ای دیوار بالا بوده و فرو ریزش یه میزان زیادی کاهش می یابد و عامل اصلی این خاصیت شبکه های منظم حصیری میلگرد در درون این دبوارها است.

علاوه بر مقاوم بودن در برابر باد و زلزله استفاده از این پنل ها باعث کاهش صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان شده و ساختمانی با کیفیت مصالح بالا حاصل خواهد شد که در ساختمان ادارات بزرگ از این نوع دیوارها بیشتر استفاده می گردد و ضوابط آیین نامه 2800 در مورد دیوارها به راحتی برآورده شده است.

در ساخت پنل های دیوار پیش ساخته در ایران بیشتر از دو روش زیر استفاده می گردد که موادی مانند فوم پلی یورتان و چسب و قالب های پیش ساخته و ربات های کنترل در فرآیند تولید استفاده می گردد و دو روش مهم تولید عبارتند از:

• کانتینیوز

• دیس کانتینیوز

توزیع انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

توزیع انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP دیوار پیش ساخته استخر بتنی LCP جایگزین مناسبی برای استخرهای یتنی درجا در ایران است که علاوه بر مقاومت بسبار بالا در برابر فشار منفی آب از کبقیت بتن کارخانه ای برخوردار است و در استخرهای مختلفی در شمال کشور شاهد استفاده از این نوع پنل های پیش ساخته توزیع شده بوده ایم.

تایل های بتنی و کوپلینگ های فولادی با اتصالات ویژه متصل شده اند و استفاده از عایق رطوبتی در این حالت را بی نیاز نموده و کنترل کیفیت به حدی است که فشار آب منفذی و ترک خوردگی بتن بسیار ناچیز می گردد و زمان اجرای استخر از 15 روز به 3 روز با استفاده از دیوار پیش ساخته استخر میسر شده است.

ساندویچ پانل های پیش ساخته بتنی LCP که به صورت یک رو نما و دو رونما در ضخامت های مختلف ساخته شده اند در اکثر پروژه های مهم اداری،دیوار پارک و ویلا، پادگان ها و مراکز تفریحی و ساختمان های مسکونی بزرگ استفاده شده است و سبک سازی و صرفه جویی به همراه ایمنی از مزایایی وبژه آن است.

کارخانجات مختلف دارای نشان استاندارد بعد از تولید این توع دیوار در ضخامت های مختلف با استفاده از کامبون مخصوص به محل پروژه قرستاده و کیفیت آنها را از تظر مقررات ملی تضمین نموده تا باعث زضایتمندی و افزایش صنعتی سازی در ساختمان گردند.

خرید اسان انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

خرید اسان انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP استفاده از سقف و دیوار پیش ساخته بتنی LCP در پروژه های اداری و دیوار استخرهای های بتنی پیش ساخته در سال های اخیر باعث گردیده است که پیمانکاران به آسانی با مراکز تولید و کارخانجات اصلی ارتباط برقرار کرده و سفارش دیوارهای با ضخامت مختلف برای استفاده در کار نمایند.

دیوار پیش ساخته ارزان تر از دیوارهای سفالی و آجری معمولی است و سبک سازی و مقاومت بالا از مزایایی ویژه آن است و با توجه به مسئله آب بندی استخرها از این دیوارهای پیش ساخته استفاده گردیده تا ترک های یتنی کنترل گردد و با بهره گیری از مزایای مختلف در مدت زمان اجرا تخفیف داده شود.

از مهمترین تحقیقاتی که درباره مزایای دیوار پیش ساخته بتنی LCP گرفته نتایج زیر حاصل شده است :

• وزن آنها 75 درصد سیک تر از دیوارهای نوع معمولی است • باعث افزایش سرعت اجرا به میزان سه برابر دیوارهای نوع دیگر می گردد.

• مبزان پرتی و دور ریز مصالح صفر می گردد و از این نظر سطح کار صاق و شاقولی و با کیفیت ساخته می شود.

• با توجه به عملکرد ضعیف دیوارهای معمولی این نوع دبوار بسیار مقاوم در برابر آثار لرزه ای است و از فروریزش ناگهانی دیگر خبری نیست.

رشد تکنولوژی و کارخانجات تولبد در سراسر ایران باعث در دسترس بودن این نوع دیوارها شده و ما مفتخر به عرضه این نوع پنل ها با قیمت مناسب به سراسر ایران هستیم.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید