بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

عرضه عمده بلوک گچی بدون فوم

خرید بلوک گچی بدون فوم با استفاده از روش خرید آنلاین و به شکل مستقیم قابل انجام است، خریداران می توانند با استفاده از روش خرید اینترنتی و بی واسطه نسبت به خرید ارزان اقدام نمایید. خرید از طریق این روش باعث می شود تا خریداران هزینه ی کمتری را پرداخت نمایند و علت این امر خرید بی واسطه و کلی از طریق اینترنتی می باشد.بلوک سنگین مدل زیادی دارد انواع بلوک سفید در این مرکز وجود دارد بلوک سقفی کارایی زیادی دارد بلوک شرکتی مدل زیادی ذدارد در ادامه به این محصول می پردازیم.

عرضه عمده بلوک گچی بدون فوم

بلوک گچی بدون فوم چه کاربردی دارد؟

بلوک گچی بدون فوم چه کاربردی دارد؟ همانطور که اشاره شد در اجرای روش سقف تیرچه بلوک، بعد از نصب تیرچه های فرعی ، لابلای این تیرچه ها یا از بلوک سیمانی ضدحریق، یا از آجرهای سفالی برای پر کردن فضا استفاده می شود. یونولیت سبک تر از همه بوده و بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد ولی مشکل آن هنگام آتش سوزی هاست که دود بسیار بدی تولید می کند. آجرهای سفالی نیز مقرون به صرفه نیستند. و اما بلوک که در اینجا نیز مورد بحث ما اغلب بلوک می باشد، در بسیاری از سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این بلوک‌ها تو خالی بوده و بار مرده ساختمان را کاهش میدهند.

همچنین توخالی بودن داخل بلوک ها و هوای موجود در داخل آنها باعث عایق بندی صوتی و گرما و سرما میشود. در مرحله بعد، کار بتن ریزی روی بلوک ها آغاز می شود. در این مرحله بلوک ها آب پاشی شده و سپس روی آنها به ضخامت حداقل ۵ سانتی متر بتن ریزی می شود. این بتن ریزی درواقع حالت دیوار افقی ایجاد می‌کند. این مراحل که اشاره شد درواقع کلیات مراحل اجرای سازه تیرچه بلوک بود که به اختصار بیان شد. و اما سازه تیرچه بلوک مزایای مهمی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم: سهولت اجراء این روش، سبک بودن سازه، عایق بودن سقف از نظر سرما، گرما و رطوبت و صدا از مزایای سازه تیرچه بلوک هستند و همچنین در این روش به دلیل یکنواختی زیر سقف، از خاک و گچ کمتر استفاده می شود. علاوه بر اینها، مقاومت سازه در برابر لرزه‌های افقی و یا باد و آتش سوزی نسبتاً زیاد می باشد.

مشخصات بلوک گچی بدون فوم

مشخصات بلوک گچی بدون فوم بلوک های سیمانی از ترکیب شن و ماسه، سیمان و آب تشکیل شده که در دیوار سازی ساختمان نیز از آنها استفاده می گردد. این بلوک ها در اندازه ها و وزن های مختلف تولید می شوند و با استفاده از ملات های شن و ماسه به هم وصل می شوند. بلوک های سیمانی به انواع سنگین و سبک تقسیم می شوند. بلوک های سنگین از وزن بیشتری برخوردار بوده و مناسب استفاده جهت مکان هایی هستند

که نیاز به تحمل فشار داشته و قدرت نگهداری را بالا می برد به عنوان مثال از این بلوک ها در ساختن دیواره های زیرین ساختمان مانند پارکینگ ها و طبقات زیر زمینی استفاده می گردد تا استحکام بیشتری به وجود آید. در ساخت بلوک های سنگین از بتن همراه شن و ماسه استفاده می گردد که همین امر منجر به افزایش وزن بلوک ها می گردد. بلوک های سیمانی نسبت به آجر ارزان تر هستند بنابراین بلوک سیمانی معمولی در ساخت دیوارها یکی از مصالح مورد پسند ساختمان سازان است. ضمن اینکه از لحاظ زمان ساخت و ساز نیز اجرای کار با بلوک سیمانی سریع تر و در نتیجه کم هزینه تر می باشد.بلوک های سیمانی عایق صدا و حرارت هستند و حمل آن ها آسان می باشد.

فروشندگان برتر انواع بلوک گچی بدون فوم

فروشندگان برتر انواع بلوک گچی بدون فوم بلوک سبک معمولی از پوکه معدنی به علاوه شن و ماسه و همچنین آب به تشکیل می شود، این نوع بلوک ها دارای وزن زیادی نیستند و همچنین در ساخت دیوار و تیغه های ویلا، آپارتمان و منازل به کار برده می شوند. از خوبی های دیگری که این محصول دارد این است که در صورت خراب شدن سازه نخاله ی کمتری را تولید می کند. بلوک سبک معمولی به عنوان عایقی در مقابل صوت عمل می کند و کاهنده ی انرژی نیز می باشد و سرما و همچنین گرما را حفظ می کند. استفاده از بلوک سبک معمولی در ساخت و ساز ها به آسانی صورت می گیرد که این امر می تواند در کاربرد بیشتر آن توسط خریداران تاثیر گذار باشد.

مقاومت و دوام بلوک سبک در برابر فشار یکی دیگر از عواملی می باشد که خریداران را به سمت خود کشانده است علاوه بر این عایق مناسبی در برابر حرارت نیز می باشد، دلیل دیگری که باعث شده است که کار با این بلوک های سبک بیشتر باشد برش و سوراخ کاری آسان آن توسط افراد است و همچنین کمترین میزان دور ریز را بعد از سوراخ و کنده کاری دارا می باشد. بلوک سبک معمولی را می توانید با مصالح مختلفی استفاده کنید، ماسه و گچ نیز جزو همین مصالح شناخته شده اند، اندازه های مختلف بلوک سبک و همچنین ابعاد گوناگون آن باعث شده است که این محصول کارایی خوبی را از خود نشان دهد.

خرید بلوک سبک معمولی از طریق نمایندگی های پخش و توزیع این محصول به صورت آنلاین و کلی امکان پذیر می باشد و خریداران می توانند با استفاده از روش و به صورت غیر حضوری نسبت به خریدی بی واسطه و مقرون به صرفه اقدام نمایند.

شرکت پخش بلوک گچی بدون فوم

شرکت پخش بلوک گچی بدون فوم نحوه تولید بلوک سبک معمولی به این صورت است که بعد از آماده سازی مواد اولیه که شامل شن، پوکه معدنی، ماسه و آب و سیمان می باشد عملیات ساخت آن آغاز می گردد، این مواد توسط دستگاه با یکدیگر و به شکل یک دست ترکیب می شوند. بعد از آن که مواد با یکدیگر توسط میکسر مخلوط شدند آن ها را به داخل قالب های مخصوص می ریزند و تحت فشار مناسبی آن ها را متراکم سازی و صاف می کنند،

بعد از انجام این مرحله که قالب گیری نام دارد بلوک ها جدا می شوند و با استفاده از پالت جابه جا می گردند. بعد با استفاده از روش های مختلفی آن ها را عمل آوری می کنند که از جمله این روش ها می توان به روش گرم کردن، عمل آوردن با آب و همچنین بخار آب استفاده نمود. در هنگام خشک نمودن بلوک سبک باید مکانی تمیز و همچنین دور از برف و رطوبت انتخاب شود. بلوک سبک جدید می تواند در ساخت تیغه در ساختمان ها و همچنین ویلا ها به کار برده شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید