بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

عرضه مستقیم بلوک سیمانی سنگین

توزیع کننده بلوک سیمانی سنگین را در کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار استثنایی در سراسر کشور عرضه می‌کنند قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و از آنجا که تخفیفات ویژه‌ای را نیز مشمول می گردد به همین دلیل شما می‌توانید این قیمت‌ها را بسیار منحصر به فرد تر از قیمت های موجود در سطح بازار بیابید.

کاربرد بلوک سیمانی سبک برای سقف تیرچه بلوک است استفاده از آنها موجب می شود که از زلزله پیشگیری شده و نسبت به آجر کاری این مزیت را دارد که می تواند دچار ترک‌خوردگی نگردد استفاده از آنها همچنین در دیوارها نیز کاربرد دارد.

عرضه مستقیم بلوک سیمانی سنگین

راهنمای خرید بلوک سیمانی سنگین

راهنمای خرید بلوک سیمانی سنگین همانطور که اشاره شد در اجرای روش سقف تیرچه بلوک، بعد از نصب تیرچه های فرعی ، لابلای این تیرچه ها یا از بلوک سیمانی ضدحریق، یا از آجرهای سفالی برای پر کردن فضا استفاده می شود. یونولیت سبک تر از همه بوده و بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد ولی مشکل آن هنگام آتش سوزی هاست که دود بسیار بدی تولید می کند. آجرهای سفالی نیز مقرون به صرفه نیستند. و اما بلوک که در اینجا نیز مورد بحث ما اغلب بلوک می باشد، در بسیاری از سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این بلوک‌ها تو خالی بوده و بار مرده ساختمان را کاهش میدهند.

همچنین توخالی بودن داخل بلوک ها و هوای موجود در داخل آنها باعث عایق بندی صوتی و گرما و سرما میشود. در مرحله بعد، کار بتن ریزی روی بلوک ها آغاز می شود. در این مرحله بلوک ها آب پاشی شده و سپس روی آنها به ضخامت حداقل ۵ سانتی متر بتن ریزی می شود. این بتن ریزی درواقع حالت دیوار افقی ایجاد می‌کند. این مراحل که اشاره شد درواقع کلیات مراحل اجرای سازه تیرچه بلوک بود که به اختصار بیان شد. و اما سازه تیرچه بلوک مزایای مهمی دارد که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم: سهولت اجراء این روش، سبک بودن سازه، عایق بودن سقف از نظر سرما، گرما و رطوبت و صدا از مزایای سازه تیرچه بلوک هستند و همچنین در این روش به دلیل یکنواختی زیر سقف، از خاک و گچ کمتر استفاده می شود. علاوه بر اینها، مقاومت سازه در برابر لرزه‌های افقی و یا باد و آتش سوزی نسبتاً زیاد می باشد.

موارد استفاده از بلوک سیمانی ضدحریق

موارد استفاده از بلوک سیمانی ضدحریق فروشگاه بلوک سیمانی صنعتی در سراسر کشور نیز وجود دارند که انواع تیرچه بلوک سیمانی را به فروش می رساند که این تیرچه بلوک های سیمانی شامل ۶ نوع می باشد. اما بهترین نوع تیرچه بلوک سیمانی نوع ضد زلزله آن است که در بسیاری از ساختمان های داخل و خارج کشور به کار رفته است و تیرچه بلوک سیمانی از نوع ضد زلزله فقط در ساختمان های مسکونی به کار نمی رود بلکه در انواع ساختمان های تجاری و اداری به کار می رود با کیفیت ترین نوع بلوک سیمانی ضد زلزله در شهر تهران و در انواع ساختمان های مسکونی غیرمسکونی تجاری اداری و غیره به کار می رود چون که استان تهران پایتخت کشور عزیزمان بوده و مهم ترین ساختمان های دولتی و اداری در این شهر قرار دارند و به خصوص اینکه شهر تهران همانطور که از امنیت بالایی برخوردار است تقریباً شهری زلزله خیز است و نسبت به بقیه شهرها نیاز بیشتری به داشتن ساختمان هایی که در آن ها مصالحی به کار رفته که ضد زلزله است دارد تا ساختمان‌ها در امنیت بیشتری باشند

توزیع کنندگان انواع بلوک سیمانی سنگین

توزیع کنندگان انواع بلوک سیمانی سنگین مجموعه شرکت تیرچه بلوک ما تولید کننده انواع تیرچه و بلوک سیمانی میباشد و انواع بلوک های سیمانی را در وزن های خیلی سبک و همچنین عایق و با مقاومت بالا در برابر آتش و لرزه ، تولید میکند. مجموعه ما علاوه بر تولید بلوک های سیمانی، تولید کننده انواع تیرچه های فلزی و سیمانی و همچنین تولید کننده بلوک های سفالی و تمام لوازم سازه های تیرچه بلوک میباشد. کیفیت بالای اجناس ما و همچنین قیمت مناسب و بی واسطه کالاهای ما از اصول کاری مجموعه ما می باشد.

کار تولید بلوک سیمانی دیواری در همه شهرهای کشور انجام می شود و با کیفیت ترین و مرغوبترین و پرفروشترین تیرچه بلوک سیمانی را در خاورمیانه با جدیدترین متد حال حاضر در کشور عزیزمان تولید می کنیم.

برای خرید انواع تیرچه بلوک سیمانی با کیفیت از هر نقطه در کشور که باشید و با توجه به شرایط فعلی که بیماری کرونا برای ما به وجود آورده سخت بودن خرید از هر جا و امکان ابتلا به این ویروس شما هم وطنان عزیز می توانید انواع تیرچه بلوک سیمانی باکیفیت را از هر نقطه در کشور با خیال راحت از سایت های اینترنتی معتبر سفارش دهید و در مکانی که مشخص می کنید آنها را به راحتی تحویل بگیرید.

صادرکنندگان انواع بلوک سیمانی سنگین

صادرکنندگان انواع بلوک سیمانی سنگین فروشنده فروش ببلوک سیمانی نمادار این بلوک ها را در کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار استثنایی در سراسر کشور عرضه می‌کند، قیمت‌های عرضه شده تماماً به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و از آنجا که هیچگونه هزینه ی واسطه ای موحب افزایش بی‌رویه قیمت آن نگردیده است به همین دلیل شما می‌توانید این قیمت‌ها را بسیار متفاوت نسبت به قیمت های موجود در سطح بازار در این سایت بیایید. از طرف دیگر ما تخفیفات ویژه‌ای را نیز مشمول این خرید کرده ایم تا قیمت‌ها بسیار کاهش یافته و شما را با خرید بسیار سودمندانه روبه رو سازد قیمت‌های موجود در سطح بازار تحت تاثیر نوسانات ارز کشور قرار گرفته و شما را با نوسانات شدید قیمت مواجه خواهد ساخت.

ولی ما این قیمت‌ها را به نحو مناسبی کنترل کردیم و سعی داشتیم تا قیمت‌های متعادل تر و ثابت تری را برای شما عرضه بداریم در همین راستا این قیمت‌ها را به نحو مناسبی کاهش داده و صرفا به هزینه‌ای که بابت ساخت و تولید و طراحی آن صرف شده است اکتفا نموده ایم. تمامی هزینه ها توسط کارخانه تولید کننده تعیین شده است و ما هیچگونه افزایش قیمتی بر روی آن اعمال نکرده‌ایم و از طرف دیگر هزینه ارسال آن به درب منزل شما کاملاً رایگان شده است و شما بدون هیچ گونه نگرانی نسبت به بعد مسافت می توانید این محصول را در هر کجای از کشور که قرار دارید درب منزل خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

این بلوک ها توسط تولیدکنندگان مختلفی در بازار عرضه می‌شوند و ما همواره از میان تولید کنندگان، برترین آنها را انتخاب کرده ایم تا همواره ویژگی‌های ممتاز و بهینه ای را از این بلوک ها به شما عرضه بداریم از طرفی یک تضمین واقعی را از لحاظ کیفیت به تمامی مشتریان در سراسر کشور عرضه خواهیم داشت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید