بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

عمده فروشی پانل دیواری آجری در سراسر کشور

پانل دیواری از دیوارهای پیش ساخته و آماده ای است که قابل نصب در دکوراسیون های داخلی و مدرن بوده و تصویری زیبا را در فضا به وجود می آورد. یکی از بهترین نوع این پانل که جلوه ای خاص و موزون و استحکامی قابل قبول را به همراه داشته و در عمده فروشی انواع تجهیزات آماده ساختمانی برای انتخاب موجود می باشد؛ پانل دیواری آجری است.

عمده فروشی پانل دیواری آجری در سراسر کشور

وزن کم پانل دیواری آجری

وزن کم پانل دیواری آجری همانطور که گفته شد؛ پانل دیواری آجری یکی از دیوارهای آماده یا به اصطلاح دیوار پوش های مورد استفاده در فضاهای امروزی به شمار می آید که نه تنها در برقراری نمای شیک و مورد پسند، موثر واقع گشته؛ بلکه هزینه ساخت دیوار را هم به حداقل رسانده است.
اگر بخواهیم یکی از امتیازات ویژه پانل دیواری آجری را عنوان نماییم؛ باید به وزن کم پانل اشاره کرد که در این صورت وزن کلی ساختمان را هم کاهش داده و در سبک سازی آن، نقش موثری را ایفا خواهد کرد.

اما در کنار مزیت خوب این نوع پانل، می خواهیم به انواع پانل آجری هم بپردازیم که عبارتند از:

  1. پانل آجری فایبر کامپوزیت: این نوع پانل در ابعاد بزرگ و به شکل ورق خام ساخته شده و از طرح آجری نامنظم برخوردار می باشد؛ قطر کمی را به همراه داشته و همینطور می توان انواع رنگ ها را متناسب با سلیقه روی آن اجرا کرد.
  2. پانل آجری پشت چسب دار: در ابعاد تایلی کوچک ساخته شده و از جنس فوم می باشند؛ امکان رنگ کردن این پانل ها وجود نداشته و دارای انعطاف پذیری بالا و نصب راحت نیز می باشند.
  3. پانل آجری طبیعی: از امتیازات خوب این پانل این است که کاملاً طبیعی بوده و فاقد رزین و مواد شیمیایی نیز می باشند؛ همچنین به راحتی قابل تمیز کاری بوده و دوام آنها بسیار بالاست؛ حتی برای تنوع می توان رنگ آنها را با رنگ جدید عوض نمود.

شرکت تولیدکننده پانل دیواری آجری مرغوب

شرکت تولیدکننده پانل دیواری آجری مرغوب پانل دیواری آجری یکی از پر طرفدارترین و مرسوم ترین پانل هایی است که توسط برترین شرکت تولیدکننده پانل دیواری ساخته شده و با دکوراسیون های امروزی، تطابق زیادی را برقرار می نماید؛ تلاش شرکت های تولید کننده این نوع پانل، حتی برای رقابت با شرکت های رقیب هم که شده؛ این است که پانل های آجری مرغوب را تحویل خریداران نمایند.
با این وجود می توان پانل های بسیار با کیفیت و خوبی را دید که حتی ممکن است از پانل هایی که توسط شرکت های مطرح دیگر عرضه شده اند هم بهتر باشند.
بنابراین برای اینکه بتوانید از مرغوب ترین نوع این پانل برخوردار شده و انتخابی عالی را برای خود رقم بزنید؛ نیاز است از نظر مشاورین فروش بهره مند شوید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید