بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشنده اصلی پانل دیواری ضد آب مرغوب

پانل دیواری ضد آب به عنوان نوعی مصالح ساختمانی برای محیط های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول برای پوشش دهی دیوار ساختمان های صنعتی، سوله های ورزشی و پوشش سقف و کانکس های انبار استفاده می گردد.  فروشنده اصلی پانل دیواری ضد آب این محصولات در کیفیت های مختلف و مرغوب به مشتریان معرفی می نماید.

فروشنده اصلی پانل دیواری ضد آب مرغوب

مزیت های استفاده از پنل دیواری

مزیت های استفاده از پنل دیواری مزیت های استفاده از پنل دیواری بسیار زیاد است که ما در این مطلب به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. پانل های دیواری در واقع نوعی از مصالح ساختمانی هستند که دارای دو ورق می ‌باشند که مابین آنها فوم تزریق شده است. جنس ورق های مورد استفاده در تولید این پانل ها آلومینیوم  و گالوانیزه است. پانل های آلومینیوم ضد زنگ هستند و برای محیط های مرطوب گزینه بسیار خوبی می باشند. همچنین ورق های گالوانیزه علاوه بر ضد زنگ بودن، مقاومت زیادی در برابر خوردگی و عوامل جوی مختلف دارند. برای پوشش دهی پانل دیواری از فوم های پلی اورتان استفاده می شود.

از مهمترین مزایای استفاده از این مصالح ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای وزن سبک و  قابلیت نصب سریع در مکان های مختلف
  • دارای قابلیت جابجایی و قابلیت نصب مجدد
  • مقاوم در برابر زلزله، رطوبت، حرارت و برودت
  • مقاومت در برابر انواع حشرات موذی و در برابر زنگ زدگی 
  • دارای قابلیت شستشو
  • دارای قابلیت بازیافت
  • دارای تنوع رنگی بسیار زیاد
  • موثر در افزایش طول عمر سازه

قیمت روز پانل دیواری ضد آب در ایران

قیمت روز پانل دیواری ضد آب در ایران همان طور که اشاره کردیم برای تولید پانل های دیواری از مواد متفاوتی استفاده می ‌شود. در راستای این موضوع این متریال ها دارای خصوصیات و ویژگی های متفاوتی هستند و از قیمت فروش مختلفی برخوردار می باشند. به عنوان مثال قیمت پانل دیواری ضد آب به صورت قفل دار با قیمت فروش پانل دیواری پیچ مخفی دارای تفاوت ‌های زیادی  با یک دیگر می باشند. تعیین قیمت این محصولات رابطه مستقیم با نحوه تولید و میزان کارایی آنها دارد.

علاوه بر این موضوع پانل های دیواری ضد آب در بازار در برند های ایرانی و خارجی به مشتریان معرفی می شوند که دارای قیمت های کاملا متفاوت از یک دیگر هستند.

پانل های دیورای ضد آب به کمک بهترین متریال ها تولید می شوند و استفاده از آن ها به عنوان نوعی عایق حرارتی و رطوبتی در صنعت ساختمان سازی دارای اهمیت اقتصادی خوبی است زیرا این متریال ها دارای قیمت فروش پایینی هستند و قیمت ارزان آن ها در قیاس با ویژگی های آن ها قابل توجه می باشد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید