بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشنده پرلیت خاک باکیفیت عالی

پرلیت خاک با کیفیت عالی و تایید شده در بازار جهت فروش ارائه می گردد. این نوع خاک سرشار از عناصر معدنی بوده و به دلیل ساختاری که دارند باعث صرفه جویی در میزان مصرف آب می شوند. همچنین از خشک شدن و تشنه شدن گیاه جلوگیری می نمایند. آب را در خود ذخیره کرده و در طول روز در اختیار گیاه قرار می دهند. بسیار کم وزن بوده و چگالی پایینی دارد.

فروشنده پرلیت خاک باکیفیت عالی

قابلیت جذب و مقاومت پرلیت خاک

قابلیت جذب و مقاومت پرلیت خاک پرلیت خاک فوق العاده مقاوم بوده و آب را به مدت زیادی در خود نگه می دارد. باعث حفظ آب و رطوبت در داخل گلدان شده و از خشک شدن گیاه جلوگیری می نماید. استفاده از این نوع خاک باعث رشد بیشتر گیاهان می گردد. قابلیت جذب پرلیت بسیار زیاد بوده و آب را به میزان قابل توجهی در خود نگه می دارد.

پرلیت در انواع خاک های گلدانی وجود داشته و از دانه های سبک، سفید و کوچک تشکیل می گردد. این نوع خاک از ترکیبات سنگ های آتشفشانی بوده و در کشاورزی باعث بهبود ارزش خاک و صرفه جویی در میزان آب مصرفی و کود خواهد شد. از پرلیت بیشتر در گلدان های کاکتوس استفاده می شود. این ذرات باعث کاهش مصرف آب می شوند. در ساختار این نوع خاک آب فراوان وجود دارد. از عناصر مختلفی از جمله آهن، پتاسیم، منگنز تشکیل شده است. این نوع خاک از معادن مختلف استخراج می گردد و در صنعت کشاورزی بسیار کاربرد دارد. از این نوع خاک در کشت هیدروپونیک استفاده می شود.

پرلیت فوق العاده سبگ بوده و چگالی بسیار کمی دارد. زیرا پس از استخراج آن را حرارت داده و همین باعث می شود که دانه ها منبسط شده و بترکند و بسیار درشت تر نسبت به ساختار اولیه خود باشند. استفاده از این نوع خاک مزایای بسیاری دارد از جمله باعث اصلاح سیستم هوادهی خاک و تهویه مناسب آن می شوند. باعث می گردد که تخلخل خاک افزایش یافته و آب دهی و تهویه آن آسانتر انجام شود.

جدیدترین قیمت پرلیت خاک در ایران

جدیدترین قیمت پرلیت خاک در ایران قیمت پرلیت خاک با توجه به نحوه خرید و توزیع آن صورت می گیرد. اگر به صورت فله ای و در حجم زیاد تهیه شود قیمت های مناسب تر و ارزان تری خواهد داشت. این محصول در صنعت کشاورزی بسیار ارزشمند و پر کاربرد می باشد. قیمت این محصول با توجه به کیفیت آن تعیین می شود. برخی از شرکت های بازرگانی صادراتی این نوع خاک را به کشورهای اروپایی صادرات می نمایند و به این ترتیب این محصول را به یک برند جهانی تبدیل می کنند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید