بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشنده کلی بلوک پوکه معدنی

بلوک پوکه معدنی را می توان یکی از ارکان مهم در صنعت ساختمان سازی دانست که به سبب کارآیی بسیار بالای آن استفاده های زیادی از آن می شود. تابلوها به سبب سنگهای ریز و سبک که در آن استفاده می شود شده وزن ساختمان پایین بیاید.

همچنین بلوک پوکه معدنی در اندازه‌های مختلف تولید می شود تا نیاز بخش ساختمان سازی و مسکن تامین گردد از جمله ویژگی‌های دیگر این نوع بلوک تسریع در امر ساخت و ساز است. مشتریان عزیز می توانند بلوک پوکه معدنی را در هر اندازه و در هر تعدادی که می خواهند آن را سفارش دهند.

فروشنده کلی بلوک پوکه معدنی

وزن بسیار پایین بلوک پوکه

وزن بسیار پایین بلوک پوکه امروزه اقلام گوناگونی از مصالح تولید شده که ویژگی آنها سهولت در انتقال، سهولت در ساخت و ساز و همچنین به صرفه بودن است که باعث می شود قیمت نهایی ساختمان پایین بیاید و در نتیجه قدرت خرید مشتریان بالا رود.

بلوک پوکه ای در اندازه‌های گوناگون ساخته می‌شود و همچنین در دو نوع توخالی و تو پر تولید می گردد که هر کدام استفاده های خاص خود را دارد. در ساخت این نوع بلوک از بهترین پوکه ،ماسه ریز و سیمان استفاده می‌شود که استحکام بلوک را بالا می برد.این نوع بلوک عایق حرارت و صدا بوده و به همین دلیل برای ساخت دیواره ساختمان به کار میروند.

  • از دیگر ویژگی‌های بلوک پوکه این است که، بعد از نصب می توان انواع مصالح ساختمانی را بر روی آن کار کرد مانند گچ و خاک و سطح صاف این نوع بلوک باعث می شود مصالح کمتری استفاده شود که این باعث کاهش هزینه ها می شود.
  • ویژگی برترین بلوک پوکه معدنی وزن بسیار پایین آن است که وزن سازه ها را پایین می آورد و در عین حال بسیار محکم هستند و در برابر حرارت بالا مقاومت می‌کنند و با گذشت زمان استحکام خود را از دست نمی‌دهند.

صادر کننده بلوک پوکه معدنی

صادر کننده بلوک پوکه معدنی وزن پایین بلوک و استحکام و دیگر ویژگی های بیشمار آن باعث شده مشتریان از سراسر کشور این نوع بلوک را سفارش دهند. صادرکننده بلوک پوکه معدنی می باشد و آن را به کشور های همچون عراق ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می کند که این نشان از کیفیت برتر این محصول دارد.

ایران تنها صادر کننده بلوک پوکه معدنی با کیفیت می باشد، که به همین دلیل برای کشور صرفه اقتصادی داشته و کمک به ایجاد اشتغال و ارز آوری می کند. این محصول با قیمت بسیار مناسب عرضه می گردد و دلیل آن هم عرضه به صورت مستقیم می باشد. مشتریان عزیز می توانند جهت انتخاب نوع و اندازه بلوک پوکه معدنی و همچنین خرید آن به آدرس سایت ما مراجعه نمایند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید