بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشگاه عرضه جدول بتنی بزرگ

فروشگاه عرضه جدول بتنی بزرگ در شهرهای مختلف در فروشگاه های لوازم ساختمانی وجود دارد. جدول های بتنی بزرگ به دو طریق ساخته و تولید می ‌شوند: روش سنتی، روش پرسی. این جدول های بتنی یکی از پر کاربردترین محصولات می باشند. از این جدول ها را برای زیباسازی شهرها و فضاهایی که مورد نیاز است، استفاده می کنند. جدول بتنی بزرگ برای جداسازی بعضی از محیط ها استفاده می شود.

فروشگاه عرضه جدول بتنی بزرگ

قالب های جدول بتنی بزرگ

قالب های جدول بتنی بزرگ قالب های جدول بتنی بزرگ در ابعاد ۵۰ در ۵۰ سانتی متر و ضخامت ۱۵ سانتی متری ساخته می شود. شاید در قالب‌ های دیگر نیز اگر مورد نیاز باشد، ساخته شود ولی استاندارد آن ها همین ابعاد ۵۰ در ۵۰ می باشد. برای جداول از قبل این قالب های جدول بتنی را آماده می ‌کنند.

قالب‌ های جدول بتنی از روش های ساخت مختلفی استفاده می کنند. روش معمولی، روش فشاری خشک، روش فشاری خیس یا همان پرسی می باشد. از ترکیب اختلاط و کمی آب در قالب های ریخته می ‌شود که پس از خشک شدن قالب ها خارج می گردند. قبل از اینکه قالب‌ ها را خارج کنند، به روش پرسی آن را تحت فشار قرار می ‌دهند.

قالب‌ های جدول بتنی از جنس بسیار مرغوب مواد اولیه ساخته شده اند. این محصول بسیار مقاوم در برابر گرما، سرما، رطوبت می باشد. باید حتماً این جدول‌ ها تاییدیه شهرداری را داشته باشند. جدول های بتنی طرح های مختلفی دارد که باید مورد مصرفی مشخص شود تا از این جدول ‌ها استفاده شود.

مرکز فروش جدول بتنی بزرگ

مرکز فروش جدول بتنی بزرگ مرکز فروش جدول بتنی بزرگ در مراکز استان ها موجود می باشد. از مراکز فروش می ‌توان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم خرید خود را انجام داد. می توانیم با مراجعه به سایت های اینترنتی انواع قالب های جدول را انتخاب کرده و آن ها را بسته به نیاز خود سفارش دهیم. این روزها با گسترش پروژه‌ های بزرگ در سطح شهرها نیاز به این جداول بتنی بیش تر احساس می‌ شود.

می ‌توان این جدول های بتنی از پیش ساخته شده را نیز تهیه نمود که برای دیوار بتنی استفاده می گردد. از این دیوارهای پیش ساخته شده برای راحتی کار و سریع تر انجام دادن کارهای عمرانی استفاده می کنند. وقتی بخواهند، بین دو فضا مرزی وجود داشته باشد، از جدول بتنی بزرگ استفاده می‌ کنند.

انواع آن ها در ایران تولید می شوند و بهترین کیفیت ها را دارند. انواع آن عبارتند از جدول بتنی شیاردار، جدول بتنی پرس خشک، جدول بتنی وت پرس، جدول بتنی پایه بلند. شرکت های مختلفی برای تولید و عرضه قالب‌ های جدول بتنی بزرگ وجود دارد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید