بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشگاه پخش دیوار پیش ساخته کناف تهران

دیوار پیش ساخته کناف به دیوار آماده ای گفته می شود که برای جداسازی بخش های مختلف داخل ساختمان به کار می رود. این دیوار ها به دلیل ساختار خاص تشکیل دهنده خود بسیار سبک هستند و از قابل های فولادی با صفحات روکش داری گچی ساخته شده اند. فروشگاه پخش دیوار کناف در تهران عرضه کننده مدل های مختلف به متقاضیان می باشد.

فروشگاه پخش دیوار پیش ساخته کناف تهران

مقاومت در برابر عبور صدا با دیوار پیش ساخته

مقاومت در برابر عبور صدا با دیوار پیش ساخته صنعت ساختمان در سال های اخیر با رشد قابل توجهی همراه بوده است. این رشد هم از جهت تکنیک های جدید و آسان برای فضا سازی داخل ساختمان و هم از نظر فضا های خارجی و نمای ساختمان قابل توجه است.

به عنوان نمونه در بخش داخلی از انواع دیوار های پیش ساخته می توان نام برد که اصطلاحا به آنها کناف نیز گفته می شود و به عنوان نوعی صفحه روکش دار گچی شناخته می شوند.

دیوار های جدا کننده به صورت تیغه در بخش های مختلف در تزیین دکوراسیون داخلی نقش مهمی دارند و یکی از قابلیت های آنها این است که در برابر عبور صدا عایق بوده و به عبارتی نوعی عایق صوتی به شمار می روند.

نقش صدا و دیوار های پیش ساخته سبب شده است تا از این تجهیزات در محل هایی که امکان عبور صدا وجود دارد به اشکال مختلف استفاده نمود. 

سبک وزنی از خصوصیات دیوار های پیش ساخته است که به میزان ده تا پانزده برابر از دیوار های سنتی و معمولی سبک تر می باشد.

در واقع افزایش سرعت اجرای پروژه به قابلیت حمل آسان و وزن کم این دیوار ها مرتبط می شود. این تجهیزات پس از تولید در بسته بندی مناسب قرار گرفته و به همین دلیل در زمان حمل هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود. 

مرکز فروش دیوار پیش ساخته کناف ارزان

مرکز فروش دیوار پیش ساخته کناف ارزان در دهه اخیر فروش دیوار کناف به دلیل مزایایی که ذکر شد از رونق خوبی برخوردار بوده است. مدل ها و طراحی های مختلفی از این گونه دیوار ها وجود دارد که هر کدام در قسمت های مختلف یک بنا قابل کاربرد می باشند.

دیوار های ناف پس از طراحی و انتخاب مدل از محل تولید به محل نصب حمل شده و در کمترین زمان ممکن عملیات نصب آنها انجام می گیرد.

مرکز فروش این دیوار ها می تواند در زمینه ارائه طرح های جدید به ویژه در قسمت هایی از ساختمان مانند فضای پذیرائی که در معرض دید میهمانان هستند، پیشنهاد های مفیدی را به متقاضیان ارائه دهد.

ضمن این که امکان انتخاب راهکار هایی که سبب ارزان شدن قیمت تمام شده این کالا شود نیز وجود دارد.

این مرکز به عنوان فروشگاه پخش دیوار پیش ساخته کناف، این محصولات را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید