بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروشگاه پرلیت پودری در شیراز

پرلیت پودری یکی از گونه‌های آهن و آلیاژ‌های فولادی به شمار می‌آید که به خاطر شرایط سرد کنندگی منحصر به فرد و ترکیب شیمیایی خاصش یک ساختار فوق العاده با خصوصیات ویژه و منحصر به فرد دارد و لذا همین خصوصیات سبب شده است که از این دسته از آهن‌ها در موارد گوناگونی استفاده شوند.
شیراز یکی از شهرهای صنعتی کشورمان به شمار می‌آید و حجم بالای فعالیت‌های صنعتی مرتبط با پرلیت پودری سبب شده است که اشخاص فعال در این حوزه‌ها در این شهر به دنبال روشی برای خرید این محصولات با قیمتی مناسب باشند. 

فروشگاه پرلیت پودری در شیراز

مقدار رسانایی گرمایی پرلیت های پودری

مقدار رسانایی گرمایی پرلیت های پودریپرلیت یک دسته از فولادها است که در آن شرایط سرد شدن متوسط و پیوسته (یعنی شرایطی که سرعت سرد شدن آلیاژ از دمای ذوب تا دمای محیط نه با سرعت خیلی زیاد و نه با سرعت خیلی کم) صورت می‌گیرد.

از جمله‌ی خصوصیات این محصولات می‌توان به چگالی به نسبت پایین آن‌ها، رسانی پایین پرلیت، خنثی بودن آن در ترکیبات شیمیایی، دیرگدازی بالا و دمای ذوب بالای هزار درجه، قابلیت جذب و همچنین مقاومت به نسبت قابل توجه و خوب، سختی کم و درخشندگی زیاد این محصولات اشاره کرد. 

یکی از خصوصیات این محصول که در بالا به آن اشاره شد رسانی پایین پرلیت است. کم بودن رسانایی پرلیت باعث شده است که این محصولات یک ماده بسیار مناسب و ارزان قیمت برای تولید انواع مختلف رساناهای الکتریکی و گرمایی به حساب بیایند. 

از جمله‌ی دیگر موارد استفاده از این دسته از فولادها می‌توان به استفاده در صنعت عمران و ساختمان سازی و به عنوان قطعاتی پیش ساخته و همچنین انواع عایق‌های صدا، پلاستر‌ ساختمان، عایق پر‌کننده اشاره کرد. همچنین در کشاورزی و باغبانی این محصولات به عنوان اصلاح کننده خاک و چمن‌، یک کاتالیزور و عامل مفید برای رشد و پرورش گیاه و بذر استفاده می‌شوند. در ضمن در صنعت نیز به عنوان عایق‌های حرارتی و مواد نسوز، انواع مواد منفجره، جذب کننده و … کاربرد دارد. 

بزرگترین تولیدکننده پرلیت پودری ایران

بزرگترین تولیدکننده پرلیت پودری ایران برندهای معتبر زیادی امروزه در زمینه تولید انواع مختلف آهن آلات و مشتقات این ماده طبیعی پرمصرف در کشور ما فعالیت می‌کنند و لذا همین موضوع سبب شده است که کشور ما ایران یکی از بهترین کشورها در زمینه تولید محصولات آهنی در سراسر دنیا به حساب بیاید. 

شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدکننده پرلیت پودری در کشور در شهرهای اصفهان، یزد، اراک، مشهد و … در زمینه تولید این آلیاژها فعالیت گسترده‌ای را انجام داده‌اند و توانسته‌اند هم نیاز کشور را به این محصولات برطرف سازند و هم صادرات این مواد صنعتی ارزشمند را رونق ببخشند.
این سایت به عنوان فروشگاه پرلیت پودری این محصول را به صورت عمده و با بهترین قیمت در اختیار افراد خریدار قرار می دهد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید