بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش تضمینی بلوک پلی استایرن

در دنیای ساختمان ها هر روز تحولات جدیدی روی می دهد، به طوری که امروزه از بلوک های مختلفی برای ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود که یک نوع آن بوک پلی استایرن نام گرفته است. به دلیل آن که بلوک پلی استایرن در مقایسه با بلوک های دیگر جدیدتر و کاربردی تر می باشد، خرید آن طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. به همین خاطر، تولید کننده ها سعی در تولید فروش تضمینی بلوک پلی استایرن دارند.

فروش تضمینی بلوک پلی استایرن

دسته بندی انواع بلوک از نظر وزن

دسته بندی انواع بلوک از نظر وزن در صورتی که برای ساختمان خود قصد استفاده از بلوک را دارید. قبل از استفاده، از وزن های بلوک باید اطلاع داشته باشید تا انتخاب آگاهانه ای انجام دهید. این اطلاعات را از افرادی که با بلوک آشنایی کامل دارند، پرس و جو کنید و یا با همره شوید تا راجب به دسته بندی انواع بلوک از نظر وزن، شما را مطلع سازیم.

  • در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که بلوک های ساختمانی از هر نوعی دارای وزن های گوناگون می باشند که هر کدام کارایی مخصوصی دارند. این وزن ها از دسته های سبک تا دسته های سنگین تشکیل شده است.
  • یکی از دسته بندی انواع بلوک از نظر وزن، هزار و هفتصد کیلوگرم می باشد و یا دسته دیگر وزنی، دارای وزن دو هزار کیلوگرم می باشد که در دسته وزن های تو پر و سنگین بلوک ها قرار گرفته است.
  • در میان وزن سبک، بلوک های دیگری هم قرار دارد که دارای وزنی معادل، پانصد کیلوگرم می باشد و یا وزن های هفتصد کیلوگرمی نیز شامل آن ها می شود که در دسته وزن های سبک و تقریباً توخالی بوک ها قرار گرفته است.
  • از دسته بندی های وزن بلوک تا هزار کیلوگرمی نیز می توان اشاره کرد. لازم به ذکر می باشد که این وزن ها هر کدام با متر مکعب تعیین می شود.

تشخیص بلوک مرغوب از نامرغوب

تشخیص بلوک مرغوب از نامرغوب چنان چه تصمیم به خرید بلوک دارید. قبل از خرید، حتماً اطلاعاتی در مورد تشخیص بلوک مرغوب از نامرغوب داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید. پس همراه ما باشید تا راجب به تشخیص بلوک مرغوب از نا مرغوب، مشخصاتی را به شما ارائه دهیم.

  • به اولین موردی که باید اشاره کرد، تولید بلوک با مواد اولیه خالص و درجه یک می باشد تا از کیفیت بالایی برخوردار شود. علاوه بر آن که بلوک سیمانی که دارای وزن بیشتر و تو پر باشد، مرغوبیت بیشتری در مقایسه با بلوک های سبک وزن دارد، در صورتی که بلوک های کم وزن نیز حمل و نقل راحت تری دارند.
  • یکی دیگر از راه های تشخیص بلوک نا مرغوب از مرغوب، رنگ بلوک می باشد که بلوک سیمانی سفید مرغوبیت بیشتری دارد. ضمن آن که طبق ابعاد استاندارد باید تولید شده باشد تا به راحتی کنار هم قرار گیرند.
  • در بلوک مرغوب، دوام و محکم بودن حرف اول را می زند و غیر اشتعال نیز می باشند. در بلوک، دور تا دور بلوک ها صاف هستند و احتیاجی به استفاده از مصالح برای پوشش روی آن ها نیست و به هیچ عنوان صدا و یا دما را از خود عبور نمی دهد.
  • در بلوک سیمانی سفید، شکل بلوک نیز اهمیت دارد که به شکل مکعب های مستطیل شکل هستند که روی سطح آن حفره های دایره ای شکل دیده می شود. با استفاده از بلوک مرغوب، به هیچ عنوان حشره و یا موجودات موزی به داخل بلوک نفوذ پیدا نمی کنند.

مزایا خرید عمده بلوک پلی استایرن

مزایا خرید عمده بلوک پلی استایرن در تولید بلوک، افراد تولید کننده بسیاری بر روی کار آمده اند تا بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه انواع بلوک از جمله بلوک سیمانی سفید، بلوک یونولیتی و انواع بلوک یوشکل را تهیه و پس از فرایند تولید، در بازار پخش کنند. در صورتی که قصد خرید عمده را دارید با مراجعه به تولید کننده های بلوک از مزایا خرید عمده بلوک پلی استایرن می توانید بهره مند شوید و عنوان عمده فروشی را در بازار به دست گیرید. با خرید از این افراد در کیفیت و قیمت به شما تضمین داده می شود.

علاوه بر آن که تمام محصولات آن ها قبل از ورود به بازار مورد آزمایش های کیفی قرار می گیرند تا استانداردهای لازم را دریافت و سپس در بازار عرضه شوند. با وجود آن که تولید انواع بلوک یوشکل با مواد اولیه داخلی صورت می گیرد، به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه مدام در حال تغییر قیمت می باشند. به همین خاطر، قیمت ها بر اساس المان های مشخصی تعیین و سپس جهت فروش روانه بازار می شود. با خرید از یک تولید کننده ایرانی حمایت های لازم را در جهت توسعه کسب و کار انجام می دهید، ضمن آن که در این معامله سود مناسبی خواهید برد و به هیچ عنوان ضرری متوجه شما نخواهد شد.

قیمت انواع بلوک پلی استایرن

قیمت انواع بلوک پلی استایرن به دلیل آن که خرید و استفاده از بلوک های ساختمانی از جمله بلوک پلی استایرن، به وفور صورت می گیرد. برخی افراد با خرید مستقیم و عمده از تولید کننده به فروش می رسانند و این امر در کاهش نرخ بیکاری تاثیر به سزایی داشته است. این افراد سعی می کنند تا با نازل ترین قیمت بلوک را تهیه و برای جذب مشتری قیمت انواع بلوک پلی استایرن ارزان تر از بازار به فروش رسانند.

در صورتی که قصد خرید انواع بلوک را دارید با مراجعه به این فروشنده ها در قیمت مناسب و جنس بلوک درجه یک به شما تضمین داده می شود، علاوه بر آن که این افراد فروشنده به قدری به محصولات خود مطمئن هستند که تمام محصولات مربوط به آن ها، دارای علامت استاندارد می باشد که این نشانه تضمین کیفیت محصولات ساختمانی است. در بازار با وجود دست واسطه ها و دلالان، قیمت ها مدام رو به افزایش و نوسان می باشد.

به همین خاطر، اتحادیه قیمت انواع بلوک یو شکل، بلوک سیمانی سفید و بلوک یونولیتی طبق ضوابط مشخصی تعیین می شود. این مشخصه ها درجه، جنس به کار رفته، کیفیت، متراژ، اندازه قطر و بسیاری دیگر از موارد را در بر دارد تا طبق تعرفه مشخصی تعیین شود و با قیمتی ثابت به بازار عرضه شود. با خرید بلوک پلی استایرن از مزایای بسیاری بهره مند می شوید که یکی از این مزایا، صرف جویی در هزینه ها می باشد. بلوک پلی اتایرن با قیمت های مناسبی که در مقایسه با بلوک های دیگر دارد، خرید آن بسیار مقرون به صرف می باشد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید