بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

استفاده از دیوارهای پیش ساخته مزایای فراوانی دارد امروزه به دلیل صرفه جویی در وقت و بالا بردن سرعت انجام دیوار چینی از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند این نوع دیوارها در انواع مختلفی و با بهترین انواع مواد اولیه تولید می شوند، دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم برای ساخت انواع سوله، ساختمان و … کاربرد دارد.

فروش دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

اجزای تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته

اجزای تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته دیوارهای پیش ساخته ویژگی های زیادی دارند این دیوارها به دلیل مواد به کار رفته در آن ها قابل اعتماد هستند از جمله مواد به کار رفته و اجزای تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته عبارتند از:

  • سنگدانه
  • بتن
  • آهن و میلگرد
  • آب
  • و … .

استفاده از این نوع دیوارها سرعت انجام کار را بسیار بالا می برد و تنها با تعداد محدودی کارگر و یک جرثقیل به راحتی قابل نصب هستند یکی از مشکلات این نوع دیوار ها هدر رفتن انرژی در لابه لای آن ها است که با پوشش دهنده های مناسب به راحای قابل رفع است.

دیوارهای پیش ساخته در محل های مختلفی به کار می روند از این محصول می توان در دیوار چینی ساختمان ها، سقف و محوطه استفاده کرد.

این محصول در دو نوع خطی و دیواری تولید می شود نوع خطی این دیوار به این معنی است که دیوار را پس از ساخت با سرعت بالا در محل مورد نظر نصب کنند ولی در نوع دیواری این محصول رانصب می کنند و با استفاده از پیچ و مهره اسکلت را تشکیل می دهند.

این نوع دیوارها مزیت های فراوانی دارند از جمله مزایای آن ها سبک بودن دیوار است به همین دلیل اگر در مکان هایی همانند سقف و برخی دیوارهای دیگر استفاده شود فشار کمتری به سقف وارد می کند در نتیجه کارایی فراوانی دارد.

یکی دیگر از مزیت های این دیوارها این است که هر مشتری می تواند بر اساس سلیقه و نیاز خود دیوار مورد نظر را در سایز و ارتفاع مورد نیاز سفارش دهد.

برای تولید این محصول ابتدا قالب را آماده می کنند و بعد از آن عمل فولاد گذاری انجام می گیرد سپس اجزای تشکیل دهنده دیوار و سیمان را مخلوط می کنند و عمل بتن ریزی انجام می گیرد.

بازار فروش دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

بازار فروش دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم امروزه با بالا رفتن ساخت و سازها و ساختن تعداد زیادی ساختمان چند طبقه احساس نیاز به دیوارهای پیش ساخته بیشتر شده است به همین دلیل بازار فروش دیوار بسیار خوب پیش می رود.

دیوارهای پیش ساخته دست دوم با قیمت بسیار ارزان تری از دیوارهای پیش ساخته نو به فروش می رسند این دیوارها دارای کیفیت بالایی در حد دیوارهای پیش ساخته نو هستند.

برای سفارش دیوار دلخواه در طرح های مختلف دورو نما و یکرو نما می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید