بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش ویژه دیوار پیش ساخته گچی

دیوار پیش ساخته گچی یکی از مصالح ساختمانی جدید با نصب آسان و کم هزینه است که در برندهای مختلف وارد بازار می شود و با این وجودی که خیلی از افراد به دلیل جدید بودن این دیوار با آن آشنا نیستند باز هم خریداران زیادی برای این محصول وجود دارد و مشتریانی که از آن تهیه و استفاده کرده اند رضایت کاملی از دوام و استحکام این دیوار داشته اند.

فروش ویژه دیوار پیش ساخته گچی

مصالح تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته گچی

مصالح تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته گچی دیوار پیش ساخته گچی به صورت مکعب مستطیل و با سطح صاف و موازی طراحی شده که دارای زبانه و فاق نیز می باشد و از مخلوط آب و گچ ریز با دیگر مواد غیر زیان مانند الیاف، پر کننده ها، سنگدانه ها و … تولید می شود که چسبی که از مخلوط گچ با دیگر مواد ساخته شده در بین آنها قرار می گیرد و همرنگ با دیوار می باشد.

مصالح دیوار گچی در رنگ های مختلفی تولید می شوند که بیشتر برای جدا سازی دو فضا در داخل ساختمان بکار رفته و از مزایای آنها وزن کم، سرعت بالای نصب، ایجاد سطح صاف با خواص آکوستیکی است که به دلیل داشتن زبانه و فاق، سریع و براحتی نصب می شود که بعد از درزگیری نیازی به گچ کشی نداشته و براحتی می توان آن را رنگ نمود.

مصالح پیش ساخته سبک بوده و ضد آتش و عایق صوتی است که از مشخصات آن وزن سبک، دوام و پایداری و عدم نیاز به نگهداری، ضد زلزله بودن، مقاومت در برابر حرارت و صوت می باشد که علاوه بر آن این محصول باصرفه نیز می باشد چون از هزینه های کارگر و مصالح خواهد کاست.

عرضه کننده دیوار پیش ساخته گچی ارزان

عرضه کننده دیوار پیش ساخته گچی ارزان عرضه دیوار گچی پیش ساخته ارزان در بازار در مراکز تولیدی به وفور انجام می شود و علت ارزان بودن این محصول در این مرکز بدون واسطه بودن آن می باشد و این دیوارها در صورتی که عمده خریداری شوند دارای نرخ های ارزانتری خواهند بود.

دیوار پیش ساخته به صورت عددی به فروش می رسد و قیمت هر عدد خرده آن گرانتر از عمده است، همچنین از این محصول در کل دنیا و حتی اروپا نیز استفاده می شود چون دارای مزایای زیادی بوده و باصرفه نیز می باشد.

مراکز فروش مختلفی هستند که در کار خرید و فروش انواع دیوار گچی پیش ساخته بوده اند و جهت کسب رضایتمندی مشتری و رفع نیاز بازار در تلاش اند و با عملکرد درست خود به بهترین نحو دسترسی مشتریان در هر نقطه ای از کشور به هر برندی را راحت می کند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید