بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش پرلیت دانه ریز اصل به صورت عمده

پرلیت دانه ریز اصل به صورت عمده با کیفیت فوق العاده در بازار عرضه می گردد. این ماده باعث افزایش بهره وری از زمین های کشاورزی در طولانی مدت می شود. باعث صرفه جویی در میزان آب مصرفی گشته و باعث حفظ رشد گیاه و افزایش قدرت گیاه در تحمل کم آبی خواهد بود.

فروش پرلیت دانه ریز اصل به صورت عمده

متخلخل نمودن خاک گلدان با پرلیت دانه ریز

متخلخل نمودن خاک گلدان با پرلیت دانه ریز وجود تخلخل و منفذ در خاک پرلیت، تبادلات گازی را در خاک برای ریشه گیاه به سهولت فراهم می نماید و به این علت باعث اصلاح و بهبود سیستم هوادهی و آب دهی خاک و بهبود عمل تهویه می شود. در حضور پرلیت مشکل انباشته شدن گازها در خاک تا حدود بسیار مرتفع می شود، همچنین ریشه ها و اندامهای گیاه با سهولت بیشتری در فضای داخل خاک قادر به حرکت خواهند بود.

 اضافه کردن پرلیت به خاک مزیت های بسیاری دارد، ازجمله:میزان جذب و حفظ آب داخل آن زیاد است است که این موضوع باعث می گردد تا از تبخیر آب، جلوگیری شده و آب به مدت زیادی در خاک محفوظ بماند. نم دار بودن خاک، موجب می شود تا نیاز خاک به آب کمتر گشته و بدین صورت از هدر رفتن مواد معدنی خاک جلوگیری شود. وجود منفذ در پرلیت در خاک، تبادل هوا با خاک را افزایش داده و ریشه گیاهان به راحتی در خاک رشد می کنند.

از آنجا که بیشتر اکسیژن مورد نیاز گیاه از طریق ریشه تأمین می گردد. بنابراین پرلیت به خاطر داشتن حفره های ریز هوا قادر است آب و اکسیژن را به اسانی در اختیار ریشه ها قرار دهد. ترکیباتی که بدون پرلیت می باشند، قدرت آبرسانی آنها کم بوده و اکسیژن را پس می دهند که این مورد باعث مسدود شدن تارهای کشنده ریشه شده و باعث مرگ گیاه در اثر کاهش اکسیژن می گردد.

واردات پرلیت دانه ریز از کشور همسایه

واردات پرلیت دانه ریز از کشور همسایه واردات پرلیت با بهترین کیفیت از کشورهای همسایه جهت رفع نیاز داخل در حال انجام می باشد. همچنین زمانی که این محصول در داخل کشور به میزان کافی عرضه گردد قیمت ها بسیار مناسب تر خواهد بود. امروزه نیاز به این ماده در صنعت کشاورزی بسیار احساس می شود باتوجه به کمبود آب و منابع آبی در کشور و در برخی از شهرهای کویری می توان با استفاده از خاک پرلیت میزان رشد و برداشت را افزایش داد. در انواع خاک گلدان و پرلیت در زمین های کشاورزی تا گلخانه ها قابل استفاده است. می توان با استفاده از پرلیت در هزینه های جاری همچون مصرف آب صرفه جویی نمود. همچنین این ماده با ذخیره نمودن مواد معدنی و غذایی در خود باعث تقویت خاک و زمین می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید