بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش کلی بلوک پرلکس سبک

بلوک پرلکس سبک و بلوک پرلکس دوجداره و انواع بلوک دیواری پرلکس در خط تولید بلوک پرلکس در کارخانجات مختلف کشور تولید می شوند و قیمت این محصول بر اساس برند و نوع کیفیت آن متفاوت است و بلوک پرلکس ارزان نشانه کمبود کیفیت کار نیست.

فروش کلی بلوک پرلکس سبک

مشخصات بلوک پرلکس سبک

مشخصات بلوک پرلکس سبک بلوک پرلکس خود بلوک بتنی سبک است که در ساخت آن از فناوری‌های جدید و نوین و خاصی استفاده می‌شود و ویژگیهای منحصر به فردی رو برای آن به وجود آورده است و سبب محبوبیت آن در صنعت شده است. این بلوک در عین داشتن استحکام و مقاومت دارای مزیت های فراوانی است که سبب نمود بهتر سازه و افزایش ایمنی آن می گردد و در عین حال به فرایند ساخت و ساز سرعت می بخشد .

روش های مختلفی برای تولید بلوک های بتنی سبک به کار گرفته می شود و استفاده می شود برای مثال در تولید و ساخت بلوک پرلکس نیز از طریق فوم به مخلوط بتن استفاده می کنند و به همین دلیل هم گاهی اوقات تحت عنوان فوم بتن نامیده می شود و از آنجایی که در ساخت بلوک های پرلکس از هیچ گونه ماده درشت آن استفاده نمی شود از این رو بسیاری از کارشناسان بر این باورند که نباید پرلکس را یک نوع بتن دانست و این اشتباهی فنی است که محسوس است.

ایده تولید و ساخت بلوک های پرلکس به زمان گذشته برمیگردد که در آن زمان به دلیل جذب بالای رطوبت امکان استفاده از خیلی از بلوک ها در چنین شرایط آب و هوایی مردم وجود نداشت و بر همین اساس گروهی از محققان و دانشمندان با رفع برخی از مشکلات و معایب بلوک های قدیمی اقدام به تولید بلوک جدیدی به نام پرلکس کردند .

فرایند ساخت بلوک های بتنی پرلکس شباهت‌هایی با نحوه ساخته سایر بلوکهای بتنی سبک دارد اما در کل رویه و فرآیند تولید متفاوت است بتن یا همان بلوک پرلکس معمولاً ازتون یا همان ماده آبکی شکل و شیمیایی به همراه ماسه بادی و دوغاب ساختمانی تشکیل شده است که گاهی در ساخت آنها از خاکستر بادی هم استفاده می کنند این ماده آبکی شکل با فوم درون محفظه مخصوص میکس و مخلوط میشود و با یک عامل فوم ساز به همراه آب و هوا در یک مولد تولید و تهیه می شود.

عامل فارس ساز باید قادر باشد تا حباب های هوا را با درجه پایداری و مقاومت بالایی در حین فرآیند و پروسه های فیزیکی و شیمیایی ترکیب و عمل آوری بتن ایجاد کند در نهایت مخلوط تولید شده به درون قالب یا محل نصب بلوکهای بتنی پمپ و گذاشته می‌شود و به خاطر وجود ماده آبکی شکل که ترکیبی از آب و هواست خواص مخلوط تولید شده به راحتی در منافذ وارد میشود و پف میکند.

بعد از گذشته هشت ساعت بسته به دما و رطوبت هوا بلوک بتن شکل می گیرد و می توان آن را از قالب جدا و به اندازه دلخواه برش داد و معمولا بعد از تولید با تونل های بخار و در دمای خاص به مدت یک روز نگهداری می شود تا پروسه و فرآیند عمل آوری در آن صورت بگیرد.

از ویژگی‌های بلوک پرلکس به دلیل فرآیند ساخت ویژه ای که دارند می ‌توان به مهمترین آنها اشاره کنیم از جمله اینکه بلوک پرلکس دارای چگالی برابر با هفتصد کیلوگرم بر متر مکعب است همچنین به طور عمده در ابعاد شصت در بیست و پنج سانتی متر و درس ضخامت بیست و پانزده و ده سانتی متری تولید می شوند .

همچنین بلوک پرلکس دارای فوق و زبان است که به منظور این بلوک ها به یکدیگر استفاده می شود و به کار گرفته می شود و مقاومت فشاری بلوک پرلکس برابر با بیست و پنج کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است که بسیار عدد قابل توجهی است و همچنین ضریب انتقال حرارت بلوک های پرلکس برابر با پانزده صدم وات بر متر کلوین است که دقیقاً به علت همین مزایا این بلوک مورد محبوبیت قرار گرفته است .

همه چیز درباره اجرای سقف تیرچه بلوک

همه چیز درباره اجرای سقف تیرچه بلوک امروز سقف تیرچه بلوک به عنوان متداول‌ترین و حالت کلاسیک و قدیمی اجرای سقف در ساختمان شناخته می گردد و همچنین سقف در مقایسه با سایر سقف های رایج در کشور و دنیا مزایای خاصی را دارا هستند و شاید به همین علت است که همیشه مورد محبوبیت و توجه همه قرار می گیرد.

یکی از نکات پایه ای در مورد سقف تیرچه بلوک این است که در صورتی که می خواهید و دوست دارید وزن سقف را کمتر کنید و در استفاده از بتن صرفه جویی داشته باشید می توانید بخشی از متحرک شیشه بتن را حذف کنیم همانگونه که می‌دانید بتن اصلاً قابلیت تحمل کشش ندارد و مقاومت کششی آن یک دهم مقاومت فشاری آن است.

بنابراین استفاده از بتن در بخش‌هایی مثل پایین سقف که به کشش می‌افتد کاری بیهوده بوده و تنها سبب سنگین تر شدن سقف خواهد شد گفتنی است که این قسمت کاربرد و تاثیر زیادی در مقاومت سقف ندارد بنابراین تنها آن بخش از سطح مقطع را باز بگذارید که جهت جاگذاری میلگردهای کششی مورد نیاز است.

در نتیجه حذف بتن از این بخش حجم بتن کاهش یافته و به دنبال آن وزن مرده ساختمان به میزان قابل توجهی با کاهش روبرو خواهد شد البته توجه داشته باشید که بر مبنایی روش هرچند وزن سقف کاهش می‌یابد اما هزینه قالب بندی آن تا حدودی افزایش خواهد یافت و در نتیجه فاصله میان هر دو تیرچه و بلوک های سفالی و یا بتنی توخالی سبک وزن پر می شود.

شرکت صادراتی بلوک پرلکس سبک

شرکت صادراتی بلوک پرلکس سبک تمامی شرکت ها و کارخانجات و برندهای معروف دنیا در تلاش هستند تا بهترین نوع بلوک را تولید کرده و با فرآیندهای نوین آن را به مشتریان و خریداران و مصرف کنندگان گرامی عرضه کنند چراکه این بلوک ها به علت کارهای زیاد و فراوانشان در ساختمان سازی بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

توزیع انواع بلوک پرلکس سبک

توزیع انواع بلوک پرلکس سبک توزیع انواع بلوک پرلکس سبک توسط مراکز پخش مراکز معتبر و زیر نظر شرکت ها و کارخانجات تولیدی بلوک پرلکس انجام میشود و خریداران می‌توانند این بلوک ها را مراکز و فروشگاه معتبر به صورت عمده و به صورت مستقیم تهیه کنند.همچنین باید توجه داشته باشید که این محصول قیمت و ارزش آن بر اساس نوع کیفیت و نوع فرآیند و استفاده از تکنولوژی تولیدی متفاوت است پس در هنگام خرید اول از همه به کیفیت آن دقت کنید .

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید