بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

امروزه در اکثر موارد به جای ساخت دیوار های نو از دیوار های پیش ساخته استفاده می کنند، استفاده از این دیوار ها باعث افزایش سرعت عمل در ساخت و ساز ها می شود.

دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم با قیمت های بسیار مناسبی به فروش می‌ رسد که اکثراً برای جدا سازی محوطه تاسیسات خارج شهری استفاده می شود. این دیوار ها کاملا مقاوم بوده و از بتن و میله های فولادی ساخته شده است، بنابراین استحکام بالایی دارد و در برابر باد و زلزله مقاوم است.

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

ویژگی های دیوار پیش ساخته بتنی

ویژگی های دیوار پیش ساخته بتنی انتخاب به کارگیری دیوار های پیش ساخته کمک بزرگی به سرعت عمل ساخت دیوار ها می کند. دیوار های پیش ساخته اغلب دارای مقاومت بالایی بوده که به وسیله بتن و ملات قوی خود همچنین میله های درونی استحکام بالایی دارند.

اغلب این دیوار ها در ارتفاع های ۴ متری تولید می‌ شوند البته تنوع در سایز و ارتفاع این دیوار بسیار متنوع می باشد، در اکثر موارد کاربرد و استفاده این دیوار ها برای جدا سازی تاسیسات و شرکت های خارج از شهر و زمین ها می باشد.

این دیوار ها کاملاً قابل رنگ آمیزی بوده و پس از نصب می توان آن را به رنگ کرد، اغلب شرکت ها و تاسیسات به جای ساختن دیوار های جدید از دیوار های پیش ساخته استفاده می کنند، این دیوار در طرح های مختلفی تولید می شود یا ممکن است به صورت ساده مشاهده شود.

دیوارهای بتنی در برابر رطوبت و آب مقاوم می باشد به علت ساختار قوی این دیوار ها در برابر شرایط جوی نا مناسب از جمله باد های شدید و تا زلزله استحکام خود را حفظ می کند. اغلب این دیوار ها پس از نصب قابلیت اتصال با نرده های محافظ را دارند.

خرید دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم

خرید دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم در اغلب موارد خرید دیوار پیش ساخته علاوه بر صرفه جویی در هزینه زمان کمتری را به جای ساختن دیوار های جدید صرف می کند. قیمت هر دیوار به صورت دانه ای محاسبه می شود هر یک از این دیوارها بسته به ارتفاع و قطر خود قیمت متفاوتی دارد.

اگر شما بخواهید هزینه کمتری را بابت تهیه آن بپردازید می توانید از دیوار های بتنی دست دوم استفاده کنید. این دیوار ها هزینه‌ های مصرفی را به حداقل می‌ رساند دقت داشته باشید که دیوار های دست دوم همانند دیوار های جدید کارایی بالایی دارند و مقاوم هستند.

شما می توانید پس از تهیه این دیوار ها آن را به رنگ دلخواه خود در بیاورید. از جمله ویژگی های دیوار بتنی مقاوم بودن در برابر باد و سایر شرایط محیطی می باشد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید