بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت روز پرلیت به صورت عمده در بازار

پرلیت صنعتی یکی از موادی است که به دلیل خصوصیات قابل توجهی که دارد در موارد مختلف از جمله در کشاورزی در حجم قابل توجهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت روز انواع مختلف پرلیت عمده در بازار داخلی کشور به پارامترهای مختلفی وابسته است که مهمترین این پارامترها، درصد خلوص انواع پرلیت و همچنین مش بندی پرلیت است. علاوه بر این، لازم به ذکر است که نوسانات موجود در بازار داخلی کشور؛ بر روی قیمت روز پرلیت نیز اثرگذار بوده است. 

قیمت روز پرلیت به صورت عمده در بازار

موارد مصرف از انواع پرلیت

موارد مصرف از انواع پرلیت انواع مختلف پرلیت از جمله‌ی مهمترین و پرمصرف‌ترین مواد در صنعت به حساب می‌آیند. 

از جمله موارد مصرف انواع پرلیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از پرلیت در عایق نمودن سقف‌های شیبدار: عایق کاری در سقف‌های شیبدار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در فرآیند شیبدار کردن سقف، پرلیت را به صورت نامتراکم و یا متراکم در بین ورقه‌های شیروانی قرار می‌دهند و پرلیت با پر کردن فضای خالی موجود در سقف از انتقال گرد و خاک به داخل خانه جلوگیری می‌کند. همچنین این محصولات سقف را به صورت کامل می‌پوشانند و در نتیجه انتقال آب برف و باران را به سقف خانه غیر ممکن می‌کند. 
  • استفاده از پرلیت در کشاورزی: پرلیت یک ماده سیلیسی و کاملا طبیعی است که از نظر شیمیایی ماده‌ای کاملا خدای به حساب می‌آید. طبق آنچه تحقیقات نشان داده است استفاده از این ماده، تخلخل موجود در خاک را پر می‌کند و لذا همین موضوع دلیلی می‌شود برای نگهداری بهتر و بیشتر آب درون زمین. از آنجایی که این روزها کمبود یکی از مهمترین مشکلات کشاورزی به حساب می‌آید پرلیت می‌تواند یک راه حل بسیار مناسب برای مشکل کمبود آب باشد.
  • استفاده از پرلیت در صنایع ساختمان سازی: پرلیت به دلیل خواص بسیار منحصر به فرد از جمله چگالی به نسبت کم، رسانایی پایین، خنثی بودن از نظر شیمیایی، غیر قابل احتراق بودن که همان عدم امکان آتش گرفتن است و …. باعث شده است که این محصولات یکی از بهترین مواد برای تولید انواع مختلفی از وسایل ساختمانی، انواع مختلف بتن سبک، پلاسترهای معمولی، انواع مختلف عایق و … به حساب می‌آید. 
  • استفاده از پرلیت در صنعت ریخته گری: استفاده از پرلیت به عنوان یک ماده افزودنی به شن و ماسه در قالب سازی در صنعت ریخته گری از رونق بسیار فراوانی برخوردار است. 

خرید پرلیت به صورت عمده از نمایندگی ها

خرید پرلیت به صورت عمده از نمایندگی ها روش‌های مختلفی برای خرید پرلیت وجود دارد که خرید اینترنتی هم یکی از این روش‌ها است.

این سایت یکی از نمایندگی‌های فروش اینترنتی پرلیت به صورت عمده و جزئی به حساب می‌آید و از این طریق می‌توانید این محصولات را سفارش دهید. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید