بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت زئولیت بتنی در سال 2020

زئولیت بتنی ماده ای معدنی و جدید است که به عنوان نوعی ترکیب به بتن اضافه شده و خواص آن را بهبود می بخشد. این ماده که به آن پوزولان نیز اطلاق می گردد؛ از طبیعی ترین ترکیباتی است که وجود داشته و در نتیجه کارایی این گروه از مصالح ساختمانی را افزایش می دهد. اما اگر می خواهید از قیمت زئولیت بتنی در سال 2020 مطلع شوید؛ باید گفت که این قیمت در نوسان قرار داشته و هرچه زودتر آن را تهیه نمایید؛ برد بیشتری کرده اید.

قیمت زئولیت بتنی در سال 2020

مقاومت و نفوذ پذیری زئولیت بتنی

مقاومت و نفوذ پذیری زئولیت بتنی زئولیت بتنی به تازگی به حوزه های کاربردی راه پیدا کرده و می توان آن را از مفید ترین و اثر بخش ترین مواد معدنی معرفی کرد که در ساخت بتن از آن کاربرد به عمل می آورند.
این ماده که همراه با خواص رئولوژیکی و مقاومتی بالایی می باشد؛ به ارتقای روند ساخت بتن انجامیده و مقاومت این گروه از مصالح را به طرز شگرفی افزایش می دهد.

نتایج متعدد به دست آمده نشان داده که زئولیت علاوه بر تاثیرگذاری در مقاومت بتن، خاصیت نفوذ پذیری آن را کاهش می دهد.
علاوه بر نفوذ پذیری زئولیت و مقاومت آن، می توان به اثرات دیگری همچون این موارد نیز اشاره کرد:

  • زئولیت، واکنش های قلیایی سنگدانه های موجود در بتن را کنترل نموده و انبساط های ناشی از این واکنش ها را محدود می نماید.
  • همچنین جلوی انتشار یون کلر را در بتن گرفته و آن را کاهش داده و به پایین آمدن جذب آب بتن نیز منجر خواهد شد.
  • به زبانی ساده و خلاصه تر بخواهیم بگوییم؛ زئولیت بتنی به افزایش اثرگذاری بتن منتهی شده و از آن ماده ای با خواص و ویژگی های بهتر را رونمایی خواهد کرد.

خرید عمده زئولیت بتنی از کارخانه

خرید عمده زئولیت بتنی از کارخانه برای خرید زئولیت بتنی، راه های مختلفی را می توان امتحان کرد؛ یکی از این راه ها که به نفع شما خریداران گرامی تمام شده و بنابراین محصولی با مشخصات کمی و کیفی بهتر و همینطور قیمت ارزان تر را در اختیارتان قرار می دهد؛ مسیر پیش روست.

حال شما از طریق این مجموعه که از بهترین مسیرهای خرید زئولیت بتنی به شمار رفته و به عنوان یکی از برترین مراکز عرضه کننده و تامین این ماده شناخته شده است؛ می توانید از شرایط خرید زئولیت بتنی مطابق با شرایط خرید از کارخانه بهره مند شوید.

به این معنی که از طریق این مرکز که اقدام به فروش مستقیم زئولیت بتنی عمده نموده است؛ خواهید توانست زئولیت های بتنی خود را با به صورت بدون واسطه و با قیمتی بسیار نازل که معادل با قیمت تولیدی است؛ تهیه کرده و در نتیجه از هزینه های خرید خود بکاهید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید