بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

قیمت عمده بلوک سیمانی سبک

در ساختن ساختمان ها و بناها از انواع مختلف بلوک سبک استاندارد استفاده می شود، که عمدتا جنس آن ها از مصالحی مانند سیمان، بتن، سفال، یونولیت، پلی استایرن یا پوکه های معدنی است و این محصولات که شکل مستطیل یا مربع دارند، مانند آجر هایی مشبک به نظر می رسند و توپر نخواهند بود.

علت وجود این حفره ها در داخل بلوک های ساختمانی و توپر نبودن آن ها این است که ملات به خوبی در تمام اجزای آن ها نفوذ پیدا کند و به خورد آن ها برود و بلوک ها به خوبی در بخش های مختلف ساختمان ها از جمله دیوار ها و سقف بنا سفت و مستحکم قرار بگیرند و در اثر وارد آمدن هر ضربه یا فشاری از جای خود خارج نشوند.بلوک سیمانی سبک مدل زیادی دارد بلوک سیمانی عایق دار کارایی زیادی دارد بلوک سیمانی عایق صدا کارایی زیادی دارد بلوک سیمانی فوم دار مدل زیادی دارد بلوک سیمانی فوق سبک مدل زیادی دارد

قیمت عمده بلوک سیمانی سبک

مصالح کاربردی در ساخت بلوک های سیمانی

مصالح کاربردی در ساخت بلوک های سیمانی به این ترتیب مقاومت کلی بنا خیلی بالاتر می رود و در مقابل پیامد هایی مانند زلزله هم بیشتر از خودش مقاومت نشان خواهد داد و ساختمان ایستایی و دوام بیشتری خواهد داشت. اما مهم ترین مشخصات و ویژگی هایی که یک بلوک سبک وزن با خود به همراه می آورد و موجب می شود که بهترین گزینه برای ساختن بناها باشد، در ادامه این مطلب خدمت شما عزیزان بیان خواهند شد و ما از شما دعوت می کنیم که ما را همراهی کنید. این بلوک ها به دلیل اینکه خلل و فرج های زیادی که در داخل خود دارند، وزن کمی دارند و به این ترتیب موجب می شوند که وزن کلی ساختمان هم کاهش پیدا کند

و این مساله برای سازه های چندین طبقه که بار زیادی را تحمل می کنند خیلی مهم است. این بلوک ها به دلیل همان خلل هایی که خدمت شما عرض کردیم، عایق خیلی خوبی برای حفظ گرما و سرما هستند و صوت را نیز در داخل خود حبس می کنند و از انتقال آن جلوگیری می نمایند. نصب، اجرا و راه اندازی آن ها با هزینه و زحمت خیلی کمتری صورت می گیرد و انجام این کار در مدت زمان کوتاه تری ممکن است، در ضمن مخارج مربوط به نازک کاری ساختمان نیز خیلی کمتر می شود. این محصولات دارای مقاومت خیلی زیادی در برابر وارد آمدن فشار، وزن و ضربه های سنگین خواهند بود و به این ترتیب دوام بالایی دارند.

دیوار چینی با بلوک چگونه است؟

دیوار چینی با بلوک چگونه است؟ همانطور که اشاره شد در اجرای روش سقف تیرچه بلوک، بعد از نصب تیرچه های فرعی ، لابلای این تیرچه ها یا از بلوک سیمانی ضدحریق، یا از آجرهای سفالی برای پر کردن فضا استفاده می شود. یونولیت سبک تر از همه بوده و بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد ولی مشکل آن هنگام آتش سوزی هاست که دود بسیار بدی تولید می کند. آجرهای سفالی نیز مقرون به صرفه نیستند. و اما بلوک که در اینجا نیز مورد بحث ما اغلب بلوک می باشد، در بسیاری از سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این بلوک‌ها تو خالی بوده و بار مرده ساختمان را کاهش میدهند.

همچنین توخالی بودن داخل بلوک ها و هوای موجود در داخل آنها باعث عایق بندی صوتی و گرما و سرما میشود. در مرحله بعد، کار بتن ریزی روی بلوک ها آغاز می شود. در این مرحله بلوک ها آب پاشی شده و سپس روی آنها به ضخامت حداقل ۵ سانتی متر بتن ریزی می شود. این بتن ریزی درواقع حالت دیوار افقی ایجاد می‌کند. این مراحل که اشاره شد درواقع کلیات مراحل اجرای سازه تیرچه بلوک بود که به اختصار بیان شد.

مرکز صادرات انواع بلوک سیمانی سبک

مرکز صادرات انواع بلوک سیمانی سبک بلوک های سیمانی به دو دسته تقسیم می شوند: 1- بلوک سنگین 2- بلوک سبک . هر کدام از این بلوک ها دارای دسته ها و نوع های مختلفی می باشندقبل از خرید بلوک سیمانی ابتدا باید انواع آنها را به خوبی و دقیق بشناسید و برحسب نیازی که دارید و بودجه ای که می خواهید صرف کنید بلوک ها را انتخاب کنید و حتی بسته به پروژه ای که دارید بلوک سیمانی سفارش بدهید و خرید خوبی داشته باشید. یک مزیت که بلوک سبک استاندارد نسبت به بلوک های قدیمی و سنگین دارد این است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه شده و عده ی زیادی از مهندسان معمار و مهندسان ساخت و ساز و مدیران پروژه های بزرگ ساختمانی به سراغ بلوک های سیمانی سبک رفته اند. بلوک سبک به طور معمول از ترکیب آب با ماسه های ریزدانه سیمان ها و پوکه های معدنی ساخته می شود.

بستگی به نوع بلوک دارد که بدانیم این بلوک ها دقیقا از چه موادی ساخته شده اند. دلیل سبک بودن این نوع بلوک ها می تواند وجود تخلخل توسط حباب های کوچک هوا در بافت آن باشد. در واقع ترکیب عناصری که در بلوک وجود دارد هرچه که باشد حباب های هوا در بافت آن به طور ثابت وجود دارد. همین مورد باعث سبک بودن وزن این نوع از مصالح ساختمانی شده است. اما برای تولید بلوک های سیمانی سنگین از دو نوع سیستم تولید استفاده می شود نوع اول تولید این نوع بلوک ها استفاده از دستگاه های ثابت بلوک زنی با کیفیت بسیار بالا پرس و ویبره بسیار سنگین است

با توجه به این توضیحات در می یابیم که این نوع بلوک ها دارای درجه فشردگی بالا تر و مقاومت فشاری بیشتری از خود نشان می دهندنتیجه ویبره و پرس بسیار سنگین و فشرده وزن محصول نسبت به بلوک های سبک بسیار بیشتر خواهد بود. نوع دوم تولید این مدل بلوک ها که بسیار هم رایج می باشد مخصوصا در شهر های شمالی کشور به طور فراوان یافت می شود تولید یا بلوک زنی دستی می باشد این نوع بلوک زنی دارای انواع مختلفی می باشد که هرکدام ویژگی های خاص خود را تولید خواهند کرد اما بسیاری از آنها به دلیل عدم رعایت ضوابط و قوانین های استاندارد دارای مقاومت فشاری پایین می باشد و از کیقیت پایینی برخوردار اند.

پخش انواع بلوک سیمانی سبک

پخش انواع بلوک سیمانی سبک قیمت بلوک سیمانی به عوامل متعددی بستگی دارد. از آنجا که عمده ترکیب ساخت این بلوک ها سیمان و ماسه است تغییرات قیمت سیمان و ماسه نقش اساسی در قیمت بلوک ها خواهد داشت. سبک یا سنگین بودن بلوک های ساخته شده، سایز و اندازه متفاوت بلوک ها همگی تحت تاثیر مقدار بتن مصرف شده در بلوک ها بوده و در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

ما با توزیع و فروش بلوک سیمانی،دیوار‌پیش‌ساخته‌بتنی، بلوک های فوم دار و بدون فوم ، بلوک های سبک و سنگین، تری دی پنل، دیوارهای slp و lcp ، تری دی پنل و … با برند بلوک به صورت بی واسطه با تولید کننده در ارتباط بوده و انواع این مصالح ساختمانی پر کاربرد را با هزینه و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهیم. امکان خرید اینترنتی محصولات باعث شده با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت بتوانید به مصالح مورد نیاز خود دست یابید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید