بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

قیمت فروش بلوک ساختمانی سبک

همانطور که می دانید برای ساختن هر سازه ساختمانی به یک سری مصالح نیاز است که پایه و اساس کار را به وسیله آن ها راه اندازی می کنند و این مصالح را در اصطلاح بلوک های ساختمانی می نامند.

قیمت خرید و فروش انواع و اقسام بلوک ساختمانی سبک در بازار های مصرف داخلی کشور ما بر اساس فاکتور هایی مانند متریال های به کار رفته در تولید آن ها و میزان کیفیت این محصولات تعیین می شود.

قیمت فروش بلوک ساختمانی سبک

مشخصات انواع بلوک سبک استاندارد

مشخصات انواع بلوک سبک استاندارد در ساختن ساختمان ها و بناها از انواع مختلف بلوک سبک استاندارد استفاده می شود، که عمدتا جنس آن ها از مصالحی مانند سیمان، بتن، سفال، یونولیت، پلی استایرن یا پوکه های معدنی است و این محصولات که شکل مستطیل یا مربع دارند، مانند آجر هایی مشبک به نظر می رسند و توپر نخواهند بود.

علت وجود این حفره ها در داخل بلوک های ساختمانی و توپر نبودن آن ها این است که ملات به خوبی در تمام اجزای آن ها نفوذ پیدا کند و به خورد آن ها برود و بلوک ها به خوبی در بخش های مختلف ساختمان ها از جمله دیوار ها و سقف بنا سفت و مستحکم قرار بگیرند و در اثر وارد آمدن هر ضربه یا فشاری از جای خود خارج نشوند.

به این ترتیب مقاومت کلی بنا خیلی بالاتر می رود و در مقابل پیامد هایی مانند زلزله هم بیشتر از خودش مقاومت نشان خواهد داد و ساختمان ایستایی و دوام بیشتری خواهد داشت.

اما مهم ترین مشخصات و ویژگی هایی که یک بلوک سبک وزن با خود به همراه می آورد و موجب می شود که بهترین گزینه برای ساختن بناها باشد، در ادامه این مطلب خدمت شما عزیزان بیان خواهند شد و ما از شما دعوت می کنیم که ما را همراهی کنید.

  • این بلوک ها به دلیل اینکه خلل و فرج های زیادی که در داخل خود دارند، وزن کمی دارند و به این ترتیب موجب می شوند که وزن کلی ساختمان هم کاهش پیدا کند و این مساله برای سازه های چندین طبقه که بار زیادی را تحمل می کنند خیلی مهم است.
  • این بلوک ها به دلیل همان خلل هایی که خدمت شما عرض کردیم، عایق خیلی خوبی برای حفظ گرما و سرما هستند و صوت را نیز در داخل خود حبس می کنند و از انتقال آن جلوگیری می نمایند.
  • نصب، اجرا و راه اندازی آن ها با هزینه و زحمت خیلی کمتری صورت می گیرد و انجام این کار در مدت زمان کوتاه تری ممکن است، در ضمن مخارج مربوط به نازک کاری ساختمان نیز خیلی کمتر می شود.
  • این محصولات دارای مقاومت خیلی زیادی در برابر وارد آمدن فشار، وزن و ضربه های سنگین خواهند بود و به این ترتیب دوام بالایی دارند.

موارد استفاده از بلوک سبک

موارد استفاده از بلوک سبک ممکن است که با مطالعه قسمت قبلی این مطلب این سوال در ذهن شما همراهان گرامی شکل گرفته باشد که انواع بلوک سبک سیمانی دارای چه کاربرد هایی هستند و از آن ها برای چه اهدافی استفاده می شود؟

اگر شما عزیزان وقت خود را در اختیار ما گذاشته و این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید، حتما با برخی از این موارد آشنا خواهید شد:

  • اولین کاربردی که این بلوک ها دارند، ساختن دیوار های قسمت های مختلف یک سازه ساختمانی است، که در اصل از این بلوک ها برای زیرسازی و لایه های داخلی بنا استفاده می شود و روی آن ها را با رنگ و سایر مصالح پوشش می دهند.
  • سقف بنا ها و بام ها را نیز با کمک همین بلوک های سبک و مقاوم می سازند.
  • انواع سازه های شهری و ترافیکی همچون گاردریل های خیابان و بلوار ها به کمک این محصولات ساخته خواهند شد.
  • استخرهای ذخیره سازی آب، سد ها حوضچه ها را با کمک این بلوک ها می توان به سادگی راه اندازی نمود.
  • ساختن پل های ماشین رو، زیر گذر و زو گذر های شهری و تونل ها نیز از دیگر موارد استفاده از این مصالح ساختمانی می باشند.

عرضه کنندگان بلوک ساختمانی سبک

عرضه کنندگان بلوک ساختمانی سبک بزرگ ترین شرکت های عرضه کننده بلوک سبک درجه یک ساختمانی، نمونه های مخلفی از این مصالح را در حجم خیلی زیاد و به شکل یکجا از کارخانه های صنعتی فعال در زمینه ساخت آن ها خریداری می کنند و سپس در تمامی شهر ها و استان های ایران توزیع نموده و به فروش می رسانند.

این شرکت ها که مسئولان پخش کردن این مصالح در سطح کشور ما هستند، آن ها را به روش های مختلفی که ممکن است نیاز به مراجعه کردن حضوری به دفاتر فروش آن ها داشته باشند، یا از راه غیر حضوری و مجازی انجام شوند در اختیار مصرف کننده های عزیز قرار می دهند.

به این ترتیب تمام هم میهنان ما آزادی عمل کامل برای سفارش دادن و خرید این محصولات را خواهند داشت و تمام موانع و محدودیت های موجود از میان برداشته خواهند شد، که این مساله موجب جلب رضایت هر چه بیشتر آن ها می شود.

البته لازم به ذکر است که ما در این مجموعه به همه شما عزیزان توصیه می کنیم که تا حد امکان از روش های اینترنتی که امکان خرید از راه دور را برای شما فراهم می آورند و سرعت بیشتری دارند، استفاده کنید و برای خرید از خانه های خود خارج نشوید.

شرکت ارائه دهنده بلوک ساختمانی سبک

شرکت ارائه دهنده بلوک ساختمانی سبک شرکت های اصلی و مراکز رسمی ارائه دهنده بلوک سبک سیمانی ساختمانی، واسطه ها و نمایندگی هایی هستند که از سوی کارخانه های تولید کننده مسئول پخش عمده این مصالح در همه جای کشور می باشند و به دلیل داشتن ارتباط با این واحد های صنعتی، محصولات را با نرخ مناسب تری عرضه می کنند.

چرا که به این ترتیب بلوک ها به صورت مستقیم و بدون واسطه در بازار پخش می شوند و تا حد خیلی زیادی از میزان ارزش افزوده دریافتی برای فروش آن ها کاسته می شود که این مساله مطمئنا به سود تمام مصرف کننده ها تمام می شود و از هزینه های آن ها می کاهد.

پس واحد های فروش مصالح ساختمانی در ایران برای تامین کردن بار خود از این شرکت ها کمک می گیرند و با خرید عمده این محصولات ممکن است از تخفیف های قابل توجهی نیز بهره مند گردند، که موجب صرفه خیلی بیشتر آن ها است.

ما هم به همه مردم عزیزمان پیشنهاد می دهیم که با استفاده از این شرکت ها برای خرید این مصالح اقدام کنند، تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید