بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت پانل دیواری ساختمانی در بازار جهانی

پانل دیواری ساختمانی با کیفیت بسیار عالی و قیمت فوق العاده مناسب در بازار جهانی خرید و فروش می شود‌. این دیوارپوش ها بسیار مقاوم در برابر خطرات احتمالی همچون زلزله می باشد. امروزه استفاده از این دیوارها بسیار رایج شده است. این دیوار وزن بسیار سبکی داشته و ساختاری کاملا یکپارچه دارند. مقاومت پانل دیواری توسط متخصصین این حرفه تایید شده می باشد.

قیمت پانل دیواری ساختمانی در بازار جهانی

مقاومت پانل دیواری ساختمانی در برابر زلزله

مقاومت پانل دیواری ساختمانی در برابر زلزله پانل ها در برابر انواع ضربه و فشار مقاومت نسبتا خوبی دارند و استفاده از آن ها در سطوح دیوار و سقف باعث می شود که در برابر ضربه ها و فشار های ناشی از زلزله نیز مقاومت بالایی داشته باشند و آسیب کمی وارد نمایند.

اگر مراحل نصب پانل ها به نحو کامل و درست انجام گیرد می توان گفت که مقاومت پانل ها در برابر ضربه در مقایسه با دیگر مصالح ساخت و ساز بسیار بیشتر می باشد.در اثر  زلزله و ایجاد فشار یا ضربه، پانل های دیواری مقاومت عالی از خود نشان داده و هرگز دچار فروپاشی نمی شوند.

یکی از ویژگی های مهم پانل ها که باعث می شود خطرات ناشی از زلزله به طور چشمگیری کم شود یکپارچگی دیوار های ساخته شده با پانل است. بر خلاف دیوار های آجری یا سیمانی که در هنگام لرزش امکان فروپاشی و شکسته شدن دارند، پانل ها یکپارچه هستند و کاملا منسجم عمل می کنند به هیچ وجه قطعه قطعه نخواهند شد. پانل ها ظاهر و ساختاری منسجم دارند که باعث می شود در برابر زلزله خرد نشوند و خطرات ریزش ساختمان های قدیمی را کاهش می دهند.

 پانل ها ابزاری  بسیار سبک وزن می باشند و خانه های ساخته شده با پانل در مقایسه با خانه هایی که با استفاده از مصالح دیگر مثل اجر ساخته شده، ۵۰ برابر سبک تر می باشند. این ویژگی باعث می شود که این ساختمان ها در برابر زلزله مقاومت عالی داشته باشند و دچار فروپاشی نشوند.

 وزن کم سازه های ساخته شده با پانل یک عامل اصلی برای کاهش خطرات زلزله است که در کشورهای زلزله خیز مورد توجه می باشد.   استفاده ازپانل ها به خصوص در سقف و دیوار ها نقش مهمی در سبک سازی ساختمان و مقابله با زلزله دارد.

بزرگترین مرکز فروش پانل دیواری ساختمانی

بزرگترین مرکز فروش پانل دیواری ساختمانی بزرگترین مرکز فروش پانل دیواری مربوط به ساختمان انواع بسیار مختلفی از این کالا را جهت فروش ارائه می نماید. این محصولات دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشند و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. قیمت های در نظر گرفته شده برای این دیوارهای مقاوم بسیار مناسب و مقرون به صرف می باشد. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید