بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مراکز پخش بلوک سبک فوم دار یوکا

بلوک سبک فوم دار یوکا و بلوک سیمانی پرسی و بلوک سیمانی پیاده رو و بلوک سیمانی پوکه ای و بلوک سیمانی پالتی از انواع مختلف بلوک های سیمانی و سبکی هستند که می توانید آن ها را تهیه کنید و با توجه به مصارف مختلف از آن ها استفاده کنید .

مراکز پخش بلوک سبک فوم دار یوکا

درباره بلوک سیمانی فوم دار چه می دانید؟

درباره بلوک سیمانی فوم دار چه می دانید؟ دیوار های جداکننده خارجی و داخلی بعد از اسکلت ساختمان ها و پوشش سقف جزو عمده ترین بخش ساختمان و همچنین ایمنی ساختمان را به خود اختصاص می دهند بنابراین باید در انتخاب و برگزیدن و استفاده هر کدام از مصالح ساختمانی از جمله اجزای پر کننده مثل بلوک سیمانی ویژگی ها و مشخصات فنی استاندارد جهت نیاز های اصلی و عملکردی ساختمان مدنظر قرار بگیرد .

بلوک فوم دار با ابعاد مناسب از دولایه ملات سبک سازه ای یعنی همان پوکه صنعتی و یا معدنی به عنوان سبک دانه مصرفی در طرفین و یک لایه فوم پلی استایرن کندسوز در وسط استفاده و ساخته می شود .

بنابراین جهت اتصال بهتر و محکم تر این سه لایه از جدا شدن آنها در هنگام حمل و نقل و جابجایی درون آنها به تعداد چهار قطعه مفتول فولادی با قطر مناسب تعبیه شده است و قرار داده شده است و از این محصول برای احداث دیوارهای پیرامونی با ضخامت پانزده سانتی متر استفاده می شود.

بلوک فوم دار با وزن حدودا سبک به لحاظ وجود یک لایه آلیاژ پلی استایرن به ضخامت و اندازه حدود پنج سانتی متر درمیانه آن و قرار گرفتن وسط بلوک عایق حرارتی و صوتی و رطوبتی خوبی را و با کیفیتی را در ساختمان ایجاد می کند.

مزایا استفاده از بلوک ساختمانی چیست؟

مزایا استفاده از بلوک ساختمانی چیست؟ استفاده از بلوک ساختمانی به خصوص بلوک فوم دار در دیوار چینی ساختمان مزایای بسیاری دارد از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جلوگیری حداکثری در پرت انرژی سرمایش و گرمایش با استفاده از بلوک ساختمانی در دیوار چینی و ساختمان سازی باعث می شود تا سرما و گرمای خانه خارج نشود و از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود و هزینه سرمایش و گرمایش خانواده ها کاهش یابد به علت اینکه در زمستان دیگر سرمایی به داخل خانه نفوذ نمی کند و همچنین در تابستان گرمایی وارد خانه نمی شود پس خانواده ها با خیال راحت می توانند از وسایل سرمایش و گرمایشی استفاده کنند.

با استفاده از بلوک سیمانی و به خصوص بلوک فوم دار سبب می‌شود تا هزینه ایزوگام به خصوص در شمال کشور از لیست هزینه ها برای ساختمان سازی حذف شود چراکه با استفاده از این بلوک ها دیگر نیازی به ایزوگام کردن ندارید.بهترین زمان برای جلوگیری از انتقال صوت و صدا استفاده از بلوک فوم دار در دیوار چینی ساختمان است علت اینکه در میانه این بلوک از مواد و آلیاژ استفاده شده است که از انتقال صوت جلوگیری می کند و نوعی عایق صدا به شمار می رود.

همچنین برای کاهش ملات مصرفی و کاهش پرت شدن مصالح مصرفی می توان بلوک سیمانی استفاده کرد. همچنین برای کاهش وزن بار مرده ساختمان باید از بلوک های سیمانی استفاده کرد چراکه هرچه وزن بار مرده ساختمان کمتر باشد ایمنی ساختمان هم هم بالاتر است .بلوکهای ساختمانی و بلوکهای فوم دار به این علت محبوب هستند که به راحتی با سنگ فرز برش می خورند به ابعاد و شکل مورد نظر و دلخواه شما تبدیل می شود پس پس انتخاب درست هنگام خرید مصالح به شدت در ساختمان سازی مهم است.

با استفاده از بلوک سیمانی فوم دار اجرای روکار سریع تر از قبل و با سرعت بیشتر به وسیله حذف ملات گچ و خاک انجام می شود پس پس با استفاده از بلوک سیمانی سریع تر ساختمان به نتیجه مورد نظر می‌رسد علاوه بر آن با چینش و چیدن بلوک های سیمانی سرعت اجرا در دیوار چینی هنگام ساختمان سازی بالا میرود و ساختمان زودتر به نتیجه می رسد.

به این نکته توجه داشته باشید که شیارزنی مسیر کابل ها و لوله های تاسیساتی بر روی بلوکهای فوم دار به راحتی انجام می‌شود و محل آن ها و مسیر عبور لوله ها باید از قبل علامتگذاری شده باشد تا از تخریب دیوار جلوگیری شود و این عملیات باید با وسایل مربوطه صورت گیرد و ضربه زدن به دیوار اجتناب کرد چراکه باعث خراب شدن ساختمان مورد نظر و کاهش استقامت ساختمان می‌شود.استفاده از ملات به دلیل وجود حفره خلل و فرجی که بر روی سطح بلوکهای سیمانی وجود دارد سبب افزایش پیوستگی ملات و دانه های سبک می‌شود و بدین ترتیب بلوک‌سیمانی به علت داشتن حفره‌ها و خلل و فرجی که دارد به خوبی ملات ما نمی چسبد و دارای مقاومت فشاری بیشتری نسبت به سایر مصالح می باشد.

ویژگی های منحصر به فرد بلوکهای سیمانی فوم دار موجب گردیده است تا این بلوک ها مناسب دیوار چینی برای دیوارهای سطوح خارجی خانه ها و ویلاها و سایر ساختمان ها کند. این بلوک ها به دلیل عایق سازی حرارتی و صوتی ساختمان های مقاوم در برابر ضربه و لرزش و پیامدهای ناشی از زلزله در ساختمان سازی و دیوار چینی استفاده می شود.همچنین استفاده از این نوع بلوکا در دیوارها نیازمند هیچگونه مصالح و ملات خاصی نیست بسیاری از اجرا کنندگان ساختمان سازی هم بلوک های سیمانی فوم دار را جهت دیوار چینی با ملات ماسه سیمان استفاده می کنند.

شرکت ارائه دهنده بلوک سبک فوم دار یوکا

شرکت ارائه دهنده بلوک سبک فوم دار یوکا شرکت ها و گروه های بازرگانی بلوک های ساختمانی با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی فعالیت خود را در زمینه ارائه و عرضه این محصولات نظیر بلوک های سیمانی فوم دار و با کیفیت و مرغوب تمامی تلاش خود را می کند تا محصول مورد نظر به بهترین شکل به دست مشتری برسد و تجربه خریدی خوب در ذهن مشتریان و خریداران عزیز باقی بماند.همچنین خریداران و مشتریان و مصرف کنندگان گرامی می توانند به روش های مختلفی این محصول را تهیه کنند اما بهتر است که این محصول به صورت مستقیم از کارخانه و برندهای معتبر تهیه کنند.

فروش برترین انواع بلوک سبک فوم دار یوکا

فروش برترین انواع بلوک سبک فوم دار یوکا فروشنده ها و برندهای برتر انواع بلوک سبک فوم دار و بلوک سیمانی فوم دار تمامی تلاش خود را کرده تا با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی فعالیت‌های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع بلوک ها سیمانی و سبک فوم دار آغاز کنند و روش مستقیم و به صورت عمده که یکی از برنامه‌های اصلی کسب و کار است به‌طور دقیق انجام دهند تا رضایت مشتری را جلب کنند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید