بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرجع خرید پانل دیواری الیاف بتن اصل

پانل دیواری الیاف بتن اصل تولید شده توسط شرکت ما از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت ساخته شده است و به دلیل مزایای زیادی که نسبت به انواع مشابه دارد، متقاضیان بسیاری را به خود جذب کرده است. برای خرید این پانل دیواری اصل می توانید از وب سایت زیر اقدام کنید.

مرجع خرید پانل دیواری الیاف بتن اصل

قابل شکل دهی پانل دیواری الیاف بتن

قابل شکل دهی پانل دیواری الیاف بتن پانل دیواری الیاف بتن دارای وزن کم می باشد و می تواند با محیط زیست سازگاری داشته باشد، اجزاء اصلی و تشکیل دهنده این پانل های دیواری پشم چوب، سیمان، چوب و برخی افزودنی ها می باشد. به علت این که نشاسته مورد حمله جانوران و حشرات موذی قرار می‌گیرد آن را از ترکیبات اصلی پانل حذف کردند.

این امکان وجود دارد که برای شکل دهی پانل دیواری الیاف بتن از قالب هایی استفاده شود و متناسب با نیاز و سلیقه متقاضی قالب گیری، طراحی و تولید کرد.

 بیشترین استفاده از این پانل دیواری الیاف بتن در دیوارهای جدا کننده در واحدهای ساختمانی می باشد، که در ابعاد مختلفی وجود دارند و پهنا ان ها متفاوت است، این پانل ها را می توانیم خیلی راحت با کمک اره های برقی و دستی اندازه گیری کرده و برش بزنیم.

امکان نصب اتصالاتی مانند پیچ و رولپلاک در این دیوار ها مجاز است و همچنین امکان فعالیت های همچون سیمان کشی یا گچ کشی و سرامیک بر روی این پانل دیواری جود دارد. همچنین قرار دادن اتصالاتی مانند زدن لوله و شیر آلات در آن به راحتی امکان پذیر است.

 یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پانل ها این است که می تواند عایق کاملی برای حرارت و صدا باشند، وزن بسیار کمی دارند و همچنین حمل و نقل آنها بسیار راحت است،از این رو استفاده از این پانل ها نسبت به موارد مشابه بسیار مقرون به صرفه است.

استعلام قیمت پانل دیواری الیاف بتن در بازار

استعلام قیمت پانل دیواری الیاف بتن در بازار از جمله الزاماتی که در ساخت این پنل ها باید مورد توجه قرار بگیرد این است که متناسب با استانداردهای ملی باشد، که بتواند در برابر دما، رطوبت و حرارت مقاوم باشد. چگالی این پانل دیواری باید متناسب با پشم چوبی که در آنها وجود دارد باشد، به طوری که باید مطابق استاندارد های ملی باشد.

 در هنگام اتصال این پانل ها کنار یکدیگر باید به این نکته توجه کرد که قدرت تحمل وزن باربری را داشته باشد، ضخامت پانل ها باید با ضریب حرارتی مناسب باشد.

 الزامات مبحث ۱۸ مقررات ساختمانی و مبحث ۱۹ مقررات ساختمانی (صدابندی هوابرد جدا کننده، ضخامت پنل های جدا کننده) در این پانل ها باید رعایت شود.

برای استعلام قیمت پانل دیواری الیاف بتن در بازار شما می توانید به صورت اینترنی وارد وب سایت شده و محصول خود را تهیه کنید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید