بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرجع فروش بلوک سبک استاندارد

بلوک های ساختمانی بر اساس یک سری استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می شوند که این قوانین ابعاد و وزن این متریال ها را در بر می گیرد که در نهایت بر روی مقاومت بنا تاثیر زیادی دارد.

مرجع اصلی خرید و فروش انواع و اقسام بلوک سبک استاندارد، این مصالح را به صورت گسترده به انبار های خود وارد می سازد و بعد در حجم کلی یا جزئی به مصرف کننده ها ارائه می دهد و البته قیمت کمتری نسبت به بازار دریافت می کند.

مرجع فروش بلوک سبک استاندارد

وزن مناسب بلوک سیمانی استاندارد

وزن مناسب بلوک سیمانی استاندارد یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید در زمان ساخت یک بلوک سیمانی از سوی صنعت گران این حوزه مورد توجه قرار بگیرد، وزن کلی این وسایل است که بعد ها در زمان خرید و فروش کردن آن ها به شدت بر روی بازار این مصالح تاثیر می گذارد و ممکن است موجب رونق بیشتر آن ها شود.

وزن هر بلوک به طور مستقیم تحت تاثیر چندین عامل مختلف قرار می گیرد و بر اساس فاکتور های متعددی می توان آن را تعیین کرد، چرا که این چگالی را عوامل سازنده این محصول مشخص می سازند و این عوامل به صورت مختصر در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار خواهند گرفت و از شما می خواهیم با ما همراه باشید.

  • اول از همه باید به شکل طراحی کردن یک بلوک ساختمانی و تعداد حفره هایی که در داخل آن تعبیه می شود دقت کنید.
  • در مرحله دوم شما باید سایز و ابعادی که هر بلوک دارد را در نظر بگیرید و همچنین میزان ضخامت ساختار این بلوک ها نیز خیلی مهم است.
  • نوع مواد اولیه ای که در ساختن بلوک ها به کار رفته اند، از دیگر عوامل خیلی مهم و تاثیر گذار در وزن نهایی آن ها می باشند و بر این اساس سیمان یا بتن به تنهایی خیلی سنگین وزن هستند، به همین دلیل هم آن ها را با مواد دیگری ترکیب می کنند.
  • میزان خلل و فرج های موجود در ساختمان بلوک ها نیز از دیگر عوامل تعیین وزن آن ها می باشد، همچنین بر روی خاصیت عایق سازی آن ها هم موثر خواهد بود.

در نهایت باید خدمت شما عرض کنیم که علت اهمیت وزن بلوک های ساختمانی این است که این بلوک ها واحد های تشکیل دهنده کل بنا هستند و تعیین می کنند که میزان وزن ساختمان چقدر است و این عامل بر روی مقاومت بنا تاثیر زیادی دارد.

به عنوان مثال وزن بلوک های استاندارد در حالت معمول ممکن است 3.5کیلوگرم یا 5کیلوگرم باشد، که البته در مدل های مختلف این میزان کمی متفاوت خواهد بود.

موارد استفاده از بلوک سیمانی فوق سبک

موارد استفاده از بلوک سیمانی فوق سبک امروزه مدل های مختلفی از بلوک سبک سیمانی در واحد های صنعتی تولید می شوند و در ساخت هر کدام از آن ها از متریال های مختلف و روش های متفاوتی استفاده می شود و بر همین اساس این بلوک ها استفاده های گوناگونی خواهند داشت.

  • به عنوان مثال بلوک های فوق سبک سیمانی یا بلوک های تولید شده با استفاده از الیاف، که وزن آن ها در مقایسه با بلوک های ساده خیلی ناچیز است، برای ساختن سقف و بام بناها، یا طراحی کردن پارتیشن ها و دیوار های کاذب به کار می روند.
  • از این بلوک ها ممکن است برای طراحی کردن نما و دکور داخلی ساختمان ها، یا کشیدن تیغه های نازک در بین اتاق ها استفاده شود، یا اینکه یک ساختمان کوچک تزئینی را به وسیله آن ها راه اندازی نمایند.
  • همچنین در کف سازی یا ساختن دیوار ها و پانل های پیش ساخته و پوشش سطحی لوله کشی های زیر دریا و سطوح شناور هم از این مصالح به طور وسیعی استفاده می شود.

مزیتی که چنین بلوک هایی دارند و باعث می شود بیش از همه در ساخت سقف یا دیوار به کار برده شوند این است که به علت وزن خیلی کم، در صورت بروز زلزله و تخریب شدن ساختمان ها، افتادن آن ها بر روی افراد تقریبا بی خطر خواهد بود و احتمال بروز مرگ و میر را به حداقل می رساند.

تولیدکنندگان ایرانی بلوک سبک استاندارد

تولیدکنندگان ایرانی بلوک سبک استاندارد تولیدکنندگان و صنعت گران زحمت کش و پرتلاش ایرانی برای ساخت انواع بلوک سبک بتنی یا سیمانی با وزن و ابعاد استاندارد، از متدهای روز دنیا پیروی می کنند و با به کار گیری مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات پیشرفته و مکانیزه این مصالح را با نهایت دقت و در حجم زیادی تولید می نمایند.

بلوک سبک دیواری ساخته شده در داخل کشور ما به علت اینکه محصولی بسیار مرغوب و باکیفیت است و تمامی استاندارد ها در آن رعایت گشته، در مراکز فروش بین المللی از رونق فراوانی برخوردار می باشد و جایگاه خوبی در بازار های خارجی دارد.

در نتیجه بهتر است که مصرف کننده های داخلی نیز جهت خرید این مصالح به جای اینکه همواره به دنبال برند های وارداتی باشند، محصولات ایرانی را مورد استفاده قرار دهند که از نظر اقتصادی نیز برای آن ها صرفه خیلی بیشتری خواهد داشت.

در ضمن با این کار مردم می توانند از تولیدکنندگان ایرانی هم حمایت کنند و به آن ها انگیزه خیلی بیشتری برای کار و تولید بدهند، که این امر به رشد و شکوفایی صنعت در کشور ما می انجامد و اقتصاد ایران را هم توسعه می بخشد.

قیمت خرید بلوک سبک استاندارد

قیمت خرید بلوک سبک استاندارد قیمت روز خرید و فروش انواع بلوک های استاندارد سبک مانند بلوک سبک اتوکلاو شده تا حد خیلی زیادی به نوع مواد اولیه ای که در ساخت آن ها به کار رفته است بستگی دارد و البته خرید این محصولات را باید با توجه به نام تجاری و کشور سازنده آن ها انجام داد، چون بر روی هزینه های خرید موثر است.

اما توصیه ما به تمام عزیزانی که قصد خرید این محصولات را دارند این است که بلوک های ساختمانی را تا حد امکان از فروشگاه های عمده فروشی این مصالح خریداری کنند، چرا که این مراکز آن ها را با قیمت خیلی مناسب تری به مصرف کننده ها ارائه خواهند داد.

با انجام این کار تا حدی از مخارج تامین کردن بار اولیه آن ها کاسته می شود که این موضوع موجب می گردد قدرت خرید آن ها هم افزایش یابد و نتیجه نهایی این امر رونق یافتن بازار این مصالح است، پس می بینید که این موضوع به سود تمام جامعه خواهد بود.

در ضمن بهتر است که در این ایام به علت شیوع پیدا کردن بیماری کرونا در کشور تا حد امکان از روش خرید اینترنتی استفاده کنید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید