بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرکز توزیع تری دی پانل دیواری

مرکز توزیع تری دی پانل دیواری در شهرهای مختلف وجود دارد. تری دی پانل دیواری باید خیلی مقاوم باشد. برای دیوار باربر سقف و دیوارهای جدا کننده، ساختارهای سازه ای در برابر انتقال حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز توزیع باید در شهرهای مختلف به صورت گسترده وجود داشته باشند، زیرا از تری دی پانل دیواری برای ساختمان سازی که بسیار پر کاربرد می باشد، حتماً باید استفاده شود.

مرکز توزیع تری دی پانل دیواری

اجزای تشکیل دهنده تری دی پانل

اجزای تشکیل دهنده تری دی پانل اجزای تری دی پانل عبارتند از: شبکه توری از جنس فولاد، لایه بتنی، نگهدارنده شبکه دو طرفه و عایق می باشد. باید اجزای تشکیل دهنده را دانست و آگاه بود که در چه مواردی از تری دی پانل استفاده می ‌شود.

مزایایی برای دیوار تری دی پانل وجود دارد که عبارتند از: اجرای نازک ‌کاری بدون نیاز به ملات گچ و خاک، عایق حرارتی رطوبتی صوتی، برای اجرای بازشوی پنجره و درب استفاده می شود، وزن بسیار پایینی که دارد، بسیار مقاوم می باشد و ضد زلزله است.

این محصول مقاوم ساخته می ‌شود؛ برای اینکه اگر پیچ یا میخی در آن زده شود، باعث صدمه به دیوار نشود و در برابر آتش بسیار مقاوم است، امکان عبور لوله های تاسیساتی و سیم‌ های برق و تلفن بسیار ساده می باشد، انعطاف پذیر است.

یکی از انواع سیستم های پیش ساخته همین تری دی پانل می باشد که همان یونولیت نسوز است که در میان دو شبکه گذارده می گردد. از مزایای این تری دی پانل این است که علاوه بر کاهش وزن دیوار و سقف باعث کاهش وزن سازه می‌ شود.

بازار فروش تری دی پانل دیواری

بازار فروش تری دی پانل دیواری بازار فروش تری دی پانل دیواری بسیار پر رونق است. زیرا در صنعت ساختمان سازی باید حتماً استفاده شود. بنابراین به دلیل متقاضیان زیاد تری دی پانل دیواری باید تولید آن نیز بسیار گسترده باشد، تا نیازهای همگان برطرف شود.

از تری دی پانل دیواری امروزه به جای مصالح سنتی، مخصوصاً در سازه های بلند استفاده می‌ کنند که باعث می ‌شود، سرعت در کارها بیشتر شود. حمل و نقل این محصول راحت تر انجام شود، عملکرد لرزه ای مطلوب دارد، برای عبور لوله های تاسیساتی مورد نیاز است.

بنابراین با این همه کاربرد باید بازارهای بسیاری در سطح شهر ها برای فروش تری دی پانل وجود داشته باشد. این محصول همچنین ضد زلزله می باشد، وزن آن سبک است و قیمت مناسبی دارد و باعث می‌ شود که در دیوارها عایق صدا و حرارت به وجود آید. از تری دی پانل ها به صورت دیوارهای باربر و یا غیر باربر به عنوان جدا کننده فضاهای سقف و دیوار استفاده می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید