بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرکز خرید بلوک دیواری سبک فوم دار مرغوب

بلوک دیواری سبک فوم دار از مصالح ساختمانی رایج در ساخت انواع دیوارها می باشد. مرکز خرید و فروش انواع مصالح اقدام به عرضه این محصولات به قیمت مناسب می کند. برای آشنایی با انواع مرغوب و خرید این محصول تا پایان این مطلب در کنار ما باشید.

مرکز خرید بلوک دیواری سبک فوم دار مرغوب

استحکام بالا بلوک دیواری سبک فوم دار

استحکام بالا بلوک دیواری سبک فوم دار بلوک های فوم دار در ابعاد مختلفی (همچون 20*15*50) تولید می شود. این محصول از دو لایه ملات سبک تشکیل می شود. در بین این لایه ها، لایه ای از فوم پلی استایرن کار گذاشته می شود. کند سوز بودن یکی از ویژگی های بارز این نوع فوم می باشد.

از بلوک های فوم دار معمولاً برای بنای دیوارهایی با قطر 15 سانتی متر استفاده می شود. این محصول عایق مناسبی برای حرارت، صوت و همچنین رطوبت می باشد. به همین دلیل می توان گفت که علاوه بر استحکام، مزایای فراوان را می توان برای این محصول برشمرد.

همانطور که می دانید امروزه از انواع پنجره ها و درب ها در جهت پیشگیری از هدر رفت انرژی و صرفه جویی در مصرف آنها استفاده می شود. حال تصور کنید که کل دیوار خانه تان از مصالحی عایق حرارت ساخته شده باشد. در چنین شرایط در فصل گرم حرارت کمتری به داخل نفوذ خواهد کرد و لزومی به استفاده بیش از اندازه از وسایل خانگی برودتی نخواهید داشت. همچنین در فصل سرد گرمای وسایل گرمایشی از خانه خارج نخواهد شد.

عایق صوتی بودن دیوار نیز سبب آرامش بیشتر تان در خانه، در شرایطی خواهد شد که شلوغی و صداهای مزاحم ممکن است سبب آزارتان شوند.

به دلیل استحکام بالا بلوک، دیوارهایی که به با استفاده از این بلوک ها ساخته می شوند بسیار محکم هستند. وجود این ویژگی دلایل متعددی دارد. دلیل اول نوع شکل آنها و قفل شدنشان در هم می باشد. این مسئله سبب می شود که نوعی یکپارچگی در دیوار وجود داشته باشد. از طرفی وجود فوم در داخل این بلوک ها سبب می شود که ملات و مصالح کمتری برای پر کردن آنها مورد استفاده قرار بگیرد. همین موضوع باعث سبکتر شدن دیوار می شود و طبیعتاً دیوار فشار زیادی در جهت های مختلف به ستون ها وارد نکرده و راحت تر در جای خود باقی بماند.

البته خاطرتان باشد که از این نوع بلوک معمولاً در دیوارهایی استفاده می شود که نقشی در تحمل بار ساختمان ندارند.

فروشندگان بلوک دیواری سبک فوم دار تهران

فروشندگان بلوک دیواری سبک فوم دار تهران با توجه به مزایای فراوان بلوک های فوم دار امروزه فروشندگان انواع مصالح ساختمانی توجه ویژه ای به این نوع بلوک نشان می دهند. این فروشندگان این بلوک ها را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا به فروش می رسانند.

فروشندگان بلوک دیواری سبک فوم دار را می توانید در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران پیدا کنید. این فروشندگان به صورت حضوری و همچنین اینترنتی محصولاتشان را به خریداران معرفی می کنند.

برای خرید این محصول با قیمت مناسب و دریافت اطلاعات جانبی مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید