بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرکز فروش زئولیت اکتیو با قیمت ویژه

زئولیت اکتیو پودر پرکاربردی است که توسط شرکت های ایرانی تولید و با قیمت ویژه به فروش می رسد. مرکز تولید و فروش زئولیت اکتیو در سرتاسر کشور وجود دارد. زئولیت اکتیو خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و به راحتی میکروب ها را از بین می برد.

مرکز فروش زئولیت اکتیو با قیمت ویژه

کاربرد زئولیت اکتیو در عطر سازی

کاربرد زئولیت اکتیو در عطر سازی زئولیت اکتیو پودر سفید رنگی می باشد که کاربرد های گوناگونی دارد. زئولیت اکتیو با ترکیب چند ماده شیمیایی تولید می شود و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت اکتیو کاربرد های بسیار زیادی دارد و در مواردی مثل عطرسازی، تولید پودر لباسشویی، تصفیه آب و تهیه الکل استفاده می شود. در ادامه شما را با کاربرد های زئولیت اکتیو بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

تولید پودر لباسشویی

در تهیه پودر لباسشویی از‌مقدار بسیار زیادی زئولیت اکتیو استفاده می شود، زئولیت اکتیو خاصیت پاک کنندگی بسیار زیادی دارد و استفاده آن در تهیه پودر لباسشویی باعث می شود لکه های لباس سریع تر و راحت تر پاک شوند.

تصفیه آب

دیگر کاربرد زئولیت اکتیو استفاده در اب می باشد. در تمام آب های آشامیدنی زئولیت اکتیو ریخته می شود، این پودر خاصیت ضد عفونی نیز دارد و می تواند تمام میکروب های داخل آب را به راحتی نابود کند.

تهیه الکل

از این نوع پودر در تهیه الکل نیز استفاده می شود، استفاده زئولیت اکتیو در تهیه الکل باعث می شود تیزی آن کاسته شود.

تهیه عطر

از زئولیت اکتیو در کهیه انواع عطر نیز استفاده می شود، وجود این ماده در عطر باعث ماندگاری بوی آن خواهد شد و بوی عطر تا ساعت ها بر روی لباس باقی خواهد ماند.

بهترین فروشگاه زئولیت اکتیو اصل

بهترین فروشگاه زئولیت اکتیو اصل فروشگاه زئولیت اکتیو در سرتاسر کشور وجود دارد، بهترین و اصل ترین زئولیت اکتیو توسط شرکت های ایرانی تولید می شود. شرکت ‌های بسیار زیادی در سرتاسر ایران به تولید این پودر پر کاربرد پرداخته اند، این شرکت‌ ها تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند زئولیت اکتیو را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به فروش برسانند.

هدف این شرکت ها از این همه سعی و تلاش این است که بتوانند رضایت مشتریان‌خود را به دست بیاورند که تا حدود بسیار زیادی در این امر موفق بوده اند. زئولیت اکتیو تولید شده در شرکت های ایرانی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و قیمت آن نیز بسیار مناسب است، همین دلیل باعث شده است تا خریداران داخلی و خارجی زیادی داشته باشد و روز به روز پرطرفدار تر شود. زئولیت اکتیو ایرانی نه تنها کیفیت بالایی دارد بلکه قیمت آن نیز بسیار مناسب است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید